1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
12 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Konu: StyX

StyX

Merhaba arkadaşlar,
    Adım barış, 23 yaşındayım, bilgisayar mühendisiyim . Veri madenciliği ve web uygulamaları üzerine çalışıyorum. 2006-2010 arasında çok yoğun şekilde eurobattle.net ve garenada dota oynadım. Belki bu forumda oralarda karşılaştığım birileri vardır. 2010dan beri biraz starcraft 2(diamond olacak kadar) biraz da league of legends(euw plat oldum en son) oynadım. Son zamanlarda sadece roguelike/roguelite oyunlar oynuyorum.

teamliquid.net ve reddit başta olmak üzere hep yabancı sitelerde vakit harcadığımdan biraz da aynı dili konuştuğum insanların takıldığı bir forum bulmak istedim. Bu foruma gamehonora dahil olmadan önce üye olmuştum o yüzden hesabım eski gibi duruyor.

Yönetici Lexsarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Lexsarko#2517
    Makaleler
    15
    İletiler
    2,908

Cevap: StyX

Selam StyX hoşgeldin. Bakalım beni tanıyacak mısın.

Hatırladım euroturkiyeden Özel mesaj atamadığım için tam olarak nereye yazmam gerektiğini bilemedim ama forumdaki kullanıcı adımı sadece StyX yapmanız mümkün müdür? GM 2009daki klanımızın adıydı

Arkadaşım öncelikle aramıza hoşgeldin Nick degistirmek için Forumda nick degistirmek icin bir konumuz var arama motoruna nick ve forum yazsan çıkar zaten oraya yazarsan daha güzel olabilir umarım eğlenirsin ^^
    Yeezer

Yönetici Lexsarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Lexsarko#2517
    Makaleler
    15
    İletiler
    2,908

Formalite olarak talebini buraya belirtmen gerekiyor. Oraya yazdığında hallederim

Yönlendirme için teşekkür ederim yazdım

Hoşgeldin seni eurobattledan hatırlıyorum birde hayal meyal Ankara Çiğdem mahallesinde ki internet cafeden
    Www.CapoeiraTurkiye.Com

Alıntı Alıntı: Axé Capoeira Mesajı göster
    Hoşgeldin seni eurobattledan hatırlıyorum birde hayal meyal Ankara Çiğdem mahallesinde ki internet cafeden
    Nehirdi sanırım kafenin adı Hatırlıyorum ben de seni ama oyundaki nickin farklıydı sanırım.

Bu adamın oynadığı miranayı kıskanırdım .

Alıntı Alıntı: Misterii Mesajı göster
    Bu adamın oynadığı miranayı kıskanırdım .
    mystery_zzz idi değil mi nickin? eurobattleda oynadığımız oyunlar kadar güzel gelmiyor şimdi başka oyunlar. Hiç bir fikrimiz yokmuş anca creep kesip oto atak ve ulti atmaca ile teamfight yapıyormuşuz sonradan farkettim ama eğleniyorduk

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)