10 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Lightbulb Dota2 ranked geliştirme / soru

Öncelikle merhabalar , iyi forumlar dilerim

Yaklaşık 3.5 senedir dota2 oynuyorum şuan 3.200 ranked seviyem var daha yüksekti malesef düştü (3400 den) .

Konuyu açmamın sebebi rankedimi beğenmiyorum ve oyun oynarken adeta soğumaya başladım , support rolünü (genel kda oranım 3 küsur) oynuyorum ( süreklii ilk saniyede cary mark edenlerden bıktığımdan) ve wardımı dust gibi şeyleri ihmal etmiyorum kill çalmadan asist almaya çalışıyorum ama malesef bulunduğum rankedda ki caryler insanı kanser ediyor first pick pl çekip karşısına eartshaker sandking gelip ağlayanmı dersin dakika 30 100 farmı anca yapanlarmı dersin veya 30 dk farm yapıp 30 dk boyunca tf ye girmeyen alchemist m i dersin , range olup kaçma skilide olup midde 5 dakikada 2 kere ölüp bana yardıma gelin diyenmi dersin veya karşıda barat mirana sven varken sniper alip tf de 3 sn bile duramayan mı dersin her birşey var . Diyeceksiniz tp al destek çık onuda yapıyorum ama nafile .

Supportdan başka offlane de oynuyorum (phoenix,centaur vs) karşıyı feedlemeden , pull kampını wardlayıp görevimin exp almak olduğunun farkında olup , crep uğruna ölmeden laneimde oynuyorum buna rağmen bu seferde support tırışkadan çıkıyor bi bakıyorum oyunu supportdan daha fazla ward alarak tamamlamışım.

Diyeceğim o ki ranked seviyemden bıkmış durumdayım sizden tavsiye istiyorum acaba support veya offlane (phoenix,lich,centaur,zeus,barat,nyx , undying favori herolarım) rollerinde ranked hesaplamada nelere bakılıyor veya tavsiyeniz nedir en azından istediğim 4k olmak veya 3700-3800 civarı olup ordan yukselmeye çalışmak .

Özellikle 4k ranked ve rolümde olanlar varsa hatırlıyorlarsa ranked ını elde etmeden nasıl oynuyorlardı neler yapıyorlardı kill oranları gpm-expm gibi şeyleri nasıldı söylerlerse mutlu olurum. İyi forumlar.
    Konu mrgkz tarafından (28/05/2016 Saat 19:36 ) değiştirilmiştir.

Üye FafraGa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    FafraGa#2495
    İletiler
    2,462

Cevap: Dota2 ranked geliştirme / soru

Neden hep cikmak icin ugrasiliyorsunuz? Amac oyundan keyif almaksa sizi 2.5k dotasina davet ediyorum. Gunde 1-2 oyun atipkeyfini suruyorsunuz. Yok ben 7+ oyun atanlardanim diyorsaniz kb ama yapacagimiz bir sey yok. Kötusunuz.
    I was Lo-gan.

Re: Dota2 ranked geliştirme / soru

Ben de aynı senin gibiydim dostum. 3k dan çıkamıyordum bir türlü. Sonra düşündüm niye first pick ben yapmıyorumki? Yenilceksem de kendim cary alıp yenileyim dedim. Ondan sonra first pick juger naix sven wk fln aldım. Ben cary alınca adamlar s... s... support almak durumunda kalıyor. Bu şekilde 5maçın 4ünü kazanıyorum genelde. Oyunu taşıyamam diyorsan kendine güzel cary oynayan birini bul. Party mmr kas. Oyuna başlayınca safe laneyi kapın hemen. Ben bu şekilde 5k ya doğru gidiyorum. Kolay gelsin

rankedimi'den sonrasını okumadım

Üye Burakula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    burakula#2108
    İletiler
    2,364
    Blog Girişleri
    2

1-compendium al.
    2-international ranked a gir.
    3-low proity oyunları gibi muamele yap

bu şekilde epey yükselirsin.

