1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
24 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Question Priest Destem : Önerileriniz nedir ?

Oyuna başladığımdan beri sadece Priest sınıfı üzerine yoğunlaştım ve ortalama bir Priest decki için gereken kartlara sahibim. Ufak tefek değişikliklerle kontrol metası üzerine bir deste yaptım. Yorumlarınız için teşekkürler.

circle of healing * 2
    Holy smite * 2
    Power Word: Shield * 2
    Northshire Cleric * 2
    shrinkmeister * 1
    Wild pyromancer * 2
    Shadow Word: Death * 2
    Velen's Chosen * 1
    Earthen ring farseer * 2
    Shadow Madness * 1
    Auchenai Soulpriest * 2
    Sen'jin Shieldmasta * 1
    Antique Healbot * 1
    Faceless Manipulator * 1
    Harrison Jones * 1
    Vol'jin * 1
    Holy fire * 1
    lightbomb * 1
    Cabal Shadow Priest * 1
    Sylvanas Windrunner * 1
    The black Knight * 1
    Ragnaros the Firelord * 1

Destedeki kombinasyonlar şunlar;

1. Wild pyromancer + Holy smite + Power Word: Shield + Varsa The coin .

Tur 3-4 gibi board temizlenebiliyor.

2. Auchenai Soulpriest + circle of healing + earthen Ring farseer

Bir üstteki kombinasyona sahip değilsem yine aynı şekilde board temizleyebiliyorum ve hedeflenen birime 3 battlecry damage.

3. shadow madness + Wild pyromancer

6 mana cost ile minion devre dışı bırakılabilir.

4. Shrinkmeister + cabal Shadow priest

8 mana cost ile 4 ve altı hasar gücü olan minionlar için mind control kombinasyonu. Ek olarak yerde 3-2 ve 4-5 lik iki minion.

5. Faceless Manipulator + Shadow Word: Death

8 mana cost ile 5 ve üzeri hasar gücü olan minionlar için mind control.

6. Wild pyromancer + Power Word: Shield + Lightbomb

9 mana cost ile boarddaki her miniona kendi attack damageleri + 2 dmg.

7. Vol'jin + Holy smite

İnstant kill.

Light of the naarau , Thoughtsteal , silence , sludge belcher , mind blast . Gibi kartları eklemeyi düşünüyorum ama nasıl değişiklikler yapmalıyım. Farseer ve healbotu çıkarmaya kalksam belirli kombinasyonları yakalayana kadar aldığım hasarı karşılayamam. Bir kaç kombineyi devre dışı bıraksam deck kontrol özeliğini yitirir. Yardım lütfen
    Konu [bib]frank tarafından (02/01/2015 Saat 23:50 ) değiştirilmiştir.
    Bilime giden düz yol yoktur, ve ancak onun dik patikalarında yorucu tırmanmaları göze alanlar aydınlık doruklarına ulaşabilirler. K.MARX.

Üye FafraGa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    FafraGa#2495
    İletiler
    2,465

Cevap: Priest Destem : Önerileriniz nedir ?

şimdi hedef rank vs var mı? bu deste ile 10-13 arası gezersin. control priest bana kalırsa en üfüttüren karşıyı çok zorlayan imba bi deck. ama diğer classların taktiklerini combolarını bilrsen yapacağın değişiklikler daha doğru yapılır.
    güzel deste eline sağlık imrendim doğrusu.

main priest oyuncusu olarak holy nova ve toughsteal gibi iki önemli kartın olmaması beni şaşırttı holy smite falan olan bu destede ise bence holy fire çok yavaş bir spell olarak kalmış pyromancer güzel combo olsada bu aşırı durumluk minyonlarla bordda kalıcı olabilir misin orası da tartışılır ayrıca bi recombobuletor(ya da adı her neyse şu minyonları aynı cost minyonlara dönüştüren kart) oynayabilirsin shadow madness la aldığın bir kartı adamın minyonuna vurdukttan sonra dönüştürerek hem yepyeni bi minyon elde edersin hem de adamın bir minyonu çalmış olursun

yani deste fena değil ancak çok fazla durumluk minyon var bence biraz daha düz olarak atabileceğin minyonun olmalı

Earthen Ring Farseer * 2 FAZLA bu kartın yerıne 2 adet ınjured blademaster alabılırsın

Sen'jin Shieldmasta * 1 FAZLA bu kartın yerıne 2 adet sludge belcher alabılırsın cok ıyı defans kartıdır

Cok ıyı cok kalıtelı kartların war warrior ve druid destesı sana cok yakısır

Üye ziyahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    ziyahan215#2611
    İletiler
    180

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Hearthstone_Screenshot_1.3.2015.15.29.44.jpg
Görüntüleme: 47
Büyüklüğü:  447.7 KB (Kilobyte)

Bu tarz bir deste yapabilirsin. İdeal midir? Değil tabiki de... Fakat combolarını düzgün yapabilirsen eğlenceli olabilir

P.S.: Elimdeki kartlarla bu kadar oluyor ideal deste değil dark cultist olmazsa olmaz

Alıntı Alıntı: Lo-gan Mesajı göster
    şimdi hedef rank vs var mı? bu deste ile 10-13 arası gezersin. control priest bana kalırsa en üfüttüren karşıyı çok zorlayan imba bi deck. ama diğer classların taktiklerini combolarını bilrsen yapacağın değişiklikler daha doğru yapılır.
    güzel deste eline sağlık imrendim doğrusu.

