3. Sayfa - Toplam 14 Sayfa var BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu
138 sonuçtan 21-30 arası gösteriliyor

Re: 7 Haziran Genel Seçimleri

Herkes bugünler de neşeli de seçimlerden dolayı şimdi çıkabilecek sıkıntılar yazı daha buhranlı geçirebileceğimize işaret ediyor gibi.

AKP koalisyon yapabilecek parti bulamazsa Erdoğanın teamüle göre hükümeti kurma görevini CHP'ye vermesi gerekiyor ancak Erdoğan inat edip de teamüle uymazsa 45 gün geçirip erken seçime götürebilir. Böyle olur mu, olursa ne olur tartışma konusu.
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

Cevap: 7 Haziran Genel Seçimleri

Hong Kong'a kaçıyorum yiyin birbirinizi rahatım ben

Üye FafraGa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    FafraGa#2495
    İletiler
    2,466

Cevap: Re: 7 Haziran Genel Seçimleri

Alıntı Alıntı: Krizalid Mesajı göster
    Boris 2013 yılında öldü yerine Bossi Kohen geçti bence yoksa kurucu yöneticinin bu kadar pasif olmasının başka bir sebebini bulamıyorum.
    Isim degistirmece admin de cok pasif bence 2 si birden öldü gibi. Ihtimalleri dusunmek lazim nasil ölduler kim öldurdu? Isim degistirmece admine cok coolsun felan demistik acaba coolluktan öldu de boris acisina dayanamayip mi öldu. Lex acisini hissetirmemek icin borisin steam hesabina girip arada oyun mu oynuyor?
    I was Lo-gan.

Niye aziz nesin sözleri yok bugün ya ülkenin %50si aptaldır falan. Koalisyon akp-chp ve ya erken seçim evi arabayı sat bas

Alıntı Alıntı: antikcosma Mesajı göster
    Niye aziz nesin sözleri yok bugün ya ülkenin %50si aptaldır falan. Koalisyon akp-chp ve ya erken seçim evi arabayı sat bas
    ahahha cidden yazmış mı böyle bir şey?

Re: Cevap: 7 Haziran Genel Seçimleri

Alıntı Alıntı: MartinEden Mesajı göster
    ahahha cidden yazmış mı böyle bir şey?
    Türklerin %60'ı aptaldır diye bir sözü vardı galiba. Ya da öyle bir şey.

Ayrıca "Hiçbir gerçek müslüman Atatürk'ü sevmez, seviyorsa ya ahmaktır ya sahtekardır" gibi bir sözü de varmış. Kaynak olarak eski bir röportaj gösteriliyor.

Ne farkeder ki zaten isteyen istediği sözü kendi savını desteklemek amacıyla doğru ya da yanlışlığına bakmadan kullanıyor.
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

İleride konu acılırsa belkı fuatavni içinde konusma yapılabılır CHP destek verenlerde neden HDP barajı aştını kendıne sorması lazım 4 chp linin 2 si chp ye 2 side HDP ye oy vermiştir chp lıyım dıyenlerede burdan duyurulur. DİREKFUL arkadasımız wardı onada slm olsun

Üye DreadfuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    DreadfuL#2871
    Makaleler
    34
    İletiler
    1,439
    Blog Girişleri
    11

Alıntı Alıntı: Komagene Mesajı göster
    İleride konu acılırsa belkı fuatavni içinde konusma yapılabılır CHP destek verenlerde neden HDP barajı aştını kendıne sorması lazım 4 chp linin 2 si chp ye 2 side HDP ye oy vermiştir chp lıyım dıyenlerede burdan duyurulur. DİREKFUL arkadasımız wardı onada slm olsun
    O direğe oturası var arkadaşın ya kıyamam sana. CHP'lilerin oyuyla HDP'nin buraya geldiğini düşünen gerizekalılara zaten cevap yazmıyorum da hani direği çok istemişsin, görmek istersin diye düşündüm.
    Est Sularus oth Mithas - My honor is my life.

Requiescat in Pace

Alıntı Alıntı: Komagene Mesajı göster
    Matematik bilimi ağladı.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)