1. Sayfa - Toplam 7 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
69 sonutan 1-10 aras gsteriliyor

Hybrid View

Eskilerden kim kald? Neredeler ve Ne yapyorlar? zlyor muyuz, zleniyor muyuz?

Nick deiimimi hatrlamayanlar iin Nessus here. Sayn adminler yapabilirseniz Nickname mimi de tekrar Nessus'a deitirebilirseniz ok iyi olur.

Son 2 yldr Lurker olarak devam etsem de GameHonor'a bazen ayda bazen 3 ayda bir girip bakmaya altm. Gemi postlarma bakyorum. 2014'te yine aktifmiim, fakltenin ilk senesinde.

Ben aktif paras olmasam da GameHonor sayesinde ne kadar deitiimi gemiteki halimi de grebiliyorum. Ne kadar toymuum diyorum, 2 yl nce kendimden bu kadar emin nasl konumuum. Acaba br yeler de bunu grdler mi, grebiliyorlar mu? Eski troller de dahil olmak zere. Ben yine kendimi akl bamda saygl bilirdim ona ramen kendimden utandm cahilliime, br yeler ne kadar uratrd acaba adminleri zamannda.

Alnt yapmay bile unutmuum. Gnlerim, yllarm buralarda geti zamannda. 6 mays 2009'dan beri (DTR'ye kaydolu tarihimdi, hi unutmadm. Online hayata giri tarihimdi)

Alnt Alnt: LauraBodewig Mesaj gster
    Her gn olmasa bile hala giriyorum arada bi noluyor ne bitiyor diye buras her zaman kalbimin bir paras lisede ook zamanm geti. sterimki zamanda u 3 yl ncesine dnp uygar,alar, ilhan,ben,ufuk,berk competitive oynasam sonsuza kadar. Fakat heyhat bydk, zaman geiyor.

TIPa gireli dota kalmad bende ama asl sebebi evrenin dalmas. Ve evrenin deimesi. evrenin bymesi. O eski ocuksu kalpten tepki veren arkadalarm gitti hepsi nin yerini baka insanlar ald. Az bozuk, ar troll, felan ne bileyim ergenlik zaten 15-19 deilmi. Umarm 19da dzgn bi hale gelirlerde tekrar devam ederiz. Hala devam etme hayallerim var eski takmmla. Er ya da ge belki herkes olmayacak ama o gn geldiinde ok gzel bi oyun atp eskileri yadedip tekrar elendiim zamanlara dnceimizi umuyorum. Ama o gn yakn deil bi 4 yl var belki. Ama insanlar hala kalbimde.

Forumda aktiviteye gelince Anime izliyorum,manga okuyorum yaw zledik dersen senin hatrna oralarda yazmaya devam edebilirim. Bieyler yapmaya alabilirim. HOTS'dur baka eyleri hep yapasm geldi aslnda ama endim.

HOTS'a baladm biraz felan. Ama asl europa universalis diye bi strateji oyunu ok salam saatlerimi yedi

Old goodies. zlyoruz. Evrimsel deiimimin tamamn yaad GH resmen(ayns sayn ismail kerem iin de geerlidir sanrm ). Mslmandan>ekingen deiste>cemaati. Japonca, Arapa renimim lise>kazanamam>tpa giriim.
    Ben buradaki szlerimin hala arkasndaym. GameHonor ve o ortam hala kalbimin bir paras, hala zlyorum.

O gnlerden beri ne online ne offline o kadar renkli bir sosyal hayatm olmad. Bir INFP olarak. 2015'te 3 yl ncesine dneyim demiim. Bugn de 5 yl ncesine dnebilsem keke diyorum.

Benim gibi hisseden var m? Artk geri dnsek mi? Dnebilir miyiz, imkansz m? ok mu ge kaldk? Sayin adminler sizin de fikirlerinizi almak isterim, kalan varsa. Steamden de yazabilir, konuabiliriz ama al buraya yapmak istedim.

Buraya bunlar yazmakla kendimi nkleer sava sonras geni ve bo bir arazide yaayan bir ruh arayan biri gibi hissediyorum kendimi ama umarm birileri vardr.

Yetkili Ratz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    31/03/2009
    BattleTag
    ratzcruu#2618
    letiler
    1,108

Cevap: Eskilerden kim kald? Neredeler ve Ne yapyorlar? zlyor muyuz, zleniyor muyuz?

Selam:3

Cevap: Eskilerden kim kald? Neredeler ve Ne yapyorlar? zlyor muyuz, zleniyor muyuz?

Alnt Alnt: Ratz Mesaj gster
    Selam:3
    A.S

Alnt Alnt: BorisPeace Mesaj gster
    Biri geri dnyoruz mu dedi?
    Hakikaten first person plural anlamnda kullanmtm

Yazm gren herkese bir ardr bu

Bu aralar inanlmaz youn olsamda (25-26 Ak retim Snavlar, 3 Aralk JLPT N3, 4 Aralk Pediyatri Staj Ara Snav)

Ynetici BorisPeace - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    21/06/2009
    Makaleler
    148
    letiler
    3,539
    Blog Girileri
    4

Biri geri dnyoruz mu dedi?

Nana ve Keremi zledim. Kerem ekledi geri :3
    Din; ilimle birleirse nefaset, cehaletle birleirse rezalet, siyasetle birleirse de felaket olur.

Alnt Alnt: KEREEEEEEEEEEEM Mesaj gster
    Nana ve Keremi zledim. Kerem ekledi geri :3
    Nana eklemedi mi?

ye
    yelik Tarihi
    22/11/2013
    letiler
    685

hoh (at arasnda bulunan eski bir eyay temizleme efekti)
    o ezmeyebilir, bu hi ezmeyebilir, ama eben ezer.

yo
    bi vurcam.

ye Nana - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    31/01/2013
    BattleTag
    Nana#2980
    letiler
    1,310
    Blog Girileri
    8

tauhuhu ve n00bstar zledim ben

Alnt Alnt: Nana Mesaj gster
    tauhuhu ve n00bstar zledim ben
    Tauhunter Hots'de svyordu en son :f

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)