1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
23 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Konu: Risk Forever

Risk Forever

Warcraft III modifikasyonum Risk Forever, artık Ingilizce olarak karşınızdadır. Bizim milletten hayır gelmediği için dünyaya açılmış bulunmaktayım.

http://www.hiveworkshop.com/forums/m...-0beta-257011/

http://www.hiveworkshop.com/forums/m...orever-257010/

Cevap: Risk Forever

" Bizim milletten hayır gelmediği için dünyaya açılmış bulunmaktayım. "

şu karakterde değil de

" Daha çok oyuncu kitlesine hitap etmek istiyorum "

karakterinde olmadığın için uğraşların boşa gidiyor. Kaldı ki JFA yı oynamamamın tek sebebi senin böyle saçma triplerini gördüğüm bi postundu. Gerçek manada oynamak isteği geldiği bir an böyle bir karakterde olduğun için beni kaybetmiştin.
    GameHonor where berk "begins"

-WerderWeremem
    -Lexsarko
    -Huf
    -Napstar
    -Canifeto12
    -ThePrivate
    -TheDeal
    -Quim_

Kimler yok ki buyurun link.

Bir insan bir şeyi 29 defa doğru yapar ve hak ettiğini düşündüğü şeyleri elde edemez

Bir şeyi sadece 1 defa yanlış yapar ve toplum o insana "işte sen böyle yaptığın için kaybediyorsun" der

True Story.

Alıntı Alıntı: Vulcan Mesajı göster
    Bir insan bir şeyi 29 defa doğru yapar ve hak ettiğini düşündüğü şeyleri elde edemez

Bir şeyi sadece 1 defa yanlış yapar ve toplum o insana "işte sen böyle yaptığın için kaybediyorsun" der

True Story.
    Evet malesef hapiste yatan binlerce "kader" mahkumuna da bakarsan bir anlık yanlışlar büyük sorunlar yaratabiliyor.

Yaptığına iş olarak bakıyorsan kişiliğini özellikle sanal ortamda kurumsallaştırman gerekir. Bu çok da zor bişey değil yazacağın şeyi yazdıktan sonra bi bardak su iç gel bi daha oku sonra onayla. Az yaz. Kısa ve net yaz.

Ben emin ol senin yaptığın hiç bir ayrıntılı işi incelemedim. Çünkü ilgimi çekmedi. Sadece ortama girmek istedim ve karaktersizlik hissedince bıraktım.

-WerderWeremem
    -Lexsarko
    -Huf
    -Napstar
    -Canifeto12
    -ThePrivate
    -TheDeal
    -Quim_

Alıntı Alıntı: berkbegins Mesajı göster
    Ben emin ol senin yaptığın hiç bir ayrıntılı işi incelemedim. Çünkü ilgimi çekmedi. Sadece ortama girmek istedim ve karaktersizlik hissedince bıraktım.
    Hah şöyle biraz kendin ol kendine yakışanı yap. Hakaret et ve aşağıla. İlk postuna bakıp ta "vay be ne olgun adam" yanılgısına düşmesinler.

Alıntı Alıntı: Vulcan Mesajı göster
    Hah şöyle biraz kendin ol kendine yakışanı yap. Hakaret et ve aşağıla. İlk postuna bakıp ta "vay be ne olgun adam" yanılgısına düşmesinler.
    ???

heralde bunu okuyan 3. kişiler ne demek istediğimi anlamış olurlar.

-WerderWeremem
    -Lexsarko
    -Huf
    -Napstar
    -Canifeto12
    -ThePrivate
    -TheDeal
    -Quim_

Volkan beyciğim size gelen bir eleştiride hemen parlamassanız eğer daha çok sevilirsiniz. Oyununuzada bir göz atarlar belki ne dersiniz?

Birde '' I don't care the peoples saying "Warcraft III is dead" '' demişsin, umursaman lazım bence çünkü w3 öldüğü zaman otomatikmen senin oyunlarda ölüyor.

Almanya Osmanlı gibi düşün, ha w3 ölmese senin oyunlar muhteşemdi ona sözümüz yok, osmanlı gibi )

Eleştiri şu hayatta en sevdiğim şeydir fakat eleştirmek ve sataşmak arasındaki farkı biliyorum ve insanların niyetinin ne olduğu da apaçık ortadayken ya o kişiyi kısa bir süre adam yerine koyup gereken cevabı veririm ya da hiç umursamam.

Warcraft ölürse ölsün evet orada dedim burada da diyorum zaten bu mapi tutsun diye yapmadım. Yavaş yavaş ne kadar mapim varsa hepsini İngilizceye çevireceğim çünkü Türk oyuncuların durumu malum, bu mapler Türkçe olarak burada ölmesin. En azından mezarları herkese açık olsun. Şu saatten sonra bu map oynanır oynanmaz benim içimde hep bir burukluk vardı Türkçe diye.

Üye Sercan<Michaell> - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Sercansokmen#2169
    İletiler
    2,050

Aynen öyle, bence de ingilizceye çevir havuza bir katkın olsun. Türkçe yok olup gitmesindense belki birkaç oynayan oyuncu olur.

Eğer popüler maplerini dota 2'ye port edebilirsen önünde koca bir topluluk oluşabilir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)