9 sonuçtan 1-9 arası gösteriliyor

Acil yardım lazım

Mrb
    Konu ZSSupertramp tarafından (09/04/2015 Saat 21:28 ) değiştirilmiştir.

Üye Nana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nana#2980
    İletiler
    1,310
    Blog Girişleri
    8

Cevap: Acil yardım lazım

eurobattle özledim

Re: Cevap: Acil yardım lazım

Alıntı Alıntı: Nana Mesajı göster
    eurobattle özledim
    ben özlemedim her yer mh doluydu. zaten dota1 geçmişim de yoktu ya neyse :'/
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

Cevap: Re: Cevap: Acil yardım lazım

Alıntı Alıntı: NanaKurichowa Mesajı göster
    ben özlemedim her yer mh doluydu. zaten dota1 geçmişim de yoktu ya neyse :'/
    çok fazla mh yoktu. Zaten Bilindik kişilerin oyununa girip mac atıyorduk. yeni suratlarla fazla oyun atmıyorduk. EB cok farklı bir ortamdı ya

Bir keresinde NightCrawler miydi öyle bir Spiker vardı. Euroturkıye turnuvasını sunup, Stream yapıyordu. Biraz yeteneksizdi, fazla tecrübesi yoktu. Adam camera da acıyordu macı sunmak için ve elinde sigara, bacagını masanın üzerine atmıs komik bir şekilde macı sunuyordu. Özledim o günleri

Üye FafraGa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    FafraGa#2495
    İletiler
    2,462

Ben garena room 4'u ozledim ya. Element td yi green td yi. 6v6 haritayi. Her heroya pt vlad vg sy kastigimiz gunleri ozledim.
    30 tane hook tutturunca bisi demedigimiz bi hook kacirinca kufur yedigimiz gunleri ozldim. Dunyayi kurtaracakmis gibi gidip ks attigimiz herkesin pro oldugu gunleri ozledim. Bh r2 brat huskar alindiktan sonra hero bulamayip leave atan nooblari ozledim. Kanalda sayip sovenlerin kavgasini izlemeyi ogrendim. 1v1 vs isteyn adamlari ozledim. Her oyun dazzle alip healle ks attigim gunleri ozledim. Rankin olmadigi lvl sistemini ozledim. 1.26 patchten sonra tum ayarlar lowda anca oynayabildigim gunleri ozledim.
    Garena plus logosunu ozledim.
    11/10 bugda kalan oyunlari ozledim. Ah ulan ah. Ne gunlermis amk. Defans of the anciends bu olsa gerek.
    I was Lo-gan.

Alıntı Alıntı: FafraGa Mesajı göster
    Ben garena room 4'u ozledim ya. Element td yi green td yi. 6v6 haritayi. Her heroya pt vlad vg sy kastigimiz gunleri ozledim.
    30 tane hook tutturunca bisi demedigimiz bi hook kacirinca kufur yedigimiz gunleri ozldim. Dunyayi kurtaracakmis gibi gidip ks attigimiz herkesin pro oldugu gunleri ozledim. Bh r2 brat huskar alindiktan sonra hero bulamayip leave atan nooblari ozledim. Kanalda sayip sovenlerin kavgasini izlemeyi ogrendim. 1v1 vs isteyn adamlari ozledim. Her oyun dazzle alip healle ks attigim gunleri ozledim. Rankin olmadigi lvl sistemini ozledim. 1.26 patchten sonra tum ayarlar lowda anca oynayabildigim gunleri ozledim.
    Garena plus logosunu ozledim.
    11/10 bugda kalan oyunlari ozledim. Ah ulan ah. Ne gunlermis amk. Defans of the anciends bu olsa gerek.
    O zamanlar 3k altı değil 1700 altı vardı demeni bekliyordum dememişsin.
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

Üye FafraGa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    FafraGa#2495
    İletiler
    2,462

Alıntı Alıntı: NanaKurichowa Mesajı göster
    O zamanlar 3k altı değil 1700 altı vardı demeni bekliyordum dememişsin.
    Oyunu sizin icin biraktim bi tesekkur bile etmedin. Uzdun zamki.
    I was Lo-gan.

Üye Krizalid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Krizalid#2895
    İletiler
    2,560
    Blog Girişleri
    11

Hearthstone bölümü burası be.

Eurobattle da hala duruyor. Tarih olmuş değil. Hala orada oynama imkanınız var, hazır 6.83 haritasını da çıkardı Icefrog.

Ama yapacağınızı pek sanmıyorum. Çünkü samimi değilsiniz. Amacınız sadece geçmiş mastürbasyonu yapmak. Bu amaçla olsa gerek Dota2'ye 2012de başlayan maydin bile yılların DotA'cısı gibi çok mh vardı bilmemne diyor. 2013'ün ortasına kadar Eurobattle'da oynadım ben. MH eskisine göre çok azalmıştı, hatta çoğu oyundan sonra replay'e bakmıyordum artık.

Bilmediğiniz konularda atıp tutmayın.

Re: Cevap: Acil yardım lazım

Alıntı Alıntı: Krizalid Mesajı göster
    Hearthstone bölümü burası be.

Eurobattle da hala duruyor. Tarih olmuş değil. Hala orada oynama imkanınız var, hazır 6.83 haritasını da çıkardı Icefrog.

Ama yapacağınızı pek sanmıyorum. Çünkü samimi değilsiniz. Amacınız sadece geçmiş mastürbasyonu yapmak. Bu amaçla olsa gerek Dota2'ye 2012de başlayan maydin bile yılların DotA'cısı gibi çok mh vardı bilmemne diyor. 2013'ün ortasına kadar Eurobattle'da oynadım ben. MH eskisine göre çok azalmıştı, hatta çoğu oyundan sonra replay'e bakmıyordum artık.

Bilmediğiniz konularda atıp tutmayın.
    Ben gayet samimiyim. Milletin "pro" olduğu zevk almak için kurulan lobilerin olduğu herkesin belli bir arkadaş kitlesinin bulunduğu tecrübeleri hiç yaşamadım. 2012 de dota ile tanışmam sebebiyle böyle olduğunu biliyorum da bu beni weplada oynamaya ya da honu oynamaya itti dota2ye geçene kadar.

ha herkes "ah ah eurobattle" diye ağıt yanarken "her yer mh tü kaka" dememin de bir troll yani var tabi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)