1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
19 sonutan 1-10 aras gsteriliyor

Takm Aranyor 2 kiiyiz, ben 4.9 arkada 4.5

En az 4.9luk oynarz onuda syliyim. Benim rolm normalde 1 numara esl turnuvalarnda da baya bir ilerlemitik takm olarak sonrada arkadalar oyunu brakt. Tecrbemiz ok. Rolm carry olsada bizim iin rol farketmez hepsi uygun.Hero pool'umuz geni. Oyunu ciddiye alrz,kavga vs. ok nadir olur.7/24 aktifiz. Konumak yada arkada eklemek iin http://steamcommunity.com/id/kerodota/ yani beni arkada ekleyin.
    Konu Cactus tarafndan (16/06/2016 Saat 17:03 ) deitirilmitir.

Cevap: Takm Aranyor 2 kiiyiz, ben 4.9 arkada 4.5

"4.9luk oynar"

ye FafraGa - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    26/09/2011
    BattleTag
    FafraGa#2495
    letiler
    2,465

Simdi bu forumda takim arayanlara ozel bi test uygulanir testi gecemezse takim felan bulunmaz hatta konusu kapatilir. Umarim gecersin.
    I was Lo-gan.

rol farketmez hepsi uygun dedin eskiden olsa salam lin yerdin fakat nazi modlar saolsun artk lin yemeden ble konular alabiliyor =)))

Ben oraya benim rolm normalde 1 diye belrittim, dier rolleride eski takmlardan altgm iin onlarada tecrbem var.

Sen burada trollemeye lin etmeye kalkanlara bakma bunlar hep byle.

Fakat konunda bir takm eksikler var bunlarda belirtmeden geemeyeceim. ncelikle ifadelerinin biraz alt bo kalm. Tecrbem ok demisin fakat altn doldurmamsn ayn ekilde esl de baya bir ilerledik demisin ama buda belli deil son 8 son 4 gibi ka takm iinde bunlarda belirtirsen recruit yapan insanlar iin yardmc olacaktr. Ayrca rnek bir konu olarak Kentor Khiron arkadamz var. Onun entryleri bu konuda iyi bir rnek. stediiniz takm bulmada baarlar.

ok ayrntl yazp bunaltmak istemedim, arkada ekleyenlere ayrntl olarak anlattm zaten o eksik dediin eyleri. Tavsiyelerin iin teekkrler.Mindcontrolle bile ma atmlgm var yani turnuvada onuda syliyim )

ye Nana - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    31/01/2013
    BattleTag
    Nana#2980
    letiler
    1,310
    Blog Girileri
    8

Ehehehehehe

Alnt Alnt: Cactus Mesaj gster
    ok ayrntl yazp bunaltmak istemedim, arkada ekleyenlere ayrntl olarak anlattm zaten o eksik dediin eyleri. Tavsiyelerin iin teekkrler.Mindcontrolle bile ma atmlgm var yani turnuvada onuda syliyim )
    DD

Alnt Alnt: Cactus Mesaj gster
    Sen belli ki ego kasmaya gelmisin buraya belli. Unutma ki uan Team SECRET ti6 elemelerinde ak elemelerde oynuyor. Rastgele 5 kii arteezy ile bile turnuva ma atabilir. Byk bireymi gibi lanse etmeye alman aslnda ne kadar kk olduunu gsterir. Az biraz mmr kasan hemen gelip hava atmaya alyor u forumda. Sen zannediyor musun ki burada herkes 3k yanlyorsun o zaman. Oyuncu recruit eden arkadalara tavsiyem bu ego ynndan uzak durmalar.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)