1. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
48 sonutan 1-10 aras gsteriliyor

Hybrid View

"Prepatch Failed" Hatasnn zm

Bu hata genelde warcraft III kopyalayarak kuranlarn bana geliyormu zm biraz uzun gelebilir ama dikkatli takip ederseniz sorun kmadan halledebilirsiniz

1-Balat mensnden altra basn

2-Kutuya regedit yazp tamam a basn

3-"HKEY_CURRENT_USER" girdisinin yanndaki + tuuna basn
    4-Yeni alan menden "Software" girdisinin yanndaki + ya basn
    5-Yine alan menden "Blizzard Entertainment" girdisinin yanndaki +ya basn
    6-Tekrar atnz menden Warcraft III n zerine sa tklayn alan menden Yeni>dize deerine tklayn
    7-Yeni atnz deere sa tklayn yeniden adlandr a tklayn ve adn "InstallPath" olarak deitirin
    8-Adn deitirdiiniz deere sa tklayarak deitir deyin sonra alttaki deer verisi blmne resimde grdnz gibi kendi Warcraft III kurduunuz dizini yazn

Resimlerde hereyi elimden geldiince aklamaya altm umarm yardmc olur

Not: lk iki resim kk olmu dikkatimden kam kusura bakmayn

Alnt deildir el emei
    You'll have to excuse my distracted self, I'm too busy enjoying the carefree world inside my head to be bothered by the overcomplicated, overdramatic, and just plain hellishness of the real world. So leave a message after the beep *beep*.

cooook tesekkrler cok gzel anlatmssn kardesim

nemli deil faydas olduysa ne mutlu
    You'll have to excuse my distracted self, I'm too busy enjoying the carefree world inside my head to be bothered by the overcomplicated, overdramatic, and just plain hellishness of the real world. So leave a message after the beep *beep*.

benim w3 D srcsnde bulamadm ya nas yapacam

Alnt Alnt: Kro Mesaj gster
    benim w3 D srcsnde bulamadm ya nas yapacam
    D srcsnde olmasna gerek yok benimki d de olduu iin yle yazdm seninki neredeyse onu yazcaksn

semii
    Misafir
    ya hocam yle bi isim zaten var diyo nasl yapcaz :S

dediin her eyi eksiksiz olarak yaptm ama sorun zlmedi.. yardmc olabilirsen sevinirim. teekkrler yinede..

Alnt Alnt: brokenstick Mesaj gster
    dediin her eyi eksiksiz olarak yaptm ama sorun zlmedi.. yardmc olabilirsen sevinirim. teekkrler yinede..
    Malesef daha fazla yardmc olamyacam benim bilgilmde snrl bende bu hata olmad iin ingilizce forumlardan aratrp trkeye evirip ss leri ekip koydum

Leberisso
    Misafir
    Saol canm bnm )

Leberisso
    Misafir
    http://img7.imageshack.us/my.php?image=hatao.jpg

ble bi hata verdi ne yapcam bilemiyorum.lgilenirmisiniz?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)