3. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
42 sonuçtan 21-30 arası gösteriliyor

Cevap: darbe olabilitesinin mevcudiyeti

Herkes bu kadar coşkuluyken; yobazı, muhalifi, aradaki daha ılımlı sapık milliyetçisi her zaman olduğundan daha tehlikeli. Yoksa tabi ki eve gelip boğazımızı kesecek değiller ama mesela bir haber vardı 1-2 ay oldu galiba. Adana'da adamı ve karısını sitede arabayı park ettiği yerden dolayı vurup öldürdü adam. Bu normal miydi? Böyle bir şeyden korkmak çok saçma değil miydi? Onun gibi düşün. Tabi sen de beyin max 1 bilemedin 2 değişkeni algılayabiliyor ama olsun denemen yeter.

Edit: Mesela https://twitter.com/postmodernseyh/s...63040649723905

Darbeyi engellemek için sokağa çıktı bu tayfa. Şu an bir olay yok. Bu amına kodumun beyinsizleri şu an boş boş dolaşıp birbirini gazlıyor. Millete salça oluyor. Ankara'da suriyelilerin dükkanlarını yakmışlar bir yerde. Ben de çok hoşlanmıyorum adamlardan ama kendi tahminimi yazayım olayların gelişimi için;

-Bak bak orospu çocuklarına bak Arapça tabela asmış.
    +Vay orospu çocukları
    -TEKBİİİR
    +Allahu Ekber
    (dükkanı sikerler)

bunu yapan ağır milliyetçi tayfa ama bunun farklı varyasyonlarını her grup yapabilir şu an kendilerince hassas noktalarına göre. Anladın mı neden korktuğumu? Direkt olarak bizi etkilemese de indirekt olarak her türlü sekme şansı var herhangi birine.
    Konu FeedGuaranteed tarafından (17/07/2016 Saat 13:40 ) değiştirilmiştir.

Enigma gençlik hevesi (8(

TEKBİİİİİİİİİİR

Öncelikle herkese merhaba.

Konuyla ilgili naçizane fikrimi paylaşmak istedim.

Her şeyden önce hiç bir darbe girişimi saat 21:30 sularında insanlar evine dönerken; trafiğin pek hayli olmasa da yoğun olduğu sivil halkın evde, gerek bilgisayar gerek TV başında olduğu saatlerde gerçekleşmeye başlamaz.
    Genellikle bu tür askeri girişimler sabah 4:00 - 5:00 sularında vuku bulur. ( Herkesin günü kapatıp, uykusunda olduğu saatlerde veya kimsenin herhangi bir ekstraordiner durum beklemediği saatlerde olur. )
    Konuda mutabık olduğumuza inanıyor ve girizgâhı sonlandırıyorum.

Gelelim asıl mevzuya. TSK' nin yönetime el koyabilmesi için her şeyden önce cumhurbaşkanının mütakiben başbakanın tezelden görevlerine son verilir, gerekirse infazları gerçekleştirilir. Nitekim durumla uzaktan yakından alakası yok 15 Temmuz' da yaşananların.
    Bu bir darbe girişimi değildir. Fetocuların YAŞ' dan önce ses duyurma çabaları değildir. RTE' nin sağlık durumunun kötüye gitmesinden faydalanıp vatana restorasyon yapmak isteyen vatanseverlerin girişimi hiç değildir.
    Bu; küresel güç olarak adlandırılan bir takım devletlerin, kurumların ve hatta şahısların Türkiye için biçtikleri paydır.
    " Danışıklı dövüş bu askeri düşman polisi kahraman RTE' yi de başkan yapmak istiyorlar" diyenler de mevcut, buna da katılmıyorum. Evet başkanlığa giden yol artık çok daha kolay evet polis şu an kahraman asker kaka gibi görünüyor. Ne bir siyasi parti ne de bir şahıs yaklaşık "3000" kişiyi manipule edip sahte bir darbe için gönderemez.
    Eğer ki girişimler gerçek olsaydı ilk hedef Beştepe akabinde de Türksat olurdu. Türkiye semâlarında F16 jetler ve skorskyler dolaşırken hiç bir sivil uçak havaalanına iniş yapamazdı, özellikle de Sayın Cumhurbaşkanımızı taşıyan sivil uçak. Havada taciz edildiği söylenen söz konusu uçak havada tecavüze uğrardı.
    Demem odur ki sevgili faniler: "Kanmayınız"

Her zaman zararlı çıkan gariban olur, fakir olur, vatana millete sadık Mehmetçik olur.

