5 sonuçtan 1-5 arası gösteriliyor

Konu: netfirms

netfirms

_?_??????????????
    Egon çapından büyük olursa madara olursun net. -Lexsarko @ 18.08.2014 20:12

Cevap: netfirms

Bende de aynı durum var. Tapatalk'tan foruma girebiliyorum ama bilgisayarımda karşıma netfirm sitesi geliyor. Şimdi üniversitedeki bilgisayardan denedim, oldu. Malum, bizim üniversitede bağlanamadığın siteye bağlanırsın, bağlandığın siteye bağlanamazsın. Bunun çözümü ne? Çerezleri mi silelim? Yoksa sorun sizden dolayı mı?

Yönetici Nighthawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5

Re: netfirms

Netfirms gamehonor.com domainimizin bulunduğu, yani domaini host eden şirketti. Durduk yere hesabımızı komple silerek kaliteli hizmette bir çığır açtılar. Sunucularımız açık olduğu için tapatalk'tan bağlanabilmeye devam ettiniz, ancak gamehonor.com adresiyle girmeye çalıştığınızda ulaşamadınız. 1 hafta boyunca Netfirms'den 10 farklı kişiyle görüşme sonucu sonunda domainlerimizi bize geri vermeyi başardılar.
    Konu Nighthawk tarafından (20/03/2015 Saat 14:05 ) değiştirilmiştir.

Cevap: netfirms

Hojjam nedir bu

Cevap: Re: netfirms

Alıntı Alıntı: Nighthawk Mesajı göster
    Netfirms gamehonor.com domainimizin bulunduğu, yani domaini host eden şirketti. Durduk yere hesabımızı komple silerek kaliteli hizmette bir çığır açtılar. Sunucularımız açık olduğu için tapatalk'tan bağlanabilmeye devam ettiniz, ancak gamehonor.com adresiyle girmeye çalıştığınızda ulaşamadınız. 1 hafta boyunca Netfirms'den 10 farklı kişiyle görüşme sonucu sonunda domainlerimizi bize geri vermeyi başardılar.
    Geçmiş olsun. Daha yeni gamehonor'a girebildim. 1-2 saat önce de başka bir hata veriyordu. Bir daha deneyeyim dedim ve site gelmiş .

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)