2. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
23 sonuçtan 11-20 arası gösteriliyor

Konu: Risk Forever

Cevap: Risk Forever

Guzel bır map tasarlamıssın ellerıne saglık. Fakat artık bu tur oyunları goz onune alırsak kımse oynamıyor dota2'de map editorde zamanını harcayarak bırseyler yaparsan bence senın acından ve Turk oyuncuları acısından daha makbul olur.Sakın vazgecme '' ELEŞTİRİLİYORSAN İYİ YOLDASIN DEMEKTİR ''
    Konu Komagene tarafından (08/09/2014 Saat 12:59 ) değiştirilmiştir. Sebep: .

Alıntı Alıntı: Sercan<Michaell> Mesajı göster
    Aynen öyle, bence de ingilizceye çevir havuza bir katkın olsun. Türkçe yok olup gitmesindense belki birkaç oynayan oyuncu olur.
    Dediğim gibi oynansın oynanmasın değil artık benim için mevzu. Ölecekse bu şekilde ölsün

Alıntı Alıntı: Samoxive Mesajı göster
    Eğer popüler maplerini dota 2'ye port edebilirsen önünde koca bir topluluk oluşabilir.
    Mümkün değil çünkü Dota2'de editor olsa da olmasa da yine birebir Dota2 içindeki objeleri kullanmam lazım. Zaten şu saatten sonra JFA'yı oyun yapma imkanım hiç yok (destek yok, para yok) o yüzden şu an yapabileceğim tek şey mapleri tek tek ingilizce yapıp yayınlamak

Alıntı Alıntı: Zone Mesajı göster
    Guzel bır map tasarlamıssın ellerıne saglık. Fakat artık bu tur oyunları goz onune alırsak kımse oynamıyor dota2'de map editorde zamanını harcayarak bırseyler yaparsan bence senın acından ve Turk oyuncuları acısından daha makbul olur.Sakın vazgecme '' ELEŞTİRİLİYORSAN İYİ YOLDASIN DEMEKTİR ''
    Kardeşim ben hemen hemen her mapimde "eleştirin" derim. Bana diyin ki şu kötü olmuş, bu kötü olmuş, şöyle yapmak yerine böyle yapsaydın, bu sistem böyle olmuş vs vs diyin ben tüm samimiyetimle söylüyorum eleştiri manyağı adamım ben. Ama bazı insanların eleştiriyi sataşmaya çevirip kişiselleştirmesinden dolayı durum karşılıklı atışmaya dönüyor. Beğenmene sevindim evet kims eoynamıyor.Türkçeykende oynamıyordu şimdi en azından içim rahat çünkü tamamen İngilizce yapıp bütün sitelerde paylaşınca "elimden geleni yaptım" diyebileceğim. Bu yüzden bütün maplerimi tekrar tek tek ingilizce yapmaya başladım.

Üye hohmlec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    hohmlec#2491
    İletiler
    2,482
    Blog Girişleri
    1

Abi yok ya dışarıdan öğe eklersin niye sadece dota 2 deki öğeleri kullanasın ki.Bence biraz 3d modelleme programlarıyla takıl , ayrıca d2moddin yapanlara bir mesaj at istersen haritaları filan nasıl özelleştirdiklerini filan bir sor valve dan destek geldiğinde daha kolay yapıp yayınlarsın

Bizim milletten hayır gelmediğini anladığın halde bizim milletin forumlarına konu açmanı anlayamadım ben

Ya aslında daha önce de yap diyen oldu da şimdi JFA'da 71 tane Herom var. Bir sürü değişik sistem var (gerçi onlar kodla yazılabilir sanırım) ve bir çok değişik model var. Ne bileyim hani insan "şu saatten sonra" diyor. Kaldı ki istediğim kodları nasıl yazacam falan modellemeleri nasıl yapacam vs vs of düşünürken bile beynim acımaya başladı şu an boşverin ya yapacak bir şey yok. Tek umut bir yerden büyük bir para çıkmasını beklemek hani böyle sayısal falan tutacak hah işte o zaman gider JFA'yı oyun yaparım.

Alıntı Alıntı: JrSouL Mesajı göster
    Bizim milletten hayır gelmediğini anladığın halde bizim milletin forumlarına konu açmanı anlayamadım ben
    Çünkü farklı yorumlayan insanlar mevcut.

" Evet ya adam o kadar çalıştı, emek verdi, uğraştı ama sağda solda sürekli bok atıp kötülediler adam haklı" diyen de olur
    " Bak bak Türk milletine hakaret ediyor" diyen de olur
    " Bizim milletten hayır gelmediğini anladığın halde bizim milletin forumlarına konu açmanı anlayamadım ben" diyen de olur.

Alıntı Alıntı: Vulcan Mesajı göster
    " Evet ya adam o kadar çalıştı, emek verdi, uğraştı ama sağda solda sürekli bok atıp kötülediler adam haklı"
    Bizden bunu diyen varsa konunun başında ki mesajla oluşan çelişkiyi anlayabilcek misin yoksa yardım edelim mi ?
    Konu JrSouL tarafından (08/09/2014 Saat 18:18 ) değiştirilmiştir.

Kilitlenecek yeni konu belli oldu sanırım.

Alıntı Alıntı: JrSouL Mesajı göster
    Bizden bunu diyen varsa konunun başında ki mesajla oluşan çelişkiyi anlayabilcek misin yoksa yardım edelim mi ?
    Onu diyecek adamın zaten kendini o genellemeye sokmayacağını anlayabilecek misin yoksa yardım edeyim mi?

Alıntı Alıntı: Vulcan Mesajı göster
    Onu diyecek adamın zaten kendini o genellemeye sokmayacağını anlayabilecek misin yoksa yardım edeyim mi?
    Reis sen büyük adamsın bu tartışma bitsin bilgime bilgi kattın saolasın.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)