2. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
42 sonuçtan 11-20 arası gösteriliyor

Cevap: darbe olabilitesinin mevcudiyeti

Alıntı Alıntı: FeedGuaranteed Mesajı göster
    Ulan taşak geçiyoduk başta once trt geyiği oldu altımıza sıçtık. Sonra izledik gene biraz Show gibiydi sonra meclis falan patladı insanları vurdukları videolar geldi gene altımıza sıçtık. Sonra yatıp uyuduk kalktık askerlere yapılanları gördük gene altımıza sıçtık. Bu sefer darbe olacak diye değil de bunlar bizi siker diye. Hala korkuyorum açıkçası bu yobazlardan. İnşallah bir şey yapıp kızdırmayız şu an kendilerini çok güçlü sanıyorlar her konuda bir şey yapmaya çalışabilirler.
    güçlüler ki zaten. adamlar sayıca fazla ve her denilene itaat ediyorlar daha ne olacak. gezide tomanın önünde su yiyip kahraman edilenlere bak bi de tankın önünde duranlara. tabi 2.si mal çünkü ölünce cennet ve huriadşfldş.
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

Üye Burakula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    burakula#2108
    İletiler
    2,364
    Blog Girişleri
    2

şu anda itibaren mevye sebze aldığınız manavdan tutun da bindiğiniz taksinin şöförüne kadar hayatınızda bulunan herkese dikkat edin beyler. en ufak bir tartışamada ölebilirsiniz. Dün gece gördüğüm insanlar hasan sabbah ın cennetle kandırdığı militanlardan falan çok daha ileriydi çünkü. İşin en kötü tarafı da bu adamlar halk, bildiğimiz market çalışanı, öğretmen, tüpçü, kapıcı, mühendis falan amk. Herkesten korkun etrafınızdaki. Bu adamlar tek bir lafla bu kadar ileri gidebiliyorsa sizi de düşman belledikleri an yaşama şansınız yok demektir. Hadi yanlışı yapan bir taraftakiler emir kuluydu, ulan öbür taraftakilere Allah'ın kulu bile denmez nasıl canavarlar onlar amk. Adamlar soğukkanlılıkla 4ünü öldürdük sıra 5incide falan diyor, Allah rızası için vurun diye çıplak elle döverek insan öldürüyor, pet şişeyle tanka giren var, birden fazla kişini boğazını kesiyor? İlkini keserken insan ben napıyorum psikopat mıyım der amk? Daha da siniri geçmiyor leşine ölüsüne sarıyor hayatına hiç tanımadığı kişilerin. Zamanında şehitler ölmez dediği mehmetçiğim dediği 20 yaşında bebeleri tek lafa tereddütsüz doğruyor adamlar? Haplı desem bu kadar çok insana hap tiner falan da yetişmez aga herkesten korkacaksın bu ülkede sivil olan herkesten.

FİBERLİYORUZ!

Alıntı Alıntı: KEREEEEEEEEEEEM Mesajı göster
    güçlüler ki zaten. adamlar sayıca fazla ve her denilene itaat ediyorlar daha ne olacak. gezide tomanın önünde su yiyip kahraman edilenlere bak bi de tankın önünde duranlara. tabi 2.si mal çünkü ölünce cennet ve huriadşfldş.
    Olm sen ne salak adamsın ya. İzlemedin mi videoları? Vurdukları zaman nolduğunu görmedin mi? Darbe denen şeyi oyuncak mı sanıyorsun? Senle daha fazla diyalog kurmak istemiyorum. İnsanlar boş yere ölecek diye üzülmüştüm en başında. Şimdi de bu tayfanın bize yapacaklarından korkuyorum ne var bunda. Ben açıkçası artık her konuda ortanın ortası olmaya karar verdim. Kafa rahat yaşamak istiyorsan tarafsız ve boş olmak lazım bu ülkede.

