1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
19 sonutan 1-10 aras gsteriliyor
    ye Insomniac - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    15/03/2009
    BattleTag
    StoneCold#2490
    letiler
    914

Beikta e-Spor Takm

Merhaba arkadalar,

Beikta JK ,Aces High Esports Club adl LoL takmn e-spor alannda bnyesine katm bulunuyor. lkemizde E-spor artk daha da farkl bir oluum ierisine girecek gibi gzkyor.

Haberin detaylarna aadaki linkten ulaabilirsiniz.

http://www.bjk.com.tr/tr/haber/61136/
    Konu Insomniac tarafndan (21/01/2015 Saat 00:38 ) deitirilmitir.
    Gzel oyun xD
    Takmdan 2 tane morona retard dedim diye 48 saat mute yiyorum gzel oyunmu valve DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nerde moronlar orda ben zaten xDxD

Cevap: Beikta e-Spor Takm

LoL geliiyor pampa Dota'da tk yok.

You have to check my signature.

ye Insomniac - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    15/03/2009
    BattleTag
    StoneCold#2490
    letiler
    914

dotada fikho var
    Gzel oyun xD
    Takmdan 2 tane morona retard dedim diye 48 saat mute yiyorum gzel oyunmu valve DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nerde moronlar orda ben zaten xDxD

napstar 2 apartman tesindeki Sinan Engin'e Dota 2 takm kur beni de al demi. az nce wazzaptan atverdi.

Din; ilimle birleirse nefaset, cehaletle birleirse rezalet, siyasetle birleirse de felaket olur.

Byk para ve reklam olunca byle eylerin olmas normal ve adamlar gerekten ok iyi ynetiyorlar RiotGamesTrkiye olarak bununda meyvelerini byle alyorlar zaten.Lisanl sporcu hakk kazandktan sonra birde LCS dzeyine geldiler.LCS seviye derken oyuncular artk tamamen profesyonel , kontrat ve maaa baland ve gerekten iyi maa kazancaklar gibi turnuvalar haricinde 4 bin Tl gibi bir rakam dedikodusu vard.Hal byle olunca bu tarz eyleri grmemiz normal lol arenasnda.Dotaclar olarak srnmeye mahkumuz.Dota 2 ktndan beri bi halt beceremediysek birazda suu kendimizde aramalaryz ve yok ite u yok bu yok diye bahaneler arkasna saklanmamak lazm.

Alnt Alnt: Toph Beifong Mesaj gster
    Byk para ve reklam olunca byle eylerin olmas normal ve adamlar gerekten ok iyi ynetiyorlar RiotGamesTrkiye olarak bununda meyvelerini byle alyorlar zaten.Lisanl sporcu hakk kazandktan sonra birde LCS dzeyine geldiler.LCS seviye derken oyuncular artk tamamen profesyonel , kontrat ve maaa baland ve gerekten iyi maa kazancaklar gibi turnuvalar haricinde 4 bin Tl gibi bir rakam dedikodusu vard.Hal byle olunca bu tarz eyleri grmemiz normal lol arenasnda.Dotaclar olarak srnmeye mahkumuz.Dota 2 ktndan beri bi halt beceremediysek birazda suu kendimizde aramalaryz ve yok ite u yok bu yok diye bahaneler arkasna saklanmamak lazm.
    Smite 10 gn nce ilk turnuvasn bitirdi 2.6 milyon dl havuzu ile. Oyun daha kal 1 sene olmad. Trkiyede lol gibi ofis aarlarsa o da dotay geebilir.
    Din; ilimle birleirse nefaset, cehaletle birleirse rezalet, siyasetle birleirse de felaket olur.

Alnt Alnt: NanaKurichowa Mesaj gster
    Smite 10 gn nce ilk turnuvasn bitirdi 2.6 milyon dl havuzu ile. Oyun daha kal 1 sene olmad. Trkiyede lol gibi ofis aarlarsa o da dotay geebilir.
    Ofis asalar ne deicek maydin oyuncumu var doru dzgn.Valve n zaten yle bi politakasda yok.

Alnt Alnt: Toph Beifong Mesaj gster
    Ofis asalar ne deicek maydin oyuncumu var doru dzgn.Valve n zaten yle bi politakasda yok.
    Ofis amalar reklam demek. Bugn hangi internet cafeye girersen gir etraf LoL posterleriyle dolu. Ayrca sadece Trkiyeye zel turnuva dzenleyebiliyorlar bu da espor iin Trkiyedeki irketlere para demek sponsorluk demek.

Valve'in byle bir politikas olmad iin Trkiye'de e-spordan bi ey beklemek mantksz.

ye hohmlec - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    11/10/2011
    BattleTag
    hohmlec#2491
    letiler
    2,482
    Blog Girileri
    1

Ben oyunu para iin oynamiyorum zevk almak icin oynuyorum valve ofis acarsa bir avantaj ama (alacan sanmyorum)

LG-D802 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    1.CinCinBear <3 2. ShotgunShell <3 3. SonyaTheEvil <3 My favourites streamer

trkiyeye zel turnuva samalnda anlamyorum. maden iyisiniz tonlarca turnuva var takmlarn kendini gsterebilecei. haa ama yetoyum ama trde yetolar dvup para grmek istiyorumsa baka...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)