Şimdi gençler hikaye biraz karışık. Ben bu blizzard oyunlarını laptop tan harici disk vasıtasıyla masaüstü PC'me aldım. Heartstone, HotS kusursuz çalışırken hatta updatelerini dahi yapabilirken bu oyunu hiç denemedim. Şimdi yeni patch için update edecektim ki önce şöyle diyor "Fetchin encording table" diyor ilerlemiyor. Sonra pause yapıyorum ve tekrar başlatınca da "Waiting on another installation or update" diyor ki başka ne update yaptığını yaklaşık 14-15 saattir bulamıyorum.

Baktım masaüstünde olmuyor lap-top'a geçtim. Aynı şey orada da var. Lap-top'a normal olarak kurduğum için program ekle kaldırdan hem oyunu hem de battle.net'i kaldırdım. Fakat aynı hata devam ediyor. PC'ye geldim ne kadar wow varsa battle.net varsa kalıntı kalmayacak şekilde sildim. Bana mısın demiyor aynı hata devam ediyor.

Scan and Repair diyorum hiç tınlamıyor. Battle.net'ten "uninstall game" diyorum. Saatlerce kalıyor ve silinmiyor oyun. Battle.net'i kapatıp tekrar açınca da yine "waiting on another installation or update" diyip mal gibi kalıyor yine kodumun öküzü.

İflahım kurudu Allah rızası için yardım edin.