4 sonutan 1-4 aras gsteriliyor
    Ynetici BorisPeace - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    21/06/2009
    Makaleler
    148
    letiler
    3,539
    Blog Girileri
    4

[zm] WoW - Incompatible Realm Sorunu

WoW'a dn gelen kk bir patch nedeniyle, btn Realmlerde, Population stununda "Incompatible" yazsn grebilir ve bu nedenle oyuna giremeyebilirsiniz. Bu, sizde ykl olan WoW versiyonu ile, Blizzard sunucularndaki WoW versiyonunun farkl olduu anlamna geliyor. Bu hatay gidermek iin aadaki admlar neriyoruz:

1. B.net Masast programn kapatn. Kapandndan emin olmak iin, Grev Yneticisi'ne girip ilemlerde "agent.exe"nin olmadn kontrol edin, eer varsa ilemi sonlandrn.
    2. B.net Masast programn tekrar altrn ve hem B.net Masast programnda, hem de WoW'da yklenmesi gereken patchler varsa halledin. WoW'u amak iin "WoW.exe" kullanmayn; B.net Masast program zerinden an.
    3. B.net Masast programnda WoW sekmesini aarak, Warlords of Draenor logosunun altnda bulunan Options mensn an ve "Scan and Repair"i sein. Bu ilem, bilgisayarnzdaki WoW dosyalarn kontrol edecektir. lem bilgisayarnzn gcne bal olarak, 15-30 dakika aras srebilir.

Bu admlar uygulamanza ramen ayn sorunu yayorsanz, uyguladnz admlar ayrnts ile yazarsanz size yardmc olabiliriz.
    Konu BorisPeace tarafndan (07/04/2015 Saat 09:10 ) deitirilmitir.

ye Insomniac - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    15/03/2009
    BattleTag
    StoneCold#2490
    letiler
    914

Cevap: [zm] WoW - Incompatible Realm Sorunu

boris dediklerini yaptm ama hala Incompatible yazyor server popisinde bu arada oyuna giriyorum giri klarda sknt yok sadece realmde o dalga yazo
    Gzel oyun xD
    Takmdan 2 tane morona retard dedim diye 48 saat mute yiyorum gzel oyunmu valve DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nerde moronlar orda ben zaten xDxD

Ynetici BorisPeace - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    21/06/2009
    Makaleler
    148
    letiler
    3,539
    Blog Girileri
    4

Alnt Alnt: Rehsus Mesaj gster
    boris dediklerini yaptm ama hala Incompatible yazyor server popisinde bu arada oyuna giriyorum giri klarda sknt yok sadece realmde o dalga yazo
    Yine de bir Realm'e girmeyi dener misin? Girmek istediin Realm'e sanki her ey normalmi gibi ift tkla yani. Sonucunu da yazarsan sevinirim :3

ye Insomniac - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    15/03/2009
    BattleTag
    StoneCold#2490
    letiler
    914

Oyuna giriyorum derken Realm'e giriyorum demek istemitim. Realm'de Incompatible yazmas dnda oyunda hi bir problem yok. Daily questleri filan yapyorum uan sknt yok yani.
    Gzel oyun xD
    Takmdan 2 tane morona retard dedim diye 48 saat mute yiyorum gzel oyunmu valve DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nerde moronlar orda ben zaten xDxD

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)