3. Sayfa - Toplam 15 Sayfa var BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu
145 sonutan 21-30 aras gsteriliyor
    Ynetici Nighthawk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    07/09/2008
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    letiler
    4,049
    Blog Girileri
    5

Re: Oyum HDP'ye nk

O deilde MV saysn 30'dan 60'a karan bir partinin birden bire lkeyi sikecek gc ele geireceini sanan naiflik nedir?

Cevap: Re: Oyum HDP'ye nk

Alnt Alnt: nighthawk Mesaj gster
    o deilde mv saysn 30'dan 60'a karan bir partinin birden bire lkeyi sikecek gc ele geireceini sanan naiflik nedir?
    burasi trkiye karde her ey olabilir
    sa

Alnt Alnt: Nighthawk Mesaj gster
    O deilde MV saysn 30'dan 60'a karan bir partinin birden bire lkeyi sikecek gc ele geireceini sanan naiflik nedir?
    ok ok az da olsa HDP'nin AKP ile koalisyon yapma ihtimali var eer AKP iktidar olamazsa tek bana.

HDP'nin meclise girmesi sknt deil de bakasnn nn kesmek iin istemediin birine yardm etmek konusunda phelerim var. Fikstrde avantaj salamak iin bakasna yatmak gibi mi dnmemiz lazm acaba. Yoksa duygular iin iine katmamz m?

Her halkarda %10luk baraj ok ok yksek ve hibir iktidar partisi o baraj drmez hibirinin iine gelmiyor ki. Anca koalisyon olursa belki. Bu DP iktidar olmadan nce D'Hondt sistemi gelsin demi CHP kabul etmemi, DP iktidar olunca CHP gelsin demi bu sefer DP kabul etmemi. Taa 61 anayasasnda da bu deimi
    Konu KEREEEEEEEEEEEM tarafndan (23/05/2015 Saat 03:38 ) deitirilmitir.
    Din; ilimle birleirse nefaset, cehaletle birleirse rezalet, siyasetle birleirse de felaket olur.

ye DreadfuL - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    13/07/2009
    BattleTag
    DreadfuL#2871
    Makaleler
    34
    letiler
    1,439
    Blog Girileri
    11

Cevap: Oyum HDP'ye nk

Demokrasi ayb veya deil, terristlerin mecliste ii yok, tpk onlara oy verenlerin bu lkede ii olmad gibi. Evet faistim size gre, o kadar kan bouna dklmedi bu lkede. O l bebeklerin kanlar ellerinde olan adamlarn hi bir Trk topranda ii olmamal.

Ayrca HDP'nin baraj geeceine inanyorum ve AKP ile ilk koalisyon yapmak isteyecek adam onlar olacak, bir ka ay sonra grrz
    Est Sularus oth Mithas - My honor is my life.

Requiescat in Pace

ye hohmlec - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    11/10/2011
    BattleTag
    hohmlec#2491
    letiler
    2,477
    Blog Girileri
    1

Alnt Alnt: NanaKurichowa Mesaj gster
    eskiehirde chp almyo mu zaten
    Eskiehir digerlerinin arasnda zerk blge gibi kaliyor

sim:  uploadfromtaptalk1432367793022.jpg
Grntleme: 132
Byklk:  29.1 KB (Kilobyte)

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
    1.CinCinBear <3 2. ShotgunShell <3 3. SonyaTheEvil <3 My favourites streamer

hdp>akp

HDP baraj geerse CHP-MHP koalisyonu kurulur , MHP-AKP koalisyonu en az CHP-AKP koalisyonu kadar zor bir durum ama imkanszda deil , ortak cumhurbaskan aday karan iki parti neden ortak hkmet kurmasn ? Dier senaryoda HDP'nin baraj geememesi onda da zaten olacak durum malum.Bana gre bu sefer HDP baraj geecektir her hanede en az 15-20 krt var hepside HDP'ye atacak eskiden aznlklarn bir ksm AKP'ye atyordu bu sefer onlarn tamam HDP'ye atacak zaten daha geen gnde ermeni diasporas Trkiye'deki seimlerde HDP'yi destekliyoruz ona oy vermenizi istiyoruz diye aklama yapt buna + olarak CHP'li olup bugne kadar hep CHP'ye oy atm olup bu seimde Kemal Kldaroglunu sevmediklerinden hatta nefret ettiklerinden HDP'ye oy atacak CHP'li saysda azmsanmayacak kadar fazla buna birde RTE bakan olmasn diye HDP'ye oy atacaklardan eklenince HDP baraj rahat geecektir.AKP'nin MHP ve HDP semenlerinden nekadar oy alaca burada asl kilit nokta diye dnyorum lkemiz iin en hayrls olur inallah.

ye WeRdeR WeReMeM - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    06/05/2011
    BattleTag
    MuslumBird#2539
    Makaleler
    1
    letiler
    3,079
    Blog Girileri
    3

Mezar tama; "Resurrect Please" yazsnlar

Wrath Of The WeRdeR_WeReMeM [WotWW]

BE NOKTA BLM TEKNOLOJLER

ye canifeto12 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    21/12/2010
    BattleTag
    AzR#2615
    letiler
    2,091

bu kadar insan hangi partiye oy verelim diye dsnrken birileri 2 kmre yada vaade kanyo . stne senin oyun ile onun oyu ayn seviyede . ne kadar ilginc bi lke . yada ynetim bicimi mi desem .
    engelik, tembellik ve rahatlk kavramlarn ayran izgiler vardr. Ben ise btn o izgileri ortalayp zerlerlerine uzanan insanm

nsan insan s*ker mi be

lke siyasi tarihinde byk bir neme bir sahip olan hareketin parlementoda olmamas gibi bir durum ne kadar byk ayp!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)