Eğer uygun vakti ayarlayabilirsem legend ranka çıkabileceğimi düşünüyorum. Benzer neutral legendary kartlarla oluşturduğum, tirion da olan kontrol paladin destem de var. Dönüşümlü oynuyorum. Yani uzatmadan, nasıl desem, hedef elle tutulur mu bilmiyorum ama legend istiyorum Şimdiye kadar en fazla 10 gördüm o da bundan önceki mind blast injured blademaster lı priest deckleydi umarım daha iyi bir yerde bitiririm bu sezonu. Teşekkür ederim.
    Bilime giden düz yol yoktur, ve ancak onun dik patikalarında yorucu tırmanmaları göze alanlar aydınlık doruklarına ulaşabilirler. K.MARX.

Alıntı Alıntı: AloneOrDeaD Mesajı göster
    main priest oyuncusu olarak holy nova ve toughsteal gibi iki önemli kartın olmaması beni şaşırttı holy smite falan olan bu destede ise bence holy fire çok yavaş bir spell olarak kalmış pyromancer güzel combo olsada bu aşırı durumluk minyonlarla bordda kalıcı olabilir misin orası da tartışılır ayrıca bi recombobuletor(ya da adı her neyse şu minyonları aynı cost minyonlara dönüştüren kart) oynayabilirsin shadow madness la aldığın bir kartı adamın minyonuna vurdukttan sonra dönüştürerek hem yepyeni bi minyon elde edersin hem de adamın bir minyonu çalmış olursun

yani deste fena değil ancak çok fazla durumluk minyon var bence biraz daha düz olarak atabileceğin minyonun olmalı
    Bu kadar alana hükmetme kapasitesi bol olan bir deckte 5 mana costa aoe 2 dmg çok pahalı geldi bana. O yüzden holy nova düşünmedim. Holy fire konusunda hak veriyorum sana ancak beni 1 tur ileriye atabilme kapasitesi olan bir kart. Bazen çıkardığım oluyor desteden ama net değilim. Bakarsın yarın yine değiştiririm sludge belcher ya da injured blademastar ile, bilemedim. O bahsettiğin kart çok iyi oluyor evet ama bende yok maalesef biraz dust biriktirmem lazım. Son olarak ben de aynı sonucu teşhis ettim ama reçeteyi yazamıyorum. Umarım buradan ortak bir akılla çıkartırız. Teşekkürler.

Alıntı Alıntı: Komagene Mesajı göster
    Earthen Ring Farseer * 2 FAZLA bu kartın yerıne 2 adet ınjured blademaster alabılırsın

Sen'jin Shieldmasta * 1 FAZLA bu kartın yerıne 2 adet sludge belcher alabılırsın cok ıyı defans kartıdır

Cok ıyı cok kalıtelı kartların war warrior ve druid destesı sana cok yakısır
    3 çıkartıp 4 nasıl koyayım dostum
    Şaka bir yana, desteyi oynarken fark ettim ki 4 manada yere koyabileceğim durum dışı bir kartım yok. Tam o turda denk getirebileceğim bir sen'jin işe yarıyor. Sludge kesinlikle daha iyi ama oyun sonunda sludge ile kombo yapamıyorum. Mesela Cabal priest koyup minion çaldıktan sonra sen'jin ile onu koruyabiliyorum ya da 5 manada northshire ve sen'jin beraber atabiliyorum. Burada sorulması gereken soru sanıyorum şu: Çaldığım o kartı ya da northshire cleric i korumak için bu kartı bulundurmalı mıyım yoksa başka alternatifler mi aramalıyım ? Şu an için kararsızım.

Priest ve paladin oynuyorum genelde, sıkılınca da Shaman ve mage girebiliyorum. Ama Druid, Warrior vb. pek denemedim. Sıra atlayabileceğim bir deste yakalayabilirsem ne mutlu Teşekkürler.

Alıntı Alıntı: ziyahan Mesajı göster
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Hearthstone_Screenshot_1.3.2015.15.29.44.jpg
Görüntüleme: 47
Büyüklüğü:  447.7 KB (Kilobyte)

Bu tarz bir deste yapabilirsin. İdeal midir? Değil tabiki de... Fakat combolarını düzgün yapabilirsen eğlenceli olabilir

P.S.: Elimdeki kartlarla bu kadar oluyor ideal deste değil dark cultist olmazsa olmaz
    Golden Gelbin parıl parıl parlıyor

Desten eğlenceli görünüyor bir de knife jugler ekle istersen. Ama kafamdaki kontrol metası için uygun değil, teşekkürler.

Üye Zaphart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Zaphart#2303
    İletiler
    887

Far seerlar yerine injured blademaster daha iyi olur gibi geldi bana.Birde antique healbot çok gereksiz gibi duruyor, onun yerine bi cabal daha ve ya bir mind control koyabilirsin.Velen s chosen yerine shrinkmaster ikileyebilirsin.Ve ya senjin velen çıkarıp 2 dark cultist koyabilirsin.Zaten boş borda atacak minionun çok az kesinlikle sana blademasterla dark cultist lazım bana kalırsa.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)