3. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
35 sonuçtan 21-30 arası gösteriliyor
    Üye Burakula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    burakula#2108
    İletiler
    2,364
    Blog Girişleri
    2

Cevap: 6.89 değişim fikirleri

krizalide sataşmayın abilerine banlatır benden söylemesi.

FİBERLİYORUZ!

Üye FafraGa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    FafraGa#2495
    İletiler
    2,462

O banlar hic acilmayacakti.
    I was Lo-gan.

Üye Krizalid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Krizalid#2895
    İletiler
    2,560
    Blog Girişleri
    11

Alıntı Alıntı: MFT Mesajı göster
    Senin de başkalarının dini inançlarına yaptığın saygısızlıklardan hatta hakaretlerden ve küfürlerden ne kadar ban yemen gerek peki ?

Edit: Nana'yı savunmuyorum
    Sen dinlerin hangisindensin ki? Kesin Müslümansındır.

Bak, bu yaptığın kaypaklık. Yazdığım bir şeylerden rahatsız olduysan bunu o başlık altında yazacaktın. Başka yerde kinlenmişsin, gelip burada kusuyorsun. Başka üyeler de yapıyor bunu, sen de onlardan birisin demek ki. Böyle yaparak bir şey elde edemezsin, söyleyeyim sana.

Hele bana "ne kadar ban yemen gerek peki" diye sorarak hiçbir şey elde edemezsin. Fark etmemiş olabilirsin ama kimin ne kadar ban yiyeceğine falan ben karar vermiyorum. Yoksa yukarıda "bekliyorum" yazmazdım. Senin gücüne giden şeylerden dolayı ban atılmamışsa, gerek görülmemiştir. Benim gücüme giden şeylerden dolayı da ban atılmasına gerek görülmeyebilir. Forumun yeterince iyi yöneticileri var. Ne karar verirlerse o.
    Konu Krizalid tarafından (08/09/2016 Saat 23:44 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Alıntı: Krizalid Mesajı göster
    Sen dinlerin hangisindensin ki? Kesin Müslümansındır.

Bak, bu yaptığın kaypaklık. Yazdığım bir şeylerden rahatsız olduysan bunu o başlık altında yazacaktın. Başka yerde kinlenmişsin, gelip burada kusuyorsun. Başka üyeler de yapıyor bunu, sen de onlardan birisin demek ki. Böyle yaparak bir şey elde edemezsin, söyleyeyim sana.

Hele bana "ne kadar ban yemen gerek peki" diye sorarak hiçbir şey elde edemezsin. Fark etmemiş olabilirsin ama kimin ne kadar ban yiyeceğine falan ben karar vermiyorum. Yoksa yukarıda "bekliyorum" yazmazdım. Senin gücüne giden şeylerden dolayı ban atılmamışsa, gerek görülmemiştir. Benim gücüme giden şeylerden dolayı da ban atılmasına gerek görülmeyebilir. Forumun yeterince iyi yöneticileri var. Ne karar verirlerse o.
    Gel ''kaypak'' yakıştırmanı beraber inceleyelim istersen. Bu link'te yer alan başlıkta arkadaş yorum yazmış, onu onaylar vaziyette hemfikirim anlamında ''+1'' yanıtını vermişim. Ancak beni ''kaypaklık''la suçlayan sen, orada bana cevap vermeye tenezzül etmemişsin. Bu linkte ise(farklı başlık ve 2 hafta sonrasında) daha önce belirttiğim linkteki yorumumu kullanarak bana laf sokmaya çalışmışsın kendince.

Şimdi gelelim bana üstte yazdığın mesaja: ''Bak, bu yaptığın kaypaklık. Yazdığım bir şeylerden rahatsız olduysan bunu o başlık altında yazacaktın. Başka yerde kinlenmişsin, gelip burada kusuyorsun. Başka üyeler de yapıyor bunu, sen de onlardan birisin demek ki. Böyle yaparak bir şey elde edemezsin, söyleyeyim sana.''

Demek ki sen de o sevmediğin üyelerden biriymişsin çünkü aynısını kendin de yapıyormuşsun. Yaptıklarınla söylediklerin uyuşmuyor. Sen de böyle yaparak bir şey elde edemezsin, aynısı senin de kulağına küpe olsun ...

