1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
11 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Low priodan kurtulma

Arkadaşlar burada hakketmeyene low prio'dan kurtulmayı ogreteceğim.Hakkedende kullanabilir benim için sorun yok Bir çok yerde gördüm botlara karşı oynayuıp bitirme ama daha sağlamına tesadüfen karşılaştım.Burada neden lp ye girdiğimi anlatıp haklılığımı gösterip günah çıkartmayıp direk olayı söylüyorum.EU east veya west seçiyoruz (daha az laglı) ve DEATHMATCH seçeneğini kullanıyoruz modesten.Bu modu zaten bir çok kişi low priodan kurtulmak için seçiyor.Burada karşı takımla anlaşacaksınız ve bir takım karşısını feedlicek böylece 40 respawn hakkı dolunca oyun bitmiş olacak.Benim oyunlarım 10-15 dk arası sürdü.Seri kesen herolar gelirse (Ursa troll zeus gibi) daha seride bitebilir.

Not : Böyle bir sayfa açıldı mı bilmiyorum açıldıysa affola haksızlığa karşı bir yol bulduğunuzda mutlu oluyorsunuz.
    Not 2 : Amacım kötü davranışları engelleyen ve reportlara anlam katan şeyi baltalamak değil ama yeri geliyor işiniz çıkıyor ve oyundan çıkmak zorunda kalıyorsunuz.Amacım buradan gelen lp'leri engellemeniz.

Soru : Ranked matche girmek için belli bir leave %sinin altında kalmak gerekiyor mu ?
    A Lion Doesn't Concern Himself With The Opinions Of The Sheep !

Cevap: Low priodan kurtulma

Hayır, sadece 13 ve üstü seviye olmak yetiyor.
    Bana ait rap çalışmaları, müzikle kalın.

Derames - Denklem

Derames - Uzak Diyarların Yolcusu

Ve ya seri 16 maç low yemeye başlayınca dotayı bırakıyon 1 ay sonra gelion artık her lowda 2 maç yiyiyorsun. Sonuçta karşı takımın carrysini seni kesiyor diye reportlayıp lowa attırabiliyorsun.

Low priority kanallarını bulun ve parti isteyin. Oyun başlayınca feedleyecek takımdakiler bi tane tp alsın yere atsın bi tane alsın yere atsın, sonuçta yerde 30 tane tp olucak. Sonra tp atın ölün. Benim rekorum 3 dakika 34 saniye.

14 oyun lowda oyun oynama cezası veriyor iki salak reportladı diye. Sadece sayıya bakan bu sistem bi şekilde değişmedikçe etikliği falan yok bu işin.
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

Alıntı Alıntı: NanaKurichowa Mesajı göster
    Low priority kanallarını bulun ve parti isteyin. Oyun başlayınca feedleyecek takımdakiler bi tane tp alsın yere atsın bi tane alsın yere atsın, sonuçta yerde 30 tane tp olucak. Sonra tp atın ölün. Benim rekorum 3 dakika 34 saniye.

14 oyun lowda oyun oynama cezası veriyor iki salak reportladı diye. Sadece sayıya bakan bu sistem bi şekilde değişmedikçe etikliği falan yok bu işin.
    14 oyun ceza nasıl yiyonuz la? Tamam ben berbat oynuyorum çoğu zaman, ama daha reporta göre ceza yemedim. Anca oyundan düşmeler yüzünden yedim.
    Konu MartinEden tarafından (04/02/2015 Saat 03:26 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Alıntı: MartinEden Mesajı göster
    14 oyun ceza nasıl yiyonuz la? Tamam ben berbat oynuyorum çoğu zaman, ama daha reporta göre ceza yemedim. Anca oyundan düşmeler yüzünden yedim.
    Son 1 ayda ilk lowa düştüğümde 7 sonrakilerde 9, 11, 13 ve en son da 14 maç ceza yedim. 9 oyun ceza yemeden önceki 4 oyunumu kazanmıştım ve kimseden ping bile almadım.

Ceza aldıklarıma gelirsek report yemeniz için takımdaki malların size takması ya da deathiniz çok yüksek olması yeterli. Early game de fightı alma ihtimaliniz %1 olmasına rağmen ve siz kuleye yakın bile değilken geri kalan 4 beyinsiz defleyecem diye ölüyorsa "fighta niye gelmedin" reportu yiyorsun, fighta gelince ve kasamadıysan ilk sen ölüyorsan feeder reportu yiyorsun. bunu iyi dengelemek lazım.
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

Yok lowdan yeni çıkmışım. Oyuna girdim adamın biri dc oldu 3 dk sonra geldi. hero da wk olunca bi boka yaramıyo tabi. Ben de midi hero üstünlüğüne sahip adama kaybettim diye 3 report yedim (karşıdan ve o mal wk da reportlamış olabilr) üstelik takımdaki trolle karşı solo kasmış axe dk 20de tranquil ile gezerken.

bunu yazarken bi oyun daha attım. sfye EUL kastım diye takımda useless riki olmasına rağmen 3 tane kendileri de useless olan türk tarafından yine report yedim.

NEDEN ÇÜNKÜ GÜNAH KEÇİSİ SEN OLUYORSUN. DOTA HAKKINDA BİLGİSİ OLMAYAN SALAKLAR YÜZÜNDEN.

Alıntı Alıntı: NanaKurichowa Mesajı göster
    Yok lowdan yeni çıkmışım. Oyuna girdim adamın biri dc oldu 3 dk sonra geldi. hero da wk olunca bi boka yaramıyo tabi. Ben de midi hero üstünlüğüne sahip adama kaybettim diye 3 report yedim (karşıdan ve o mal wk da reportlamış olabilr) üstelik takımdaki trolle karşı solo kasmış axe dk 20de tranquil ile gezerken.

bunu yazarken bi oyun daha attım. sfye EUL kastım diye takımda useless riki olmasına rağmen 3 tane kendileri de useless olan türk tarafından yine report yedim.

NEDEN ÇÜNKÜ GÜNAH KEÇİSİ SEN OLUYORSUN. DOTA HAKKINDA BİLGİSİ OLMAYAN SALAKLAR YÜZÜNDEN.
    o eul'un hikayesi çok hoş ya

seneler önce dota1 de yapıyorlardı bunu, sonra bayağıdır gözükmüyordu ortalıklarda, geçen yine ünlü bir takım kastı diye hemen meşhur oldu.
    o ezmeyebilir, bu hiç ezmeyebilir, ama eben ezer.

Sf ye meka da kastılar wardları üstlenmesini de bekliyorum

Kanala girip gruba alınca daha mı hızlı oyun buluyor ? Oyunu 6 dk de buluyor 5 dk de oyun bitiyor
    A Lion Doesn't Concern Himself With The Opinions Of The Sheep !

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)