1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
24 sonutan 1-10 aras gsteriliyor
    ye FafraGa - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    26/09/2011
    BattleTag
    FafraGa#2495
    letiler
    2,462

Bama gelen en kt ey.

Arkadalar geen kuzenim biz geldi. Ben de hs oynuyorum. Dedi abi ben de oynuycam. Tamam dedim atm buna botlarla ma. 2 ma 3 ma atyor byle. Ben de bakyorum baka yere felan girmesin diye. Sonra bu kendi amay felan renince braktm ieri gittim. 20 dk sonra bi geldim ne greyim?
    Bizimki am kartlar dustlyor. dur ne yapyon ne ediyon demeye kalmam i. Sadece paladin kartlarm kalm. ldrdm ocuada bii diyemedim imdi emanet ocuk dvsen dvemiyon. yle ben ekrana ekran bana bakyor. Sinirimden sildim oyunu dn. Bana yol gsterin ne yapaym ne edeyim pffff

Not: ocuk 5 yandayd.
    I was Lo-gan.

Ynetici Lexsarko - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    28/06/2009
    BattleTag
    Lexsarko#2517
    Makaleler
    15
    letiler
    2,908

Cevap: Bama gelen en kt ey.

Paladin kartlarn da dustla, oyun brak

ye Krizalid - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    14/05/2011
    BattleTag
    Krizalid#2895
    letiler
    2,560
    Blog Girileri
    11

Kimseyi cezalandramyorsan kendini cezalandr.

Paraya ky, 120 tane Classic Pack a. Face hunter craftla. Eyll'n ortasna kadar her gn 30 win (100 gold) alana dek oyna. Bu goldla her gn 1 pack a. 40'lk questleri yapma hepsini 60'a evir. Questlerden gelen parayla arena gir. 7+ yaparsan gelen parayla tekrar arena gir. Byle byle srekli devam et.

Sonbahara kadar koleksiyonunun bir ksmn telafi edersin. Oyunu brakmana gerek kalmaz. Bir daha oluk ocuk gelirse Amerika serverlarna geersin, Battle.net client' da kapatrsn.

yelik Tarihi
    26/09/2011
    BattleTag
    FafraGa#2495
    letiler
    2,462

Alnt Alnt: Krizalid Mesaj gster
    Kimseyi cezalandramyorsan kendini cezalandr.

Paraya ky, 120 tane Classic Pack a. Face hunter craftla. Eyll'n ortasna kadar her gn 30 win (100 gold) alana dek oyna. Bu goldla her gn 1 pack a. 40'lk questleri yapma hepsini 60'a evir. Questlerden gelen parayla arena gir. 7+ yaparsan gelen parayla tekrar arena gir. Byle byle srekli devam et.

Sonbahara kadar koleksiyonunun bir ksmn telafi edersin. Oyunu brakmana gerek kalmaz. Bir daha oluk ocuk gelirse Amerika serverlarna geersin, Battle.net client' da kapatrsn.
    120 pack kac lira tutuyor ya? Facehunter yerine agrro paladin deck cikartip onla da ayni etkiyi verebilirim belki. Ne hallere dustum mk. Su finaller biteydi.

LG-D855 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    I was Lo-gan.

battle.net acc sataym sana ok oynamak istiyorsan

ye tarhuman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    07/05/2011
    BattleTag
    tarhuman#2870
    Makaleler
    1
    letiler
    800

Aynen keke krizalid'in syledii gibi Amerika server'na geeydin. Ben o server'lar da atm. ocuk falan oynamak isterse oraya geiyorum. Telefondan alrsan 40 pack 104 TL. Ben de iyice skldm u sralar. Arena bile skmaya balad. Dn arenada 0-2'ydim. Bitsin de yatp uyuyaym dedim. 6-2 oldu, sklp kapattm . Sonraki haftann Tavern desteleri belki gzel olur diye bekliyorum.

yelik Tarihi
    26/09/2011
    BattleTag
    FafraGa#2495
    letiler
    2,462

Alnt Alnt: tarhuman Mesaj gster
    Aynen keke krizalid'in syledii gibi Amerika server'na geeydin. Ben o server'lar da atm. ocuk falan oynamak isterse oraya geiyorum. Telefondan alrsan 40 pack 104 TL. Ben de iyice skldm u sralar. Arena bile skmaya balad. Dn arenada 0-2'ydim. Bitsin de yatp uyuyaym dedim. 6-2 oldu, sklp kapattm . Sonraki haftann Tavern desteleri belki gzel olur diye bekliyorum.
    40 normal 40 gvg acsam 120ye gucum yetmez gibi. Naxx ve blackrock son wingler icin para kassam eski haline doner gibi biraz. Var ya wl kartlarini biraksaydi keske. Golden yapacaktim onu 345/500 du. Eldeki dustla leeo felan dustlayip agro pala yapsam mi diyorum ne diyosun? Bi deck cikar bence o dusta.

I was Lo-gan.

ye tarhuman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    07/05/2011
    BattleTag
    tarhuman#2870
    Makaleler
    1
    letiler
    800

imdilik gold kasmaya odaklan. Metada bulunan deck'lere gz gezdir. Ucuzlarndan yap. Ben metay pek takip etmiyorum. O yzden yanl ynlendirmek istemem. Bende mage deck'i var. 7-11 aras i gryor. Onunla taklyorum ite . 2-3 sezondur kullanyorum ama etkisi azalmaya balad gibi.

SM-N9000Q cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

yelik Tarihi
    26/09/2011
    BattleTag
    FafraGa#2495
    letiler
    2,462

Alnt Alnt: tarhuman Mesaj gster
    imdilik gold kasmaya odaklan. Metada bulunan deck'lere gz gezdir. Ucuzlarndan yap. Ben metay pek takip etmiyorum. O yzden yanl ynlendirmek istemem. Bende mage deck'i var. 7-11 aras i gryor. Onunla taklyorum ite . 2-3 sezondur kullanyorum ama etkisi azalmaya balad gibi.

SM-N9000Q cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    Zoo deck cikartip dusuk ranklarda seri gold kasabilirim belki ama demonlock dragonlock tan sonra attan inip esege binmek gibi bisi olacak.
    Flamewaker li deck belki is yapar ona bakmam lazim class karti cok onda ucuza kapatabilirim.
    Leeo bi paladin deck var. Agro decklerlese oynamayi seven biri olarak denemeye deger gibi ama 1 karta dunya dust vermek icimden gelmiyor.
    Facehunter icin 4 trap ucuz bir iki kart yeterli olur zaten ayni kartlari pala icinde kullanabilirm.
    Aslinda tam bitmis sayilmaz ya vakit ayirsam eski agroo gunlerimden baslarim gibi. Rankta su saatten sonra gozum yok lakin olmaz diye bisi de yok.
    En cok icimi acitan malganisin gidisi oldu. Geleli cok olmamisti zaten. [emoji17]
    Inandim gencler eskiye donecek bu hesap.
    Guiles theme goes with everything esliginde basaricaz.

I was Lo-gan.

ye Sercan<Michaell> - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    28/10/2012
    BattleTag
    Sercansokmen#2169
    letiler
    2,050

Gemi olsun gen zldm yle 120 pack falan aarsan haberm olsun video ekelm

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)