2. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
24 sonuçtan 11-20 arası gösteriliyor

Cevap: Priest Destem : Önerileriniz nedir ?

Alıntı Alıntı: [bib]frank Mesajı göster
    3 çıkartıp 4 nasıl koyayım dostum
    Şaka bir yana, desteyi oynarken fark ettim ki 4 manada yere koyabileceğim durum dışı bir kartım yok. Tam o turda denk getirebileceğim bir sen'jin işe yarıyor. Sludge kesinlikle daha iyi ama oyun sonunda sludge ile kombo yapamıyorum. Mesela Cabal priest koyup minion çaldıktan sonra sen'jin ile onu koruyabiliyorum ya da 5 manada northshire ve sen'jin beraber atabiliyorum. Burada sorulması gereken soru sanıyorum şu: Çaldığım o kartı ya da northshire cleric i korumak için bu kartı bulundurmalı mıyım yoksa başka alternatifler mi aramalıyım ? Şu an için kararsızım.

Priest ve paladin oynuyorum genelde, sıkılınca da Shaman ve mage girebiliyorum. Ama Druid, Warrior vb. pek denemedim. Sıra atlayabileceğim bir deste yakalayabilirsem ne mutlu Teşekkürler.
    bir sekılde ayarlaman gerekmekte 3 yerıne 4 nasıl koyarım dıye dusunuyorsan benımde bazen decklerde kafa karısıklıgı olmustur mesela :

Farseer cıkar +2

senjın cıkar +1

pyromancer +1

shadow word pain +1

Thoughtsteal + 2

Holy Smite +1

Konuşulanlar ışığında son hal.

Konu [bib]frank tarafından (03/01/2015 Saat 21:04 ) değiştirilmiştir.
    Bilime giden düz yol yoktur, ve ancak onun dik patikalarında yorucu tırmanmaları göze alanlar aydınlık doruklarına ulaşabilirler. K.MARX.

abi priest zaten gayet kart çekme ihtiyacını genelde northshire clerick le karşlıyor ancak 3 manalık iki tarafada kart çektiren o gereksiz minyon yerine touhgh steal oynayarak adamın detesinden kart çalman çok çok daha mantıklı yani coldlight oracle bazı çok spesifik desteler haricinde işe yaramaz bir kart onu oynayacağına tough steal oynayabilirsin

Alıntı Alıntı: AloneOrDeaD Mesajı göster
    abi priest zaten gayet kart çekme ihtiyacını genelde northshire clerick le karşlıyor ancak 3 manalık iki tarafada kart çektiren o gereksiz minyon yerine touhgh steal oynayarak adamın detesinden kart çalman çok çok daha mantıklı yani coldlight oracle bazı çok spesifik desteler haricinde işe yaramaz bir kart onu oynayacağına tough steal oynayabilirsin

Resim yarım görünüyor düzeltemedim dostum. Sağ tarafta destemde olan kartlar var tıklayınca görebilirsin. Cold light poz vermiş burda ama odak noktası o değildi
    Bilime giden düz yol yoktur, ve ancak onun dik patikalarında yorucu tırmanmaları göze alanlar aydınlık doruklarına ulaşabilirler. K.MARX.

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Hearthstone_Screenshot_1.4.2015.02.02.41.png
Görüntüleme: 7
Büyüklüğü:  1.20 MB (Megabyte)
    benim destem böyle bi ara çok iş yapıyordu ama yenilemedim
    Www.CapoeiraTurkiye.Com

Üye Krizalid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Krizalid#2895
    İletiler
    2,560
    Blog Girişleri
    11

Niye herkes decklist koymuş adamın kendi listesi var zaten.

Teorik olarak Priest toolkit ile her çeşit durumu counterlayabiliyorsun ama bunların hepsini 30 karta sığdıramıyorsun. Sürekli situational kartlar eklersen de tur 4de atacak kart bulamıyorsun evet. Dolayısıyla komboların bazılarından vazgeçmen lazım. Priest kartlarından ve hero power'ından tam value alabilmek için güvenilir, HPsi yüksek minionların olmalı. Yeti ya da Sludge Belcher gibi gözünü kırpmadan board'a atabileceğin bir şeyler olması lazım. Rakibin attığı her kartı removal kullanarak temizlemek zorunda değilsin, karlı takaslar yaparak da bir kısmının hakkından gelebilirsin.

Son hali diye attığın resimde ben sadece şunları değiştirirdim:

-1 Farseer
    -1 Harrison Jones veya Faceless
    -1 The Black Knight
    +2 Mechanical Yeti yoksa Chillwind Yeti
    +1 SW: Death

Dördüncü kart olarak da Lightbomb'u çıkarırdım. Holy Nova eklerdim bir kopya. Bu verdiğim değişimleri de kesinlikle yap demiyorum ha, fikir olarak veriyorum. Çünkü herkesin stili oynayışı farklı.
    Konu Krizalid tarafından (04/01/2015 Saat 06:28 ) değiştirilmiştir.

Üye FafraGa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    FafraGa#2495
    İletiler
    2,462

legend ranka tek bir deste ile çıkmaz çok zor belli ranklar arası desteni değiştirmen lazım bence. Şu an bi mage deck deniyorum bende para kasıp belcher ve loathebi aldım.
    Hedef rank 8 daha önce en iyi 10 u görmüştüm. Bu ay handlock için dust kasıcam. Jaraxxus ya da 3 giant hedefim.
    Ha bunları biye yazdım her sezon belli hedefler ile başlarsan ve bunları geliştirerek ilerlersen işler daha zevkli yürüyor. Rank 10 dan doğrudan legend hedeflemek biraz seni sıkabilir.

+2 Mechanical Yeti yoksa Chillwind Yeti

+2 onları koyacagıma piloted shredder tercih ederım. yada ınjured blademaster.

Alıntı Alıntı: Lo-gan Mesajı göster
    legend ranka tek bir deste ile çıkmaz çok zor belli ranklar arası desteni değiştirmen lazım bence. Şu an bi mage deck deniyorum bende para kasıp belcher ve loathebi aldım.
    Hedef rank 8 daha önce en iyi 10 u görmüştüm. Bu ay handlock için dust kasıcam. Jaraxxus ya da 3 giant hedefim.
    Ha bunları biye yazdım her sezon belli hedefler ile başlarsan ve bunları geliştirerek ilerlersen işler daha zevkli yürüyor. Rank 10 dan doğrudan legend hedeflemek biraz seni sıkabilir.
    gul'dan uzerınde bende deck denıorum Sanırım demon kombosu yapacagım giantların yerıne

enhange-mecano kartın warsa onu destene alabılırsın +2

+2 voıdcaller

+2 floatin watcher

Üye FafraGa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    FafraGa#2495
    İletiler
    2,462

İsim:  mago.png
Görüntüleme: 41
Büyüklük:  74.3 KB (Kilobyte)

Şu mage deckim sizce nasıl? rank 10 üstünü görme ihitmali var mı ? öneri ve eleştirilere açığım.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)