1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
25 sonutan 1-10 aras gsteriliyor
    ye
    yelik Tarihi
    22/11/2013
    letiler
    685

Forumumuzun bagan, nighthawkmz.

geen yine nighthawk telefonundan ileti girmi, by tapatalk gt-9100 m ne yazyordu imdi hatrlayamadm net. dedim bu model note 2 miydi neydi bi bakaym. baktm meerse ne goreyim, s2 kmasn m? gozlerime inandm ama aklm almad.
    duundum ve dedim ki bu forumda niye reklam yok? (aslnda u an bende ilk defa telefondan giriyorum, eer reklam varsa bu sitede hi farketmemiim, zaten bundan sonrasn da okumayn, daha da rezil olmayaym.) ha bunu niye mi duundum? imdi bu adam gitmi bize forum am, taklyoz ediyoz, (kimse sevmiyo aslnda buray da aktrmayn imdilik) oreniyoruz biiler?!! falan filan inter milan ite ama bu herifin ekipman hala s2 lan. ulan kn oynatmayan, cahil cuheylalar elinde iphonealtpluslarla gezerken, burda bi emek vermi, didinmi etmi bir insan niye hala s2 kullanr? ya duunsenize 5 yllk telefon. zaten akll telefonlarn arj 1 yl sonra 3dk. gitmeye balyor, heralde yannda trafoyla falan geziyordur, yazk.
    yani ozet geecek olursam (ki zaten buraya kadar okuyup diyeceimi anlamadysanz kesin elinde iphonealtplus olan bi malsnz) u siteye reklam alsn u adam da hepimiz durmadan tklayalm, accuk para kazansn zavallm. la zaten merak etmeyin az once ilk defa isteyerek bi reklama tkladm, sayfa bulunamad dedi, virus de kapmazsnz yani.
    ha bu kampanyams eyi bu herifi sevdiimden mi aapyorum? yoo, tam tersine hi de sevmem ama ne demiler tansan ok seversin, nasip, bilemem.
    ksacas emee sayg +rep goes to nighthawk
    Konu ebenezer tarafndan (22/09/2014 Saat 02:52 ) deitirilmitir.

Cevap: Forumumuzun bagan, nighthawkmz.

Zamannda bunun sebeplerini belirten postlar atm forumu bilgilendirmilerdi. Ayrca ne bileyim "Reklam aln" demek bu kadar uzamas gereken birsey deil okurken insan yoruluyor
    Yeezer

ye FafraGa - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    26/09/2011
    BattleTag
    FafraGa#2495
    letiler
    2,462

Ben gh yi de nh yi de seviyorum. Bani hak edip banlanan arkadaslar sevmiyor.
    I was Lo-gan.

ye Krizalid - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    14/05/2011
    BattleTag
    Krizalid#2895
    letiler
    2,560
    Blog Girileri
    11

Son zamanlarda okuduum en baarsz postlardan biri. Nedenlerini sayaym.

1) "Yiyor ama alyor"cu zihniyetin insann iliklerine kadar nasl ilediini gsteren bir mesaj olmu. Forum am tabii ya, para kazanmasn m yani di mi. Kazanmasn kardeim, Allah Allah. Belki adamn yle bir amac yok. Belki bu forumu (ve TS sunucusunu falan) devam ettirecek geliri var asl iinden. Belki para kazanma kaygsnn siteyi bombok etmesinden kayg duyuyor. Ka senedir "ebenezer msaade etsin de foruma reklam koyalm" diye mi bekliyorlard yani? Koyacak olsalard koyarlard, var bir sebebi ki koymuyorlar ite reklam falan.

2) Forumu aan Nighthawk deil, BorisPeace. lk aldnda NH burada admin deildi. Euroturkiye.net'de grevi devam ediyordu. NH oray brakp buraya geldiinde BP'nin baya sevindirik olduunu hatrlyorum. Belki sitenin parasn hala BP dyordur, bilmiyorum.

3) Euroturkiye demiken. Ben pek bilmem, sitenin en atafatl zamanlar 2007-2008 yllarym herhalde. Ben kaydolduktan sonra oras yava yava azalarak bitti. Geen srede yneticiler ceplerinden para vererek siteyi ayakta tuttular, imdi oras hala ak. Tek tk balar dnda da herhangi bir yerden para gelmiyordu (imdi o da yok - reklam var myd hatrlamyorum dorusu). Bu sitenin (drt?) admini de o siteden -benzer kafadan- geliyor, bu sitenin hi ticarethane olsun diye aldn ya da devam ettirildiini sanmyorum.