FİBERLİYORUZ!

Developer 1

Dota_game_account_debug

Bunları konsola yaz, orda davranış skorunu göreceksin. Düşükse yanına dakika -1.40'tan itibaren flame yapan adamlar geliyor, 8000 üstünde, karakter bakımından, çok daha nitelikli olanlarla oynuyorsun. Belli bir süre, unranked atarak report yemeden yükseltmeye bak.

Oyun içi gelişime gelince, kendi replaylerini izle. Analiz yap, pubstarlarınınkini de izle, onlarla karşılaştır. Neyi yanlış yapıyorum, burda benim yerime o olsaydı ne yapardı gibi sorular sor. Gelişmek istiyorsan, başkası kötüydü, yok böyleydi şöyleydi, ranked çöp zaten ehehe gabenin aq xd tarzı burakula yorumlarını bir kenara bırak hocam. Bunun dışında her heroyu oynayabilmeliyim kafasında olma, evet her oyun aynı heroyu pickleyemezin ama çabuk gelişmek istiyorsan kendine farklı draftlara karşı çalışabilecek 3-4 tane hero belirle ve bunlara yoğunlaş.

Support rolüyle mmr kasmak bana göre daha zor bir iş. Belli bir süre unranked'ta core trainle, hem davranış skoru için hem de train için. Muhtemelen o rank aralığında her oyun core roller için bir çekişme oluyordur, öyle durumlarda oyunu ruinlemek yerine, metadaki iyi suplardan birini seçip oyuna devam et ama dediğim gibi carry mid veya offlane ile rank kasmak bana göre nispeten daha kolay.

Alıntı Alıntı: Raichoxunrefleksleri Mesajı göster
    Developer 1

Dota_game_account_debug

Bunları konsola yaz, orda davranış skorunu göreceksin. Düşükse yanına dakika -1.40'tan itibaren flame yapan adamlar geliyor, 8000 üstünde, karakter bakımından, çok daha nitelikli olanlarla oynuyorsun. Belli bir süre, unranked atarak report yemeden yükseltmeye bak.

Oyun içi gelişime gelince, kendi replaylerini izle. Analiz yap, pubstarlarınınkini de izle, onlarla karşılaştır. Neyi yanlış yapıyorum, burda benim yerime o olsaydı ne yapardı gibi sorular sor. Gelişmek istiyorsan, başkası kötüydü, yok böyleydi şöyleydi, ranked çöp zaten ehehe gabenin aq xd tarzı burakula yorumlarını bir kenara bırak hocam. Bunun dışında her heroyu oynayabilmeliyim kafasında olma, evet her oyun aynı heroyu pickleyemezin ama çabuk gelişmek istiyorsan kendine farklı draftlara karşı çalışabilecek 3-4 tane hero belirle ve bunlara yoğunlaş.

Support rolüyle mmr kasmak bana göre daha zor bir iş. Belli bir süre unranked'ta core trainle, hem davranış skoru için hem de train için. Muhtemelen o rank aralığında her oyun core roller için bir çekişme oluyordur, öyle durumlarda oyunu ruinlemek yerine, metadaki iyi suplardan birini seçip oyuna devam et ama dediğim gibi carry mid veya offlane ile rank kasmak bana göre nispeten daha kolay.

bu sonlara doğru altta kalan şeymi dediğiniz player behavior .... o ise 8900 lerde benim.

uğraşma, sinirlerini yıprattığına değmez. 2 seneye ölü oyun zaten

Üye Nana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nana#2980
    İletiler
    1,310
    Blog Girişleri
    8

Dota 2 çok kötü oyun çok kötü oyun oynamayın salak salak oyun oynamayın arkadaşlar yayalım lütfen saçma salak oyun oynamayın aptal salak bir oyun oynamayın lütfen arkadaşlar lütfen dota 2 çok kötü oyun oynamayın arkadaşlar salak salak oyun oynamayın ben oynadım oradan biliyorum lütfen oynamayın

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)