4. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu
41 sonuçtan 31-40 arası gösteriliyor

Cevap: Yeni Meta Yeni Mid Lazım

kk

Alıntı Alıntı: WeRdeR WeReMeM Mesajı göster
    Kendisi best player ya takımına da öyle birini arıyor işte Egoya bak a*-
    ayıp etmissin seninle az mesaimiz yoktu yakışmadı sana

4.Summer cup kayıtlarımız devam etmektedir . www.facebook.com/openingpartydota2

3g3m4n adlı arkadaşımız kendisi 2k mmr olup, parayla 4k civarında hesap satın almış sadece ogre oynayabilen (target stun) bir arkadaşımız draft konusunda sıfırdır bütün draftı DP üzerine kuran tier82 bir arkadaşımızdır zayıftır kanser olmak istiyorum diyorsanız bu arkadaşımızın takımında oynayın

LET BATTLE BEGİN!
    o ezmeyebilir, bu hiç ezmeyebilir, ama eben ezer.

Alıntı Alıntı: ebenezer Mesajı göster
    LET BATTLE BEGİN!
    Let the battle begin

ne cektiysek da de den cektik

Büyük i harfinden de çektik... İng öğretmenliği okuyan sınıf arkadaşlarım bile yapıyor
    Yeezer

Üye Insomniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    StoneCold#2490
    İletiler
    914

Alıntı Alıntı: Yeezer Mesajı göster
    Büyük i harfinden de çektik... İng öğretmenliği okuyan sınıf arkadaşlarım bile yapıyor
    ya tamam abi anladık ingilizce öğretmenliği okuyorsun, prosun, KİNGSİN.....
    Güzel oyun xD
    Takımdan 2 tane morona retard dedim diye 48 saat mute yiyorum güzel oyunmuş valve DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nerde moronlar orda ben zaten xDxD

Alıntı Alıntı: Insomniac Mesajı göster
    ya tamam abi anladık ingilizce öğretmenliği okuyorsun, prosun, KİNGSİN.....
    Arkadaşlarım dediydim
    Yeezer

Üye Krizalid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Krizalid#2895
    İletiler
    2,560
    Blog Girişleri
    11

Alıntı Alıntı: preator Mesajı göster
    Let the battle begin

ne cektiysek da de den cektik
    Aahahahahah.

Well played.

Alıntı Alıntı: SWKQQ Mesajı göster
    3g3m4n adlı arkadaşımız kendisi 2k mmr olup, parayla 4k civarında hesap satın almış sadece ogre oynayabilen (target stun) bir arkadaşımız draft konusunda sıfırdır bütün draftı DP üzerine kuran tier82 bir arkadaşımızdır zayıftır kanser olmak istiyorum diyorsanız bu arkadaşımızın takımında oynayın
    Dp oyun kazandıryorsa adamda onu picklemediyse neden ben onu karşıya bırakıp turnuvadan eleneyimki . Trainlerde zaten çeşitli kombinasyonlar deniyoruz.
    İşte kek tayfadan biri daha turnuvalarda ezdıgımız adamlar kendılerını kotu hıssetsınlerdıe 2 mmr diye adamlarla dalga geçdiğim için ciddiye alan bu swkqq aykut demir dp ile eul silence kombosunu bile yapmaktan aciz bir arkadasımız boyle ınsanları takıma alıp turnuvalara sokup belli biryerlere getiriyoruz sonra takım içinde karı gibi arkamızdan iş çevirip train attıgımız takımın suplarıyla takım kuruyorlar .
    Karı kılıklı dota2 camiasının başında Swkqq , Feliss , PCGR , Alonehunter gibi tipler gelmekte .
    Deli kanlı gibi diyip biz senle anlasamıyoz biz takımdan cıkmak istiyor deseneler eyvallah bunların yaptıgı itlik iki kelimeye şığar
    Herzaman daha iyi player bulmuşumdur kendi takımım için . Herzaman daha iyisi vardır

Başarılar neler diye sorarsan 2 haftalık takımla şu meşhur kingstonda yarı final oynamak . Nasıl mı oynadık yarı finale kadar karşı takımları outpick yaparak kim yaptı ben yaptım . Yarı final macında ise biz outpickl olduk lanelerde ezilince dogal olarak elendık . Bugun secret bile outpick olurken bizim olup oyunu kaybetmemız dogal birsey .

2haftalık Starladder 2 fastcup kazandırdım...

neden kazandırdım derseniz kısaca acıklayım bu tarz buralara boyle gereksiz seyler yazan insanların egolarını bılırsınız laneleri eziyorsa oyunu kazanırsınız .. mesla bu dangalak herifin lanenini ele alalım midde eziyorsa rahat oynar ama midde adam bundan daha iyi ise ezildiği zaman ağlamaya başlar çözüm üretmez gidip feedler publıc modunu alır .. neyse herkesin kendi seçimi ama özürlü gibi buraya yazmanın anlamı yok .

2k mmrlık oyuncu olsam karsımıza gelen benden bizden yüksek adamlardan maçları alamazdık malesef . bu bir takım oyunu bugun ben feedlerim oyunda yarın sen önemli olan o acıkları kapatıp takımı toplamak oyun ıcınde moral bozuklugu yaratmamak hemen vazgecmemek cambacke inanmak gl.

4.Summer cup kayıtlarımız devam etmektedir . www.facebook.com/openingpartydota2

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)