8 sonutan 1-8 aras gsteriliyor

Unhappy Banlyacak ye bulamayan nl admin otel odasnda l bulundu :(

Banlyacak ye bulamayan nl admin otel odasnda l bulundu
    Dota camiasn derinden sarsan olay getiimiz gnlerde Trkiyede yaand.Bir zamanlarn efsane olmaya aday nl bir dota forumunun nde gelen adminlerinden biri otel odasnda intihar etti.

Adminin pheli Hareketleri Arkadalarn phelendirmiti
    Uzun sredir evrmd olan foruma gelip yelere ayar vermeyen nl admin bu davranilaryla arkadalarnn dikkatini ekti. ngilizce bir kelimeyi yanl yerde kullanan bir yeyi stn ingilizce bilgisiyle dzeltmeyiiyle balayan sre nl admini felakete srkledi. Son olarak hangi niyi semeliyim yardm balna da mesaj yazmayp okulunu ve ss derecesini belirtmemesi bir eylerin ters gittiini dndrtt.ncelikle arkadalar daha sonra ise dota camiasnn aklna kt eyler geldi.

Forum Hakknda Yapc Eletiride Bulunan ye Banlanmaynca Polis Arand
    Forum hakknda "ya galiba biraz hatanz m var sanki bilmeden istemeden admin beyler hehe xd" diye yorumda bulunan bir yenin banlanmamas barda taran son damla oldu polise kayp ihbar verildi.

Eski ye Cinayeti phesi
    nl adminin kayp sanld srada ortaya kan eski bir banlanm ye pheleri zerine ekti.Fake hesabyla gelip "ahmz alanlar elbet layn bulacaktr" tarz mesajlar yazan ye gzaltna alnd.Adminin kayp olmasyla bir ilgisi olmadn aklayan eski ye "ben yapmadm ama baka yeler yapm olabilir ekemiyeni oktu nk sper bi insand hehe" aklamasyla soru iaretlerini artrd.

Olayn Arkasnda Baka Derin Gleri mi Var ?
    Forumun en "kidemli" yesi berkbegins kayp olaynn arkasndan aklama iin kameralarn karsna geti.Olayla ilgili d mihraklara ve parelel yaplanmalara iaret eden berkbeginse olayn akp ile alakas olmad hatrlatlnca basn toplantsn sinirli bir ekilde terk etti.

Evinin Hali Korkulan Sonun Habercisiydi
    Ekipler nl adminin evine girdi manzara iler acsyd. Evde ok sayda antidepresan ve yasad yollarla lkeye sokulmu ingilizce-trke szlk bulundu.nceleme iin nl adminin kiisel bilgisayarna el koyuldu.

Bilgisayardan Dram kt
    nl adminin bilgisayarnda ok sayda enterasan belge bulundu. En ok ilgiyi kazandigimtartismalar.txt kendimiovmedigimendergunler.txt ilkfirsattabanlamakistediklerim.txt dosyalar ekti.Bunlarn yannda kullanclardan fotoraflar blmnden alnm baz kullanclara ait fotolar bukylbeninasleletirir klasrnde bulundu.nternet gemiinden anlalan kadaryla joindota adminlik bavurusu reddedilen nl admin siteyi T..B e ikayet edip modeminin firewallndan eriimini engellemi.

Dikkatli Otel Emekisi Sayesinde nl Admine Ulald
    Belirli zamanlar ihtiyalarn karlamak iin gittii Mutlu Son Otel&Masaj Salonu alanlarndan .K nn dikkati sayesinde bulunan admin sevenlerini yasa bodu(toplam 5 kii falan).Gazetecilere verdii demete "normalde girer maksimum 2-3 dk da iini halleder kard bu sefer ise uzun sre odada kalnca phelendim fakat rahatsz etmek istemedim. ge gtrdm siparii iin otel ynetimini arayp ikayette bulunmaynca polise haber verdim" dedi.

Otel Odasnda Yiten Gen Bir Hayat
    hbar deerlendiren kayp ube bro amirlii ekipleri otel odasna girdi ve nl adminin cesediyle karlald.Adminin kendisi de admin olan doktor arkada "aln ben doktorum al ekil urdan al abi ben bakcammm al adminlik gidiyor selam doktor olduumu sylemi miydim ? " diyerek nl admine ilk mdahalede bulundu fakat admin iin yaplacak bir ey kalmamt. Otel odasnda evde bulunan anti deprasanlarn yansra ok sayda ne olduu tespit edilemeyen mavi hap bulundu.

nl Adminin Son Mesaj
    Otel odasndaki masada bulunan intihar notu nl adminden geriye kalan tek ey oldu. Notta hem trke hem ingilizce olarak "insan gc kullanamayacaksa g neye yarar.artk eskisi gibi hissedemiyorum.eskiden bir tklamamla kitleler dize gelirdi imdi ise tklayacak yer kalmad elveda " yazyordu.u an iin nl adminin ok fazla hap kullanarak intihar ettii dnlyor.

Haber Yayld Dota Camias Kahroldu
    Haber OD nin de "good news travels slowly bad news has wings" dedii gibi yayld. nl adminin ansna irili ufakl bir ok dota forumunda yas ilan edildi ve temsili olarak 10 sahte hesap snrsz banland ve bu etkinliin nl admin ansna gelenekselletirilmesine karar verildi.

Biz de Dota 2 Kamuyu Aydnlatma Platformu Trkiye Temsilcilii olarak GH ahalisine ve nl adminin sevenlerine bu elim hadiseden tr basal diliyoruz ve dier adminlere sahip kmaya aryoruz.

Dota 2 Kamuyu Aydnlatma Platformu Trkiye Temsilcilii
    Basn Szcs Sayn Egomen Kibirliolu
    Konu Egomankibirlioglu tarafndan (11/10/2015 Saat 21:14 ) deitirilmitir.

Cevap: Banlyacak ye bulamayan nl admin otel odasnda l bulundu :(

:DDDDDDDDDDDD
    bi vurcam.

Haberde adminin otel odasndaki minibarn iindeki soutucu gaz soluyarak intihar etmeyi becerdii yazlmam :'/
    Din; ilimle birleirse nefaset, cehaletle birleirse rezalet, siyasetle birleirse de felaket olur.

Ynetici Arliath - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    06/05/2011
    Makaleler
    2
    letiler
    633

Hayal gcne hayran kaldm, cidden baarl.
    Tanr yoktur, olsayd o ben olurdum. nk: Gerek olduuna inandm tek ey benim.

Friedrich Wilhelm Nietzsche .

ye
    yelik Tarihi
    22/11/2013
    letiler
    685

wp
    o ezmeyebilir, bu hi ezmeyebilir, ama eben ezer.

"neden banlar almamal ?" sorunun cevab bir balk. forum tarihi boyunca alm en gereksiz balk olmaya aday. banlar an da byle sama tipler forumun dzenini bozup kirletsin ite.

Ynetici Lexsarko - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    28/06/2009
    BattleTag
    Lexsarko#2517
    Makaleler
    15
    letiler
    2,908

Peki doktor olduumu sylemi miydim (:

forum tarihinde atlm en iyi post...

bakp bakp eski gnleri yad ediyorum be...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)