9 sonutan 1-9 aras gsteriliyor

Acil yardm lazm

Mrb
    Konu ZSSupertramp tarafndan (09/04/2015 Saat 22:28 ) deitirilmitir.

ye Nana - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    31/01/2013
    BattleTag
    Nana#2980
    letiler
    1,310
    Blog Girileri
    8

Cevap: Acil yardm lazm

eurobattle zledim

Re: Cevap: Acil yardm lazm

Alnt Alnt: Nana Mesaj gster
    eurobattle zledim
    ben zlemedim her yer mh doluydu. zaten dota1 gemiim de yoktu ya neyse :'/
    Din; ilimle birleirse nefaset, cehaletle birleirse rezalet, siyasetle birleirse de felaket olur.

Cevap: Re: Cevap: Acil yardm lazm

Alnt Alnt: NanaKurichowa Mesaj gster
    ben zlemedim her yer mh doluydu. zaten dota1 gemiim de yoktu ya neyse :'/
    ok fazla mh yoktu. Zaten Bilindik kiilerin oyununa girip mac atyorduk. yeni suratlarla fazla oyun atmyorduk. EB cok farkl bir ortamd ya

Bir keresinde NightCrawler miydi yle bir Spiker vard. Euroturkye turnuvasn sunup, Stream yapyordu. Biraz yeteneksizdi, fazla tecrbesi yoktu. Adam camera da acyordu mac sunmak iin ve elinde sigara, bacagn masann zerine atms komik bir ekilde mac sunuyordu. zledim o gnleri

ye FafraGa - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    26/09/2011
    BattleTag
    FafraGa#2495
    letiler
    2,466

Ben garena room 4'u ozledim ya. Element td yi green td yi. 6v6 haritayi. Her heroya pt vlad vg sy kastigimiz gunleri ozledim.
    30 tane hook tutturunca bisi demedigimiz bi hook kacirinca kufur yedigimiz gunleri ozldim. Dunyayi kurtaracakmis gibi gidip ks attigimiz herkesin pro oldugu gunleri ozledim. Bh r2 brat huskar alindiktan sonra hero bulamayip leave atan nooblari ozledim. Kanalda sayip sovenlerin kavgasini izlemeyi ogrendim. 1v1 vs isteyn adamlari ozledim. Her oyun dazzle alip healle ks attigim gunleri ozledim. Rankin olmadigi lvl sistemini ozledim. 1.26 patchten sonra tum ayarlar lowda anca oynayabildigim gunleri ozledim.
    Garena plus logosunu ozledim.
    11/10 bugda kalan oyunlari ozledim. Ah ulan ah. Ne gunlermis amk. Defans of the anciends bu olsa gerek.
    I was Lo-gan.

Alnt Alnt: FafraGa Mesaj gster
    Ben garena room 4'u ozledim ya. Element td yi green td yi. 6v6 haritayi. Her heroya pt vlad vg sy kastigimiz gunleri ozledim.
    30 tane hook tutturunca bisi demedigimiz bi hook kacirinca kufur yedigimiz gunleri ozldim. Dunyayi kurtaracakmis gibi gidip ks attigimiz herkesin pro oldugu gunleri ozledim. Bh r2 brat huskar alindiktan sonra hero bulamayip leave atan nooblari ozledim. Kanalda sayip sovenlerin kavgasini izlemeyi ogrendim. 1v1 vs isteyn adamlari ozledim. Her oyun dazzle alip healle ks attigim gunleri ozledim. Rankin olmadigi lvl sistemini ozledim. 1.26 patchten sonra tum ayarlar lowda anca oynayabildigim gunleri ozledim.
    Garena plus logosunu ozledim.
    11/10 bugda kalan oyunlari ozledim. Ah ulan ah. Ne gunlermis amk. Defans of the anciends bu olsa gerek.
    O zamanlar 3k alt deil 1700 alt vard demeni bekliyordum dememisin.
    Din; ilimle birleirse nefaset, cehaletle birleirse rezalet, siyasetle birleirse de felaket olur.

ye FafraGa - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    26/09/2011
    BattleTag
    FafraGa#2495
    letiler
    2,466

Alnt Alnt: NanaKurichowa Mesaj gster
    O zamanlar 3k alt deil 1700 alt vard demeni bekliyordum dememisin.
    Oyunu sizin icin biraktim bi tesekkur bile etmedin. Uzdun zamki.
    I was Lo-gan.

ye Krizalid - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    14/05/2011
    BattleTag
    Krizalid#2895
    letiler
    2,560
    Blog Girileri
    11

Hearthstone blm buras be.

Eurobattle da hala duruyor. Tarih olmu deil. Hala orada oynama imkannz var, hazr 6.83 haritasn da kard Icefrog.

Ama yapacanz pek sanmyorum. nk samimi deilsiniz. Amacnz sadece gemi mastrbasyonu yapmak. Bu amala olsa gerek Dota2'ye 2012de balayan maydin bile yllarn DotA'cs gibi ok mh vard bilmemne diyor. 2013'n ortasna kadar Eurobattle'da oynadm ben. MH eskisine gre ok azalmt, hatta ou oyundan sonra replay'e bakmyordum artk.

Bilmediiniz konularda atp tutmayn.

Re: Cevap: Acil yardm lazm

Alnt Alnt: Krizalid Mesaj gster
    Hearthstone blm buras be.

Eurobattle da hala duruyor. Tarih olmu deil. Hala orada oynama imkannz var, hazr 6.83 haritasn da kard Icefrog.

Ama yapacanz pek sanmyorum. nk samimi deilsiniz. Amacnz sadece gemi mastrbasyonu yapmak. Bu amala olsa gerek Dota2'ye 2012de balayan maydin bile yllarn DotA'cs gibi ok mh vard bilmemne diyor. 2013'n ortasna kadar Eurobattle'da oynadm ben. MH eskisine gre ok azalmt, hatta ou oyundan sonra replay'e bakmyordum artk.

Bilmediiniz konularda atp tutmayn.
    Ben gayet samimiyim. Milletin "pro" olduu zevk almak iin kurulan lobilerin olduu herkesin belli bir arkada kitlesinin bulunduu tecrbeleri hi yaamadm. 2012 de dota ile tanmam sebebiyle byle olduunu biliyorum da bu beni weplada oynamaya ya da honu oynamaya itti dota2ye geene kadar.

ha herkes "ah ah eurobattle" diye at yanarken "her yer mh t kaka" dememin de bir troll yani var tabi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)