7. Sayfa - Toplam 7 Sayfa var BirinciBirinci ... 567
67 sonutan 61-67 aras gsteriliyor

Cevap: Re: Cevap: Re: Cevap: st dzey takm oyuncusu aryoruz.

Alnt Alnt: NanaKurichowa Mesaj gster
    2. oyunda pickler yaplrken yayn izlediim dorudur fakat en kk bir hero nerisinde bulunmadm. Skypetakilerden baka biri dediyse sesini kartrm olabilirsin. Son picklerden ksa bir sre nce de yayn kapattm ve oyun bitene kadar bir daha amadm. Eer yayn takip etseydim mal gibi mid phoenix in karsna ta ile kmazdk.

Bana laf anlatmaya almak diye yine yalan sylemisin. Velevki doru olsun kendi lane ini brakp aadaki trilane e laf anlatmaya alman ne kadar kt bir oyuncu olduunu gsteriyor.

Rakibin ste gang denemelei ve crow ha. ahahahahah yayn ap 10 dk izleyenler bu dediinin tamamen YALAN olduunu ok rahat anlarlar. Lina bottle aldnda dakika 6 m neydi. gelmesi bile kuryenin meguliyetinden gecikti. st lanedeki ilk gang denemesi LNA EUL ALDIKTAN SONRA ta tarafndan gerekleti yine izleyenler grebilir.

Beni arkadalktan karan ok ok insan oldu ve hibirine kar iftira atmadm napstarn karmasn bile hakllk olarak yorumladm. Beni bilen biliyor forumda yaklak 3 senedir varm ve yalan sylemediimi herkes bilir.

Zaten senin yalanlarn tm ahali biliyor. Olur da bilmeyen olur diye palavra okumak isteyenler buyursun:

https://www.gamehonor.com/showthread...Hesab-Satlk!
    Takmdakiler yeterince becerikli ve akl banda insanlar zaten onlara laf anlatma durumu diye bir ey yok.
    Senin oyunculuunu deneyelim diye aldk p ktn saldk. Bu kadar basit
    ok fazla zoruna gitmi anlalan konuyu nerelere ekmeye almsn.
    Senin yorumlarnn balkla hibir alakas yok umarm forum yetkilileri bo konumalarna gereken yaptrm uygular.

Cevap: Re: Cevap: Re: Cevap: st dzey takm oyuncusu aryoruz.

Alnt Alnt: HizVEVO Mesaj gster
    Takmdakiler yeterince becerikli ve akl banda insanlar zaten onlara laf anlatma durumu diye bir ey yok.
    Senin oyunculuunu deneyelim diye aldk p ktn saldk. Bu kadar basit
    ok fazla zoruna gitmi anlalan konuyu nerelere ekmeye almsn.
    Senin yorumlarnn balkla hibir alakas yok umarm forum yetkilileri bo konumalarna gereken yaptrm uygular.
    Yetkililer gereken yaptrm uygulam zaten.

Konuyu nereye ekmisin diyorsun nce kendine baksaydn. Oyunculuun hakknda bi ka yorumda bulundum sen gitmisin stream snipe falan hop baka yerlere laf etmisin. bir de mmr yi gizleyip resim paylamsn vay aq.

aynen ok gcme gitti ok prosunuz ya oynayamadm sizle vah vah vah. suxlike seni nerden bulmu bilmiyorum ama snf arkada falan deilsen siktiri eker zaten. akl banda biri de senle oynamaz.

0 oyunculuunla bi de bana laf atyorsun ahahaaaaa.
    Din; ilimle birleirse nefaset, cehaletle birleirse rezalet, siyasetle birleirse de felaket olur.

Cevap: st dzey takm oyuncusu aryoruz.

Alnt Alnt: Ax Capoeira Mesaj gster
    Yanz?:22
    NickName?:AxCapoeira
    Solo MMR?:4900 ( 5200 den dme)
    Gnlk ortalama online sresi?:canm ne kadar isterse
    Oynamak istediiniz rol?:support
    Favori herolarnz (max 3)?: sky , wd , sd
    Ne kadar sredir Dota2 (Dota2) oynuyorsunuz?: ok uzun zaman oldu
    Daha nce turnuvalarda/liglerde yer aldnz m? Hangileri?: JD div 2 div 4 , starlladder semi-pro ( baz pro series malarda da oynadm) , balkan dota2 league , Eizo gibi turnuvalarda son 16 falan , Trkiye'de ki lan turnuvalar
    Ingilizce seviyeniz?:yeteri kadar
    Size ulaabilmemiz iin Steam link/Friend Id: http://steamcommunity.com/id/capoeiratr

Valla o kadar ok kii yazm ki yazasm geldi
    Davet attm deerli kardeim. Msait olduunda konualm grelim. Bir maydin facias daha yaamayz umarm

ye Ax Capoeira - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    21/06/2011
    BattleTag
    Preha#2766
    letiler
    688

Alnt Alnt: PzKpfwVIAusfE Mesaj gster
    Davet attm deerli kardeim. Msait olduunda konualm grelim. Bir maydin facias daha yaamayz umarm
    Ben ylesine yazdm ya braktm ben oyunu tamamen forumdaki troll tandklara katlmak iin yazm Not: Yazdklarm doru
    Www.CapoeiraTurkiye.Com

Alnt Alnt: Ax Capoeira Mesaj gster
    Ben ylesine yazdm ya braktm ben oyunu tamamen forumdaki troll tandklara katlmak iin yazm Not: Yazdklarm doru
    adamsnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn cukuletta

ye Insomniac - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    15/03/2009
    BattleTag
    StoneCold#2490
    letiler
    914

Krler sarlar birbirini arlar olmu konu iyice
    Gzel oyun xD
    Takmdan 2 tane morona retard dedim diye 48 saat mute yiyorum gzel oyunmu valve DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nerde moronlar orda ben zaten xDxD

Ynetici Lexsarko - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    28/06/2009
    BattleTag
    Lexsarko#2517
    Makaleler
    15
    letiler
    2,908

Herkesin birbirine kar deiik sebeplerden kuyruk acs veya husumeti var anladm kadaryla. Konuyu temizlemeye kalksam uratma demez. Konu kilit.

Buradan aradnz st dzey oyuncuyu bulabileceinizi dnyorsanz yeni bir konu aabilirsiniz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)

Bu Konudaki Etiketler