4 sonuçtan 1-4 arası gösteriliyor
    Üye Burakula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    burakula#2108
    İletiler
    2,364
    Blog Girişleri
    2

riki ve void reworkleri hakkında

patchin 6.86F ye kadar ilerlemesinde etkili olan şeylerin başında çok fazla rework olması.

Baktığımızda lone druide yapılan rework heronun lane de kendine yer bulması açısından mantıklı sadece küçük düzenlemeler istiyor. Death prophet de lone druidle çok benzer olan "diğer skilleri güçlendiren pasif" şeklinde yaratıcılıktan aşırı uzak skilini değiştirdi. Yeni skilin saçma derece op olması dışında bu da mantıklı. En azından sight vermesi ya da magic immunity ye işlemesi kaldırılsa dengeli olabilir. Doomun eski lvl death i ise çok kullanışsızdı. Gerçekten heroların lvline bakarak kullanılmışlığı trilyonda bir. Bence en mantıklı rework onunkiydi.

Gelelim diğer 2 arkadaşımıza. Voidden başlıycam. Eski pasifi olan bactrack tamamen bullshit bir spell olduğundan kalkması her türlü olumlu gameplay adına. Heronun yeni hali daha utility odaklı oldu ve offlane rolune tamamiyle monte edildi.

Fakat time lock skili ve stat gaini heronun şu anki haliyle aşırı alakasız konumda. Nuke tanklaması gereken bir utility herosunda 1.8 str artışı? Ayrıca hala güçlü right clickinin olması ve time lock bizi "atack speed mi kassak yoksa utility+durability mi" açmazına sokuyor. Kısacası en azından time lock değişmeli bana göre.

bir diğer hero riki. Başlangıça ember çakması gibi gözüktü. Sonradan yediği ağır nerfle ultisi gerçekten kullanışsız. Her lvlde saniyede bir vurması? adamları 5 saniye içerde tutsanız bile yavaş yavaş damage yediklerinden bir bok anlamıyorsunuz. Puck phase shiftinden daha kullanışsız bir dodge skili sadece. En azından vuruş hızı her lvlde artması gerekli. 16 lvlde saniyede 2 tane vurabilir aynı vuruş sayısını misal.

ben bu 2 heronun da reworkunun yarım kaldığını düşünüyorum sizce nasıl bilmiyorum.
    Konu Burakula tarafından (22/02/2016 Saat 23:48 ) değiştirilmiştir.

FİBERLİYORUZ!

Cevap: riki ve void reworkleri hakkında

riki ağır çöp
    void rework mantık olarak güzelde offlane pick için hala biraz meh. niye pickleyip duruyorlarsa

Riki=çöp^çöp^çöp diyerek olaya farklı bir bakış açısı kazandırıyorum ehe.

Void'in timelock skilli evet, kısmen alakasız, ama ben kötü olduğunu düşünmüyorum. Şöyle ki şu anki Void'e genelde kastığınız/kasmanız gereken itemlar sizin ve takımınızın toplam dps output'unu arttırmaya yönelik olmalı; vlads, ac, aghs, bkb vb.. Bu tarz bir item build ile de ortalama bir dps'e sahip oluyorsunuz. Düşman corelarının sizi öncelik haline getirmeyeceği de göz önünde bulundurulduğunda (thanks to OPwalk) bu ortalama dps ve time lock ile yeterince hasar verebilirsiniz.

A+ bir skill değil kabul, ama remake yemesi de gerekmiyor. Yeri geldiğinde işini yapan joker bir skill olarak kabul edebilirsiniz.

Üye Nana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nana#2980
    İletiler
    1,310
    Blog Girişleri
    8

FUCK U ALL RETARDS ehehe :d çok kötüsünüz ya çok

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)