4) Derdini seveyim butonu. Yok ite adamn telefonuna bakm da. S2 km da. Nasl S2 kullanrm da. Pili bitermi de. Bilmemne. Buradan bir Ozan Gven "sana ne lan daly****k" yollamak isterim sevgili kardeim. nk bu lkede neden yaanmamas gerektiinin canl rneklerinden birisin ite. Belki eitimlisin, niversite mezunusun, iyi gelirin var bilmemne. Yeni telefonun da hayrl olsun tamam soktun yani gzmze aferin. Ama ite altn gnlerinde brek, kuru pasta, ksr gtrp "Halime'nin kz bu sene de kazanamam, alk m ne" diye ahkam kesen le karlardan pek de bir farkn yok. nk sana gre bir internet sitesi admini 5 senelik telefon kullanamaz. Kullanyorsa fakirdir, sitesine reklam koymaldr. Keyfi olsun diye websitesi aamaz, para kazanmaldr. Kazanmyorsa enayidir. Cahil chelalar iPhone 6 alamaz. nk iPhone 6 kullanmak iin PhD gerekir. Bu mu yani? Ciddi soruyorum bu mu? steyen istediini kullanr birader. Sana ne ak. Sen u halinle milleti telefonuna gre yarglarsan, bakas yarn milleti dinine, mezhebine, rkna, cinsiyetine, giyimine, d grnne gre yarglamaz m? Sonra efendim bu memlekette 10 milyon kaytl psikolojik rahatsz insan niye var? te sizin gibi tanmad etmedii birinin kulland telefonu bile tanmad etmedii dier insanlara muhabbet konusu yapan, iinde insanlarn istedikleri gibi yaamalarna uyuzluk tayan s*k kafallarn dar ettii toplumsal yaam yznden var.

Gzlerine inanm, akl almam. Akln senin...
    Konu Krizalid tarafndan (22/09/2014 Saat 07:06 ) deitirilmitir.

sim:  image.jpg
Grntleme: 124
Byklk:  70.4 KB (Kilobyte)
    Tanry gldrmek istiyorsan ona planndan bahset

ye hohmlec - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    11/10/2011
    BattleTag
    hohmlec#2491
    letiler
    2,477
    Blog Girileri
    1
    Valla s2 kullanmasi tek bir ey i gsterir oda ihtiyacn karlyor demektir, adam ihtiyacindan fazlasini almyor ve doru yapyor. Iphone 6 alsa ne olur almasa ne olur eminim ki istese su ana kadar 10 kere alrd.

Krizalid in yazd her ey e katiliyorum insanlar o ekilde degerlendirilemez.
    Reklam konusuna gelirsek krizalid e katiliyorum. Siteyi reklamlara boarak bok etmek.istemiyorlardir
    Konu hohmlec tarafndan (22/09/2014 Saat 09:14 ) deitirilmitir.
    1.CinCinBear <3 2. ShotgunShell <3 3. SonyaTheEvil <3 My favourites streamer

ye napstar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    10/01/2009
    Makaleler
    5
    letiler
    5,435
    Blog Girileri
    35

erik ile ilgili deil de ekille ilgili bir yorum yapaym. -okuyamadm zaten- u uzun yazlar yazarken byk harfe, paragraflara falan dikkat ederseniz daha iyi olur. Okuyabilmek iin beynimi yakmak istemiyorum.

Re: Forumumuzun bagan, nighthawkmz.

Ezmeyin la, ben hala 6233 kullanyorum. imi gryor sonuta, 3G var, internet mis gibi, stereo hoparlrler, 200 civar oyun var hafza kartnda da, bir ton mzik var vs. vs. daha ne.

ye
    yelik Tarihi
    22/11/2013
    letiler
    685

1)Hi ban yemedim, adam sevip sevmediimi belirtmem sama olmu ama oras doru 2)Elimdeki telefon s2'den daha pahal bir ey deil. 3)Hi kimseyi telefonuna gre de yarglamadm, sadece daha iyisi varken neden olmasn dedim, ayrca iini grp grmediini de ne siz ne de ben bilebilirim. 4)"Yiyiyor ama alyorcu" anlamna kesinlikle gelmediini dnyorum yazdklarmn nk, muhtemelen, yapt ilerden dolay daha iyisi lazm oluyordur diye dndm. Farkndaysan bi ev bi araba yada o tarz bir ey alsn demedim, iini daha rahat grebilmesi amac ile "daha iyi bir telefon" alabilir dedim. 5)Her trl yazm kuralna uymaya altm, srf senin iin. 6)Buray severek kullanyorsunuz ve adamlarn ceplerinden, hayrna siteyi devam ettirmekte istiyor olabilirler diyorsunuz. Peki bu insanlar sizi dnrken. siz niye onlar dnmeyi yelemiyorsunuz? 7)nceden alm reklam konularndan haberim yok, samalam olmam da onlar okumadmdan dolay muhtemel amma velakin gecenin 4'nde rastgele bir yazyla, bir anda aklma gelen eyleri yazdmda ve kimseye de svp saymadm ve sadece birini dndm halde bu kadar svlmek, zengin bilmemneyi rolne atanmakta pek mantkl deildi.

ye napstar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    10/01/2009
    Makaleler
    5
    letiler
    5,435
    Blog Girileri
    35

Bakn ak konuuyorum. Bayramdan sonra elinde iPhone 6 olmayan herkes ok net FAKRDR.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)