Enigma gençlik hevesi (8(

Üye Nana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nana#2980
    İletiler
    1,310
    Blog Girişleri
    8

Aynen ya o videolar ne öyle kanım dondu izlerken kime güveneceğimizi şaşırdık artık bü ülkede en iyisi tarafsız olmak ya o zaman da gerçi niye tarafsızsın diyip linç ederler orası ayrı tabi yani tayyibin tek sözüyle sokağa dökülmeleri çok abes ve korkutucu ya bu kadar canavar olduklarını tahmin etmezdim yobaz olduklarını biliyordum ama demek tayyibin ağzına bakıyo artık herkes çok üzücü ya

Alıntı Alıntı: Burakula Mesajı göster
    şu anda itibaren mevye sebze aldığınız manavdan tutun da bindiğiniz taksinin şöförüne kadar hayatınızda bulunan herkese dikkat edin beyler. en ufak bir tartışamada ölebilirsiniz. Dün gece gördüğüm insanlar hasan sabbah ın cennetle kandırdığı militanlardan falan çok daha ileriydi çünkü. İşin en kötü tarafı da bu adamlar halk, bildiğimiz market çalışanı, öğretmen, tüpçü, kapıcı, mühendis falan amk. Herkesten korkun etrafınızdaki. Bu adamlar tek bir lafla bu kadar ileri gidebiliyorsa sizi de düşman belledikleri an yaşama şansınız yok demektir. Hadi yanlışı yapan bir taraftakiler emir kuluydu, ulan öbür taraftakilere Allah'ın kulu bile denmez nasıl canavarlar onlar amk. Adamlar soğukkanlılıkla 4ünü öldürdük sıra 5incide falan diyor, Allah rızası için vurun diye çıplak elle döverek insan öldürüyor, pet şişeyle tanka giren var, birden fazla kişini boğazını kesiyor? İlkini keserken insan ben napıyorum psikopat mıyım der amk? Daha da siniri geçmiyor leşine ölüsüne sarıyor hayatına hiç tanımadığı kişilerin. Zamanında şehitler ölmez dediği mehmetçiğim dediği 20 yaşında bebeleri tek lafa tereddütsüz doğruyor adamlar? Haplı desem bu kadar çok insana hap tiner falan da yetişmez aga herkesten korkacaksın bu ülkede sivil olan herkesten.
    +1

Üye Burakula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    burakula#2108
    İletiler
    2,364
    Blog Girişleri
    2

görüntüleri falan izledikçe aklıma Kaddafi'nin ölümü geldi. Adamı kalabalık halkın arasına atıyorlardı halk da iki tarafından çekerek canlı canlı kafasını gövdesinden ayırıyordu amk. Ulan ne psikopat adamlar diye düşünmüştüm içimden o zaman. Ulan o heriflerin aynısı bizde de varmış meğerse hem de bir sürü. Tayyip herhangi bir isim verse şu an evine gidip aynı şekil canlı canlı koparırlar kafasını. Ulan çok korkunç ya. Düşündükçe stresten midem bulanıyo amk okulda falan fişledilerse her an evim falan basılabilir random kişiler tarafından öldürülebilirim. Komşu gelip dün gece sen neden yoktun asker avında diye bile öldürebilir beni. Kötü olduğunu biliyordum ama bu kadar korkunç bir şey olduğunun yeni ciddiyetine varıyorum Türkiyede yaşamanın.

FİBERLİYORUZ!

Aq korkaklari 2 video gorunce tirstiniz mi. Bunlar 1 e 10 olmadilar mi bi sik yiyemezler ve 1 e 10 değiller azcik rahat olun minakoyim hepinizin. Dişaridaki kadar evde muhalif var rahat olun lol.

lan ben götümde hissediyorum polisin kapıma her an gelebileceğini ona rağmen korkum yok hatta sevindim bile birazcık bunlar üst komşunun yarın gelip kafa keseceğinden bahsediyor asşldkasdşkaşsd
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

2.dalga geliyor. Ayik olun

o değilde boğaziçi köprüsünde askerin kafasını kesmişler :s

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)