Üstte paylaştıklarım tamamen şahsi görüşümdür, katılııp katılmamak pek tabii ki sizin iradenizde fakat; saygı duymak bu konuyla ilgili en erdemli davranış olur.
    Herkese geçmiş olsun.
    Konu Ratz tarafından (17/07/2016 Saat 22:00 ) değiştirilmiştir.
    Tanrı yoktur, olsaydı o ben olurdum. Çünkü: Gerçek olduğuna inandığım tek şey benim.

Friedrich Wilhelm Nietzsche .

Üye Krizalid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Krizalid#2895
    İletiler
    2,560
    Blog Girişleri
    11

Ratz adamın mesajına niye edit atıyon?

15 temmuz akşamından beri darbe girişiminde bulunan askerlerin elinde olan Boğaz Köprüsü'nde sabah saatlerinde süreç son buldu. Askerler silahlarını bırakarak teslim oldu.

Bu sırada saldırıya uğrayan askerlerden biri boğazı kesilerek öldürüldü.

Konu BorisPeace tarafından (18/07/2016 Saat 22:28 ) değiştirilmiştir. Sebep: cık cık

Alıntı Alıntı: L2ebel Mesajı göster
    15 temmuz akşamından beri darbe girişiminde bulunan askerlerin elinde olan Boğaz Köprüsü'nde sabah saatlerinde süreç son buldu. Askerler silahlarını bırakarak teslim oldu.

Bu sırada saldırıya uğrayan askerlerden biri boğazı kesilerek öldürüldü.

bu görüntüler başka bir olaya ait. böyle bir olay gerçekleşmedi.

darbe bahanesiyle yargıda askeriyede ve kamuda kritik görevlerde bulunan ve biat etmemiş olan bütün adamları topluyolar. darbe sahte mi gerçek mi bilmem fakat darbenin bahanesiyle bi dünya alakasız adam tasfiye edilecek gibi.
    Konu sehnoc tarafından (18/07/2016 Saat 23:10 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Alıntı: sehnoc Mesajı göster
    bu görüntüler başka bir olaya ait. böyle bir olay gerçekleşmedi.

darbe bahanesiyle yargıda askeriyede ve kamuda kritik görevlerde bulunan ve biat etmemiş olan bütün adamları topluyolar. darbe sahte mi gerçek mi bilmem fakat darbenin bahanesiyle bi dünya alakasız adam tasfiye edilecek gibi.
    hayır gerçek cihad sevici yandaş medya bunun üstünü hızlıca örtmeye çalıştı

askerin kafası kesildikten sonra istanbul boğazına attılar

cesedi mezara gömdüler askerin adı Lokman Biçici (25)

köprüye çıkanların isimlerini okudum, adamlar ya albay ya da yarbay. yani en rütbeli, en iyi eğitimli kişiler. adamlar karar alıyor halka tek bir kurşun sıkmayacağız diye; üstüne yürüyorsun, adamın elinde silah var ama sana sıkmıyor. sen ne yapıyorsun? saldırıp boğazını kesiyorsun.
    Konu L2ebel tarafından (19/07/2016 Saat 02:20 ) değiştirilmiştir.

Üye canifeto12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    AzR#2615
    İletiler
    2,091

köprüye çıkanların isimlerini okudum, adamlar ya albay ya da yarbay. yani en rütbeli, en iyi eğitimli kişiler. adamlar karar alıyor halka tek bir kurşun sıkmayacağız diye; üstüne yürüyorsun, adamın elinde silah var ama sana sıkmıyor. sen ne yapıyorsun? saldırıp boğazını kesiyorsun.
    sıkmıyor mu ? asdmdsfffsdghkasdsad . sana tankın ateş ettiği tomanın yanında ki adamın cesedinin parçalanmış fotoğrafını atardım da neyse . bide kurşuna dizilenler var tabi
    Üşengeçlik, tembellik ve rahatlık kavramlarını ayıran çizgiler vardır. Ben ise bütün o çizgileri ortalayıp üzerlerlerine uzanan insanım

İnsan insanı s*ker mi be

Bu fotoğraftaki er ve ölmüş olan er farklı kişiler. konu kilit

Sıkmıyor mu? Bu mesaj ciddi mi amk? Boğazın dibinde oturuyorum sabahın altısına kadar kurşun sesi kesilmedi. Sonraki gün Ortaköylü bir arkadaşımın köprüde açılan ateşte öldüğünü öğrendim. İçimdeki kin ve öfke o boğaz köprüsündeki "askerlerin" bir tanesinin kafasını kesmeyi bırak hepsini toplu yakıp acıdan haykırmalarını izlemeye bile yeter. Sİkik sikik bilmeden konuşup iyice sinir etmeyin insanları.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)