2. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
34 sonuçtan 11-20 arası gösteriliyor

Cevap: Tp Anatolian Cup Dota2lig Finali Wxl VS CoF ve 3.luk maci

Alıntı Alıntı: Jeay Mesajı göster
    ne alaka adeks ismiyle kazanmak? birisi sponsor olunca otomatik olarak turnuva mı kazanıyon
    Okudugunu anlaman için biraz bilgi sahibi olman gerekir.

Alıntı Alıntı: feliss Mesajı göster
    kafama takılan konu şu WxL takımı Adex ismini aldı ama nasıl turnuvayı kazanamadı?
    veya mantıklı cümleler kurmak için. şu cümlende ne demek istediğini açar mısın biz bilgisiz insanlar için (:

Üye Insomniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    StoneCold#2490
    İletiler
    914

Alıntı Alıntı: feliss Mesajı göster
    Okudugunu anlaman için biraz bilgi sahibi olman gerekir.
    Monitörü yan yatırdım okudum aynı anlamı çıkardım, ters çevirdim okudum o da olmadı yine aynı anlamı çıkardım, bende bi bokluk vardır diye sandalyenin üstünde ters döndüm okudum yine olmadı. Dostum burada açık açık 'WxL takımı Adex ismini aldı ama nasıl turnuvayı kazanamadı?' yazmışsın. Bunu anlamak için de bi bok bilmeye gerek yok. Yoldan kimi çevirsen aynı anlamı çıkarır.

Tahmin yürütüyorum, acaba şunu mu demek istedin ' WxL takımı turnuvayı henüz kazanmamışken adeks neden sponsor oldu?' ....
    Konu Insomniac tarafından (30/09/2014 Saat 02:04 ) değiştirilmiştir.
    Güzel oyun xD
    Takımdan 2 tane morona retard dedim diye 48 saat mute yiyorum güzel oyunmuş valve DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nerde moronlar orda ben zaten xDxD

Onu demek için yazacağı son cümle de kurduğu bu cümle sanırım

felis diyo ki bu turnuvada kendi takımları elendikten sonra her takımda Frasty oynadı ve önceki turnuvalardaki hile hurda vs.. duyumları sen duydun mu yada tanık oldunmu bilinmez jeay ama adeks tr gercekleri

4.Summer cup kayıtlarımız devam etmektedir . www.facebook.com/openingpartydota2

hangı turnnuvada hangı takımın oturmuski. her takımda herkez oynuyor adeks sponsor olsa ne olur olmasa ne olur sankı buyuk bır sponsor .

Gecen sene turkcell turnuvasına ANT takımı sponsor olmustu , ve ANT takımı bırıncı oldu odulu aldı Sonrası gene yok Bu sene COF takımına sponsor olan ANT takımı Kontak turnuvasında onlarda bılıyorlar kı bu takım fınal oynar ve sponsor oldular acaba devamı gelıcek mı ?

COF takımı Balkan turunuvasına katılacaktı '' bılmıyorum katıldı mı '' Kuntay Arkadasımız bass bass bagrıp sponsor arıyordu kımse sanırım ıplemedı ama işler kontak turnuvasına gelınce bazı olaylar deıstı dota2 oyunun ulkemızdekı vahım durumu ıns ANT COF takımınıda yarı yolda bırakmaz geregınden fazla deger verir

Jeay dogru soylemıs Adeks sponsor oldu dıye dırek fınal yada fınalı mı alacaklar. AMA oto olarak dırek eleme oynamadan kontak turnuvasında finale gıden takım var kayırdılar mı acaba =))
    Konu Komagene tarafından (30/09/2014 Saat 13:40 ) değiştirilmiştir. Sebep: .

Alıntı Alıntı: accbets Mesajı göster
    felis diyo ki bu turnuvada kendi takımları elendikten sonra her takımda Frasty oynadı ve önceki turnuvalardaki hile hurda vs.. duyumları sen duydun mu yada tanık oldunmu bilinmez jeay ama adeks tr gercekleri
    gerçekten kurduğu o cümlede bunu kastedip bir de biz anlamadık diye bize mi tatava yapıyor. mükemmel bir kafası varmış arkadaşının güle güle kullansın

Alıntı Alıntı: Jeay Mesajı göster
    gerçekten kurduğu o cümlede bunu kastedip bir de biz anlamadık diye bize mi tatava yapıyor. mükemmel bir kafası varmış arkadaşının güle güle kullansın
    işte oda senle aynı kafada olmadıgına şükrediyordur

4.Summer cup kayıtlarımız devam etmektedir . www.facebook.com/openingpartydota2

CoF takiminda 2 tane EU Leaderboard Top 10 gormus adam var kimin kazanmasini bekliyordunuz ki?

Alıntı Alıntı: Evilmay Mesajı göster
    CoF takiminda 2 tane EU Leaderboard Top 10 gormus adam var kimin kazanmasini bekliyordunuz ki?
    Peki o leader board a girerken oyunculuktan degilde hergün aralıksız tb oynayıp bugundan yararlanarak girdigini biliyormuydun?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)