4 sonuçtan 1-4 arası gösteriliyor

Question Paladin Sea Giant Deck

Daha önce benzer bir konuyu priest destem için açmıştım. Orada ortaklaşa oluşturduğumuz desteyle dünden beri 9-10 rankları arasında gidip geliyorum. Öncelikle o başlıkta zihin açan yorumlar için arkadaşlara teşekkür ederim.

Naxx. paketi ile oyun hızlandı diye düşünürken GvG ile neye uğradığımızı şaşırdık. Yeni kartlarla eski bir kaç şeyi ( Sahip olduğum kartlarla sınırlı olarak ) kombine edip yeni bir deck yaptım. Arada 9-10 seviyelerinde de oynuyorum deneme amaçlı. Pek sırıtmıyor ama birlikte daha iyi bir hale getirebileceğimizi düşünüyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler, destem aşağıda buyursunlar.

Konu [bib]frank tarafından (15/01/2015 Saat 00:58 ) değiştirilmiştir.
    Bilime giden düz yol yoktur, ve ancak onun dik patikalarında yorucu tırmanmaları göze alanlar aydınlık doruklarına ulaşabilirler. K.MARX.

Üye FafraGa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    FafraGa#2495
    İletiler
    2,463

Cevap: Paladin Sea Giant Deck

Ufak manali minionlari ve hero power i stackleyip sea gianti atip bitirmek. Biras riskli gibi geldi bana. Ama hizlica da bitebilir oyun. Classlara karsi durum nedir? Denediysen.
    I was Lo-gan.

Priest'e karşı 2 oyundan birini kazandım birini kaybettim. Kaybettiğim oyunda 4 manada Auchenai ve circle kombosu geldi.
    Warlock'a karşı bir oyunum oldu, onun deckteki meta da aynıydı. Onun Sea giantın hasarını Aldor ile 1 e düşürüp kendim Sea giant koydum concede geldi.

Şimdilik tecrübelerim bunlar bu deckle.
    Konu [bib]frank tarafından (15/01/2015 Saat 13:24 ) değiştirilmiştir.
    Bilime giden düz yol yoktur, ve ancak onun dik patikalarında yorucu tırmanmaları göze alanlar aydınlık doruklarına ulaşabilirler. K.MARX.

Üye FafraGa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    FafraGa#2495
    İletiler
    2,463

Biraz daha dene bence. Su 3 tane 1-1 minoin ve 1-4 silah ekleyen kart var. O var mi ? Resmini bilmiyorum secemedi telefondan.
    I was Lo-gan.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)

Bu Konudaki Etiketler