Merhaba arkadaslar ben eurobattle.net pvpgn server sistemi icinde siz dota1 serverler için kurdugumuz Dotatr sisteminin yöneticilerinden biriyim.Bu konuyu acmamdaki sebep dota 1 oynayan arkadaslarımızı tek bir catı altında toplayıp kaliteyi sizlere sunmaktır.Hergecen gün gittikce artan iyi oyuncu sayımız bizleri cok mutlu etmekte cünkü yapmıs oldugumuz iste dogru yolda oldugumuzu göstermektedir.Bizim sistemimiz kesinlikle kar amaclı kurulmamıs olup sistem adminlerinin saglam dota oyuncuları olmasından kaynaklı kurulmus DTR-Lig sistemi ile build edilmistir.Şimdi sizlere kısaca sistemimizden bahsetmek istiyorum...

www.dotatr.com bizim resmi web sitemizdir.Forumumuza istediginiz gibi göz atabilirsiniz konu baslıklarını vb gibi icerikleri görebilirsiniz fakat üye olmak istediginizde üyelik asaması admin onaylı olup kısa bir degerlendirme yapıldıktan sonra admin arkadaslarımız uygun gördügünde sitemize üye olabilirisiniz.Bu islem tamamlandıktan sonra DOTATR bot komutları,nasıl üye olabilirim,client nerden indirebilirim gibi sorularınız cevaplarını kolaylıkla forumumuza göz attıgınızda bulabilirisiniz.Siz dota 1 severlere kaliteyi hissettirmek icin elimizden gelen tüm maddi ve manevi imkanları sundugumuzdan emin olabilirisiniz.Sitemize giris yaptıgınızda Anasayfa Forum Stats İndir butonlarını görüceksiniz.Stats DTR-Lig oyuncularının Türkiye genel sıralamasını cok detaylı sekilde sizlerle paylasan web sitemizdir.Burada DTR-Lig sıralamasında kacıncı sırada yer aldıgınızı K/D/A ve daha bir cok veriyi inceleyebilir aynı zamanda oynadıgınız oyunun loglarını(Konusmaları) okuyabilir ve replayları indirebilirisiniz.Detaylı bilgi için www.dotatr.com/stats sayfasını ziyaret etmeniz yeterlidir.

İndir butonuna tıkladıgınızda dota 1 icin gerekli olan tüm dosya ve klasörleri sizlere ücretsiz sekilde sunduk..

Dota(İndir-Tek-Link ,Warkey ,Güncel Map olan 6.83d ve Tabikide kusursuz calısan anti map hack yazılımlı clientimiz Gproxy Client V5)

Elimden geldigince sizlere sistemi gereksinimlerimizi ve neler icerdigini kısaca acıkladım.Yinede bilgi ve teknik destek almak icin dotatr.com adresinden ^BlackLotus^ veya Ayd.Mev arkadasımıza mesaj atabilirsiniz.Veya Skype kullanan arkadaslarımız icin Skype id:Viscosolows

Saygılarımızla Dotatr.com yönetimi....