14. Sayfa - Toplam 14 Sayfa var BirinciBirinci ... 4121314
138 sonuçtan 131-138 arası gösteriliyor
    Üye hohmlec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    hohmlec#2491
    İletiler
    2,481
    Blog Girişleri
    1

Cevap: 7 Haziran Genel Seçimleri

çekirdek aldım bekliyorum
    1.CinCinBear <3 2. ShotgunShell <3 3. SonyaTheEvil <3 My favourites streamer

Üye Krizalid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Krizalid#2895
    İletiler
    2,560
    Blog Girişleri
    11

Cevap: Re: 7 Haziran Genel Seçimleri

Alıntı Alıntı: Nighthawk Mesajı göster
    Benim başarılı oluşumu kıskanan turşulara cevaben ; AÇIK VE NET SÖYLÜYORUM. Berkbegins bile sizden iyi. EN kibar hali bu.

Üye Nana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nana#2980
    İletiler
    1,310
    Blog Girişleri
    8

İşte sevdiğim forum <3 kavgasız forum mu olurmuş hiç kavga olucak ki girmek için bi sebebimiz olsun. :p

Re: 7 Haziran Genel Seçimleri

Madem başarı birtakım şeyler için ölçüt kabul ediliyor şöyle bir anımı anlatayım.

Aksaray ilk yapıldığı zaman tartışmalarda aşağıdaki resmin çok çok benzeri her yerde paylaşılıyordu (tek fark Aksarayın 1.6 milyar tl olduğu da vardı onda) ki ben de bunu Zaman gazetesinde yazan Mustafa Armağan'ın twitterında gördüm ilk başta.

Resimde bariz 2 hata var: ilki 1.6 milyar ile 4 ü çarpınca 4.5 milyar etmediği, diğeri de bu heykelin 4.5 milyar tutmasının imkansız oluşu. İkinciyi ben de farkettim de ilki gözümden kaçmış onu da yorumun birinde görünce bir daha oha amk dedim.

Ulan bunu bir kaç AKP'li arkadaşıma göstereyim dedim sordum birine. Kendisi YGS'de Türkiyede 2. olmuş, LYS'de 120 civarı bir şey olmuş 3.8 üzeri not ortalamasıyla okuyan biri ayrıca yaklaşık 6 sene boyunca cemaatin tüm imkanlarından beş kuruş para vermeyerek yararlanmış okuldur dershanedir falan işte.

Neyse bu resimdeki hataları bul dedim baktı baktı bulamadı (1.6 milyar olduğunu ayrıca söyledim halbuki) neyse bu hatayı ben söyledim. Dedi ki tamam orası mantıken 3 olması gerekirdi ama bu heykele o kadar para gömülmesini değiştirmez dedi. Sonra o heykel 4.5 milyar eder mi dedim EDEMEZ DİYEMEDİ. Bir kaç defa tekrarladıktan sonra yine kabul ettiremeyince kendi kendime sövüp çıktım.

Bu kişi bir kızdı ve başka bir kıza da aynısını dedim ki o da 15000 civarı bir şey olmuştu o da benzer şeyler söyledi oraya kum gelcek heykeltıraşa o kadar para verilir falan piyasadan haberim yok tutabilir dedi.

Erkek olan ve bunların daha kötü yapmış arkadaşıma sorunca bunun insanların kendi görüşlerine uygunsa birşey sorgulamadan kabul etme içgüdüsünün (her neyse artık) eseri olduğu sonucuna vardık. O ben söyleyince saçmalıkları direkt kabul etti falan aynı şeylere beraber şaşırdık.

https://eksisozluk.com/entry/46914789
    https://eksisozluk.com/entry/51344940

Üstteki 2 entrydekileri okursanız insanların ne kadar aptal olduklarını anlayabilirsiniz. Aziz nesin %60 demiş ama bence en az %80 o. O yüzden boş işler bunlar eskiden az çok takip ederdim de siyaseti artık gereksiz içine girmedikçe.

İsim:  10250248_406017016212270_9103494981576146473_n.jpg
Görüntüleme: 79
Büyüklük:  67.4 KB (Kilobyte)
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

Üye Nana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nana#2980
    İletiler
    1,310
    Blog Girişleri
    8

maydin lütfen nickini değiştirmisin artık böyle şeyler yazıp duruyosun sonra beni akpartili sanıcaklar hem nickimi niye çalıyosun sen ya salak bak yine aklıma geldi

Alıntı Alıntı: Nana Mesajı göster
    maydin lütfen nickini değiştirmisin artık böyle şeyler yazıp duruyosun sonra beni akpartili sanıcaklar hem nickimi niye çalıyosun sen ya salak bak yine aklıma geldi
    Üstteki yazdığım akparti karşıtı bir şeydi aslında.

Kerem hala eklemedi onu yapmayı düşündüm nickimi de önce ark eklemen gerekiyor diye yapmadım şu sıralar depresyondayım zaten
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

Ben geldim.

Körüklü NH hava üfleme la , orada kime neden o şeyleri yazdığımı ben söyledim. Ama anlamayanlara inatla GÖ.LERİNE sokarak anlatayım. Benim yaşadığım yeri ve yaptığım işi kıskanarak hiç alakası olmayan bi konuya dahil edenlere cevaben yazmıştım.

NH benden iyi misin? aferim. maaşım 3000€ inşallah sen 5000€ kazanırsın bununla da övünürsün.

Fayt başlasın ( konuda geçen maaş yalan üzülmeyin. )
    GameHonor where berk "begins"

-WerderWeremem
    -Lexsarko
    -Huf
    -Napstar
    -Canifeto12
    -ThePrivate
    -TheDeal
    -Quim_

Kimler yok ki buyurun link.

Forumdaki, Türk olduğu halde HDP'ye oy veren sığırlardan bir açıklama bekliyorum :d

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)