1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
29 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Telefon Önerisi

Lafı uzatmıyorum.

Sony xperia z3 mü IPhone 6 mı?

Plus değil ama normal 64 GB Iphone 6.

Cevap: Telefon Önerisi

Lg google iş birliğiyle üretilen nexus 5. özellikleri ipod 6dan bin kat iyi.

Yönetici Lexsarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Lexsarko#2517
    Makaleler
    15
    İletiler
    2,908

1 gb ramli telefon alan pişman olur.

Üye canifeto12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    AzR#2615
    İletiler
    2,091

g3
    Üşengeçlik, tembellik ve rahatlık kavramlarını ayıran çizgiler vardır. Ben ise bütün o çizgileri ortalayıp üzerlerlerine uzanan insanım

İnsan insanı s*ker mi be

s4 alma. net. memnun değilim 3-5 gün internetsizlik çektikten sonra wifi bir girdin mi telefon 2-3 dk tıkanıyor. whatsapp nedense çok kastırıyo.
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

htc one
    Www.CapoeiraTurkiye.Com

Alıntı Alıntı: maydin Mesajı göster
    s4 alma. net. memnun değilim 3-5 gün internetsizlik çektikten sonra wifi bir girdin mi telefon 2-3 dk tıkanıyor. whatsapp nedense çok kastırıyo.
    Bende de s4 var 1 yıldan fazladır kullanıyorum benim düşürmelerimden kaynaklı sorunlar dışında en ufak sıkıntısı olmadı

Edit: HTC One güzel öneririm
    Yeezer

Alıntı Alıntı: Yeezer Mesajı göster
    Bende de s4 var 1 yıldan fazladır kullanıyorum benim düşürmelerimden kaynaklı sorunlar dışında en ufak sıkıntısı olmadı

Edit: HTC One güzel öneririm
    Belki yüklediklerimden dolayı da olabilir da Whatsapp da telefon iyice kendini kaybediyor. Normalde iPhone'u sevmezdim ama 6 ile ekran boyutu s4 gibi ideal seviyeye gelmiş. Optimizasyonu (kelimeyi yanlış kullanmış olaibilirim .d) iOS'un Androidlere göre daha iyi olduğundan fiyat sıkıntı değilse bana en mantıklısı geliyor. Telefonun stable kafan rahat olsun.
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

iPhone 6
    bi vurcam.

sigara paketinin üstünde dursun diyorsan ıphone6 , kamerası saglam olsun gerisi boş benim için diyorsan nokia , aga ben havuzda selfie yapıcam diyosan z3 , herşeyden biraz olsun şık dursun diyorsan lg g3 sadece o ikisini kıyaslarsan da bence z3 al ıphone'un sıkıntısı çok helede 6 lar çok berbat alan birçok arkadaşım sövüyor sony'nin malı sağlam oluyor hem uzun süre kullanırsın.He ben olsam note 4 alırdım fiyat+performans ve kalite olarak piyasadaki en iyi telefon şuan note 4.
    Konu Darkelia tarafından (28/12/2014 Saat 00:59 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)