BattleTag
    Krizalid#2895
    İletiler
    2,560
    Blog Girişleri
    11

Haa o eleman sen miydin? Sana sadece kaypak dememişim ki. Kültürsüz pleb, ne aklı ne fikri olan hacim israfı, beceriksiz, yancı, olmamış garip tip gibi şeyler de yazmışım.

Yani ne kadar gülünç ve vasıfsız bir tip olduğunu gayet net bir biçimde anlatmışım. Ama emin ol senden başka kimse orada kimden bahsettiğimi pek anlamamıştır. Anlayan da sallamamıştır. Bir tek sen hem anlayıp hem sallamışsın, onun da sebebi orada eleştirilen +1'leme olayını yapan kişi olman. Açıkçası mesajımın güzelliği orada. Ben seni betimliyorum, sen okuyup alınıyorsun. Başka hiçbir üçüncü kişi konuya dahil olmuyor, mesaj doğrudan hedefe ulaşıyor ve dallanıp budaklanmadan kapanıyor. Sana sonra cevap vermeme gerek bile olmuyor, ayrıca senin haklarından hiçbiri ihlal edilmiş olmuyor. Yani sonra okuduğumda hoşuma gidecek bir taşlama yapacak olsam, o mesajdan daha güzelini pek kolayca yapamazmışım. Kendimi tekrar tebrik ettim.

Kaypaklık suçlamana gelirsek, bak yukarıda "Yazdığım bir şeylerden rahatsız olduysan bunu o başlık altında yazacaktın." demişim. Suçlamamı bu cümle üzerinden kurmuşum. Yahu gidip "+1" yazmışsın, neyine tenezzül etmemi bekliyorsun? Ben senin +1 yazmandan ya da yancılık yapmandan rahatsız olmadım. Dolayısıyla cevap da yazmadım. Attığın ikinci linkte adamın başlığını trollemenizden rahatsız olduğum için hepinizi kapsayan ama boş beleş bir tip olduğun için seni daha da fazla kapsayan bir mesaj yazarak rahatsızlığımı belirttim. Bunu yaparken de üstte yazdığım üzere seni en güzel bir biçimde anlattım. Bunun sana kin kusmuş olmamla falan bir alakası yok. Çünkü sana karşı tuttuğum bir kin yok. Sadece senin kültürsüz bir pleb, ne aklı ne fikri olan bir hacim israfı, kendisini rahatsız eden bir mesaja cevap yazmayı bile beceremeyen olmamış garip bir yancı tip olmanla alakası var biraz. Bunlarla aklımda kaldığın için bunlardan bahsetmişim ki senin kişisel özelliklerindir, iyi kötü saygı duyarım.

Ben sana karşı kin tutmadığım için o başlıkta sana ve herkese isim falan vermeden ya da direkt muhatap almadan vurmuşum ama senin için herhangi bir ceza falan da talep etmemişim. Öyle ya da böyle, yazma özgürlüğünüz var. Ama Nana için ceza istedim çünkü yazdığı ırkçılık kokan metinden gerçekten rahatsız oldum ve bunu gördüğüm anda direkt olarak söyledim. Sen ise benden olan şikayetini seni rahatsız eden mesajlarımın altına değil, benim Nana'dan olan şikayetimin altına yazmışsın. Bu yaptığın kaypaklıktır.

Bence ego patlaması yaşayanlara oyundan sonra kendini de övme özelliği getirilse çok güzel olur.

Geçen oyunun replayını izledim de, çok iyi oynamışım. Kendimi tekrar tebrik ettim. (Bu ve bu gibi monologlar yaşayanlar için yani)

Saygılar şelale abimize.
    o ezmeyebilir, bu hiç ezmeyebilir, ama eben ezer.

