1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
20 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Skill Bracket Hakkında

Merhabalar.İnternette ve forumda uzun bi araştırma yaptım fakat yeterli bilgiye ulaşamadım.
    Sıkıntı şu ki,oynadıgım maçların %90 ı high skill ara sıra da very high brackete çıkıyorum.Uzun süredir çakılıp kaldım high skill de,bir türlü very highe geçiş yapamıyorum.Doğru yanlış çok fazla şey denedim internetten araştırdıklarım doğrultusunda fakat net bi sonuç elde edemedim.Aranızda konuyla ilgili bilgi sahibi yada tecrübeli biri varsa eğer söyleyebilir mi high skill den nasıl very highe geçebilirim?Kriter ne bu eşleştirmeler için.Teşekkürler.

Cevap: Skill Bracket Hakkında

3650 üstü yaklaşık olarak very high skill. Denedim gördüm, net bilgi. 3k altı civarı da normaldir muhtemelen.
    o ezmeyebilir, bu hiç ezmeyebilir, ama eben ezer.

Üye FafraGa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    FafraGa#2495
    İletiler
    2,462

Alıntı Alıntı: ebenezer Mesajı göster
    3650 üstü yaklaşık olarak very high skill. Denedim gördüm, net bilgi. 3k altı civarı da normaldir muhtemelen.
    3k alti insanlar normal degildir. NET.
    I was Lo-gan.

Peki 2 net bilgi edindik teşekkürler.Ama nasıl very high eşleştirmeye dahil olabilirim anlamış degilim

Alıntı Alıntı: ebenezer Mesajı göster
    3.8k üstü very high skill olması lazım. normal de 3.3k altı. çünkü ranked olmayan maçlara girdiğim zaman normal oluyor rankedlar very high. mmr artarken farkettim ben de.
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

Abi high bulmuşunuz very' sini arıyonuz. Kıymetini bilin high skill' in Biz olduk olalı normal gidiyoruz

Alıntı Alıntı: MartinEden Mesajı göster
    Abi high bulmuşunuz very' sini arıyonuz. Kıymetini bilin high skill' in Biz olduk olalı normal gidiyoruz
    İnsan yetinemiyo mesele dota olunca
    Herkese teşekkürler.
    Smurf bi hesapla oynuyorum.Önceki hesabım 3.4 k civarlarındaydı.Şu an 13 lvl olup ranked açılana kadar normal maç oynuyorum mecburen.Buldugu maçlar hep high skill de.İnternette okuduklarım doğrultusunda ranked acılana kadar sahip oldugunuz gizli rank varmış.Ranked açılması için atılan son 10 maç düşüldügü kadar etkili degilmis.Hepsini kazansanız dahi 300-500 arası bişey arttırıyormus bu gizli rankınızı.Yani ben su an high skill eşleştirmeye dahil tutuluyorum.Sizin de söylediklerinize göre 3.3-3.7 k arası bi rank gelecek anladıgım kadarıyla.Bu yüzden very high eşleştirmeye çıkmak istiyorum.3.7 k+ versin diye.Bir türlü net çözümü bulamıyorum bunun için.Hatta KDA oranlarım gayet iyi oranda.İnvoker ile 17 KDA varken Tidehunter ile 27 KDA oranım var ve diger oynadıgım heroların çoğunun KDA oranı 4 den üstte.Yani eşleştigim diger oyuncuların oranlarına göre yeterli seviyede de yüksek.Israrla Valve'nin dandik sistemi very high eşleştirmeye dahi tutmuyo.Hatta yeni açılan bir kaç smurf hesap incelemiştim dotabuff da ve adamların daha ilk oyundan very high eşleştirmeye dahil olduklarını gördüm.Herifin winrate i %40 larda ama very high her maçı mesela.
    Çok konuştum Yardım edebilecek bilgisi olan varmı nasıl çıkabilirim şu boktan very high eşleştirmeye.
    Konu cammush tarafından (06/03/2015 Saat 01:30 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Alıntı: cammush Mesajı göster
    Herkese teşekkürler.
    Smurf bi hesapla oynuyorum.Önceki hesabım 3.4 k civarlarındaydı.Şu an 13 lvl olup ranked açılana kadar normal maç oynuyorum mecburen.Buldugu maçlar hep high skill de.İnternette okuduklarım doğrultusunda ranked acılana kadar sahip oldugunuz gizli rank varmış.Ranked açılması için atılan son 10 maç düşüldügü kadar etkili degilmis.Hepsini kazansanız dahi 300-500 arası bişey arttırıyormus bu gizli rankınızı.Yani ben su an high skill eşleştirmeye dahil tutuluyorum.Sizin de söylediklerinize göre 3.3-3.7 k arası bi rank gelecek anladıgım kadarıyla.Bu yüzden very high eşleştirmeye çıkmak istiyorum.3.7 k+ versin diye.Bir türlü net çözümü bulamıyorum bunun için.Hatta KDA oranlarım gayet iyi oranda.İnvoker ile 17 KDA varken Tidehunter ile 27 KDA oranım var ve diger oynadıgım heroların çoğunun KDA oranı 4 den üstte.Yani eşleştigim diger oyuncuların oranlarına göre yeterli seviyede de yüksek.Israrla Valve'nin dandik sistemi very high eşleştirmeye dahi tutmuyo.Hatta yeni açılan bir kaç smurf hesap incelemiştim dotabuff da ve adamların daha ilk oyundan very high eşleştirmeye dahil olduklarını gördüm.Herifin winrate i %40 larda ama very high her maçı mesela.
    Çok konuştum Yardım edebilecek bilgisi olan varmı nasıl çıkabilirim şu boktan very high eşleştirmeye.
    Xpm ve Gpm ortalamaları da 500-600 olursa daha çok yükselebilir. Zaten öyleyse volvoya söv gece yatmadan önce.
    Yav heeeeeee

Alıntı Alıntı: cammush Mesajı göster
    Herkese teşekkürler.
    Ne zaman yapmışlar o very high smurfleri??? herkes smurf kasmaya başlayınca valve sistemi değiştirdi çünkü zorlaştı iyi bi mmr ile çıkarmak
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

olm ben anlamıyorum napacanız very high skilli smurf hesap acıyoz ilk oyundan itibaren very high skill oyun şimdiye kadar daha high skill atmadım party ile girdiğimde normal skill oldu 2 kez o kadar keşke high skill normal skill gelse de ezip ezip geçsem egomu tatmin etsem

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)