7. Sayfa - Toplam 7 Sayfa var BirinciBirinci ... 567
67 sonuçtan 61-67 arası gösteriliyor

Cevap: Re: off leş gibi yobaz koktu

Alıntı Alıntı: Krizalid Mesajı göster
    Allahla Atatürkü kıyaslayacak kadar yüzsüzleşmiş kuduz islamcılara her beğeni bir tokat.

Şaka maka bu İslamcılar öyle iğrenç, yüzsüz, kanser tipler ki adamlar kendilerinde kimin Müslüman olduğunu kimin olmadığını belirleme hakkını görüyor. Siz kimsiniz ki kimin neye nasıl inanacağını belirliyorsunuz aptal herifler? Herkesin istediği gibi inanma özgürlüğü vardır. Kendine Müslüman diyen biri referans olarak Kuran'a bakmak zorunda bile değildir. İsterse sokarım Kuran'ına, dayarım Muhammed'ine der, kendine başka bir yol çizer ve inancını o yolda götürür. Kimse buna karışamaz.

Aynı şekilde hiç kimsenin de sırf Müslüman falan olduğu için artık ne olduğu iyice ayyuka çıkmış; tüm insanlığın ortak nefretini kazanmayı becerebilmiş yegane siyasi akım olan İslamcılık saçmalığını da benimsemek ve desteklemek zorunda değildir. Bir Müslüman gayet de modern, laik, akılcı, ilerici bir yönetim isteyebilir. Hatta istemelidir de. Zira bu ülke kıla tapanların, kafa kesenlerin, eşek sikenlerin, sidik içenlerin eline bırakılacak kadar değersiz değildir.

Hadi eyv.
    Mükemmel bir yorum. Başka birinin kimin müslüman olup olmadığını belirleme hakkı olmadığını söyleyip, kendisi ulusalcıları kemalistleri belirleyebiliyor. Üsttekini foruma girerken alert olarak koyalım da millet zamanını üstteki beyinsizle tartışırken kaybetmesin. Tam bir müslüman tartışmacısı örneği gösteriyor kendisi.
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

Cevap: off leş gibi yobaz koktu

Krizalid kafan bi havika dostum.
    GameHonor where berk "begins"

-WerderWeremem
    -Lexsarko
    -Huf
    -Napstar
    -Canifeto12
    -ThePrivate
    -TheDeal
    -Quim_

Kimler yok ki buyurun link.

bu krizalid -en hafif ifadeyle- şerefsizi hala burada mı ya hahahaaha. Ulan cübbeli ne güzel demiş ne cahil ne kafir adamsın lan hahahahaha........

Alıntı Alıntı: 43p Mesajı göster
    bu krizalid -en hafif ifadeyle- şerefsizi hala burada mı ya hahahaaha. Ulan cübbeli ne güzel demiş ne cahil ne kafir adamsın lan hahahahaha........
    Bu adam ülkenin %60ının özeti asdf

Üye Burakula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    burakula#2108
    İletiler
    2,364
    Blog Girişleri
    2

beyler krizalidle fazla tartışıyosunuz aman boris görmesin çakar banı

FİBERLİYORUZ!

Vakti zamanında ulusalcılarla islamcı varoşları bir tuttuğum için günah çıkarmaya geldim. Ulusalcılık hala vasat bir ideoloji; bürokratik, devletçi ve totaliter yapısıyla, Atatürk milliyetçiliği adı altında yapılan ılımlı ırkçılıkla, kimlik siyasetiyle herhangi bir sosyal demokrat Avrupa ülkesinin yanında, 2018 yılında onca işletim sistemi seçeneği arasında yamalı Windows Xp kullanan tipe benziyor. Anarşist ve marxist azınlığı saymazsak Türkiyede sol denen olgu, maalesef ulusalcılara ve liberal sol adı altında kimlik siyaseti ve Kürt milliyetçiliği yapan hdpye kalmış durumda. Durum çok iç açıcı değil kısacası. Ancaaak...

Konyada doğup büyümüş, lise eğitimine oradaki akademik başarısı yüzdelik dilimle en iyi %1le beraber devam etmiş biri olarak söyleyebilirim ki siyasal islamcılık kadar leş, base insani değerleri ayaklar altına alan, şiddeti, totaliterliği, ahlaksızlığı içten pazarlıkçılığı, çıkarcılığı orta doğu kültürüne has güce tapıcılığı farklı olanı ötekileştirici başka bir kolektif akım dünya üstünde bir daha görülmemiştir. Aynı bir elektrik süpürgesi gibi, maruz kalanda insanlığa dair bir şey bırakmadan tüm iyi şeyleri vakumlayan bu iğrenç foseptik çukuru fikir akımından pozitif şeyler beklemek inanılmaz bir saflık ve çocuksuluk gerektiriyor. İyi bir fen lisesinde okumuş olmama rağmen islamcı "arkadaş" ve "öğretmen" müsvetteleri tarafından kendileri gibi Sünni milliyetçi ve Erdoğan saksocusu biri olmadığım için uğradığım social bullying, mobbing gibi unsurların haddi hesabı yok. Neredeyse intiharla burun buruna gelmeme sebep olacak kadar iğrenç bir psikolojik istismardan söz ediyorum. Bu kötülüğü 1.elden deneyimlemiş biri olarak, bu kitlenin bir araya geldiğinde ne kadar şeytani olabileceğini hayal dahi edemeyeceğinizi söylüyorum kısacası. Ve dediğim gibi görece çok iyi bir yerde okumuş olmama rağmen bütün bunlar. Taşra kültürünün hakimiyetindeki, kitaptan ve internetten uzak tipleri sizin hayal gücünüze bırakıyorum.

Son olarak, yurt dışında batılı ülkelerin kaymağını yiyip Türkiye için "çoğ iyi ülkeğ Erdoğan yol yabdı buradaki almanlar bizi gıskanıy bağsana" diyen tipler... Sizin ben babanızın sebze tüketmemesinden kaynaklı potasyum eksikliği sonucunda oluşmuş mutasyonlu sperminizin orospu annenizi yeterince iyi dölleyememesine bağlı olarak beyin gri maddelerinizin gelişmemesine sebep olmuş epigenetiksel varyasyonlarınızı sikeyim.

İki zihniyeti sıkıntılı insan tipi gördüm bu hayatta birisi yapamadığı beceremediği her iş-eylem için karşısındaki veya çevresindekileri suçlayan ama kendi hatasını (veya kapasitesizliğini) göz önünde bulundurmayanlar - ki bunlar en ufak bir başarı-zafer-avantaj-fırsat bulduklarında da hepsini kendilerinin yaptığını savunanlardır.

Diğer bir tip insan vardır ki bu daha tehlikelidir. Bu insanlar başkalarının yaptıklarıyla ilgilenirler. Başkalarının başarılarının,gayretlerinin,çabalarının vs. hep "haram/hile/hurda" yoluyla olduğunu söylerler. Yine bu insanlar kendilerini başarılı veya başarısız görmezler yani durdukları yerde durmaları gereklidir başka bir tabiriyle dünyanın merkezindedirler ve herkes onlara göre değerlendirilir.
    GameHonor where berk "begins"

-WerderWeremem
    -Lexsarko
    -Huf
    -Napstar
    -Canifeto12
    -ThePrivate
    -TheDeal
    -Quim_

Kimler yok ki buyurun link.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)