Üye Nana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nana#2980
    İletiler
    1,310
    Blog Girişleri
    8

Ayy kıyamam sana ya rahatsız mı oldun :d bana sayfalarca küfür edilirken kimse rahatsız olmuyordu ama hepiniz hahahha gülüyordunuz. baya ikiyüzlüsünüz ya daha okuduğunu anlamayan insanlar bana ırkçılık hede hödö yapıyor ya inanıllmazz :dd

BattleTag
    Krizalid#2895
    İletiler
    2,560
    Blog Girişleri
    11

Üstleri yarı çıplak, deri eldivenli elli kişi bu bacımıza sayfalarca küfür etmiş. Evet, bunu da yapmışlar. Görüntüleri cuma günü. Tabii. Ulan hepsi oradaymış be! Amaa biz bunu Amerikalı dostlarımıza bir türlü anlatamıyoruz...

Alıntı Alıntı: Krizalid Mesajı göster
    Haa o eleman sen miydin? Sana sadece kaypak dememişim ki. Kültürsüz pleb, ne aklı ne fikri olan hacim israfı, beceriksiz, yancı, olmamış garip tip gibi şeyler de yazmışım.

Yani ne kadar gülünç ve vasıfsız bir tip olduğunu gayet net bir biçimde anlatmışım. Ama emin ol senden başka kimse orada kimden bahsettiğimi pek anlamamıştır. Anlayan da sallamamıştır. Bir tek sen hem anlayıp hem sallamışsın, onun da sebebi orada eleştirilen +1'leme olayını yapan kişi olman. Açıkçası mesajımın güzelliği orada. Ben seni betimliyorum, sen okuyup alınıyorsun. Başka hiçbir üçüncü kişi konuya dahil olmuyor, mesaj doğrudan hedefe ulaşıyor ve dallanıp budaklanmadan kapanıyor. Sana sonra cevap vermeme gerek bile olmuyor, ayrıca senin haklarından hiçbiri ihlal edilmiş olmuyor. Yani sonra okuduğumda hoşuma gidecek bir taşlama yapacak olsam, o mesajdan daha güzelini pek kolayca yapamazmışım. Kendimi tekrar tebrik ettim.

Kaypaklık suçlamana gelirsek, bak yukarıda "Yazdığım bir şeylerden rahatsız olduysan bunu o başlık altında yazacaktın." demişim. Suçlamamı bu cümle üzerinden kurmuşum. Yahu gidip "+1" yazmışsın, neyine tenezzül etmemi bekliyorsun? Ben senin +1 yazmandan ya da yancılık yapmandan rahatsız olmadım. Dolayısıyla cevap da yazmadım. Attığın ikinci linkte adamın başlığını trollemenizden rahatsız olduğum için hepinizi kapsayan ama boş beleş bir tip olduğun için seni daha da fazla kapsayan bir mesaj yazarak rahatsızlığımı belirttim. Bunu yaparken de üstte yazdığım üzere seni en güzel bir biçimde anlattım. Bunun sana kin kusmuş olmamla falan bir alakası yok. Çünkü sana karşı tuttuğum bir kin yok. Sadece senin kültürsüz bir pleb, ne aklı ne fikri olan bir hacim israfı, kendisini rahatsız eden bir mesaja cevap yazmayı bile beceremeyen olmamış garip bir yancı tip olmanla alakası var biraz. Bunlarla aklımda kaldığın için bunlardan bahsetmişim ki senin kişisel özelliklerindir, iyi kötü saygı duyarım.

Ben sana karşı kin tutmadığım için o başlıkta sana ve herkese isim falan vermeden ya da direkt muhatap almadan vurmuşum ama senin için herhangi bir ceza falan da talep etmemişim. Öyle ya da böyle, yazma özgürlüğünüz var. Ama Nana için ceza istedim çünkü yazdığı ırkçılık kokan metinden gerçekten rahatsız oldum ve bunu gördüğüm anda direkt olarak söyledim. Sen ise benden olan şikayetini seni rahatsız eden mesajlarımın altına değil, benim Nana'dan olan şikayetimin altına yazmışsın. Bu yaptığın kaypaklıktır.
    Hadi git kumda oyna çocuk daha ne kapak yemek istiyosun anlamadım ki kodumun veledi seni.

BattleTag
    Krizalid#2895
    İletiler
    2,560
    Blog Girişleri
    11

Merak etme birazdan birileri gelir +1'leyeceğin yeni mesajlar yazarlar. Belki...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)