8. Sayfa - Toplam 8 Sayfa var BirinciBirinci ... 678
75 sonutan 71-75 aras gsteriliyor
    ye hohmlec - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    11/10/2011
    BattleTag
    hohmlec#2491
    letiler
    2,485
    Blog Girileri
    1

Cevap: Eskilerden kim kald? Neredeler ve Ne yapyorlar? zlyor muyuz, zleniyor muyuz?

Bu sene bilgisayar mhendisliinden mezun olacam. 1.5 senedir de aktif olarak gelitirici olarak alyorum. Dota 2 kald yerden devam ediyor. Junior pozisyon a varsa bavuru yaparm
    1.CinCinBear <3 2. ShotgunShell <3 3. SonyaTheEvil <3 My favourites streamer

Cevap: Eskilerden kim kald? Neredeler ve Ne yapyorlar? zlyor muyuz, zleniyor muyuz?

Alnt Alnt: LauraBodewig Mesaj gster
    Nick deiimimi hatrlamayanlar iin Nessus here.

GameHonor sayesinde ne kadar deitiimi gemiteki halimi de grebiliyorum. Ne kadar toymuum diyorum, 2 yl nce kendimden bu kadar emin nasl konumuum. Acaba br yeler de bunu grdler mi, grebiliyorlar mu? Eski troller de dahil olmak zere. Ben yine kendimi akl bamda saygl bilirdim ona ramen kendimden utandm cahilliime, br yeler ne kadar uratrd acaba adminleri zamannda.

Alnt yapmay bile unutmuum.

Ben buradaki szlerimin hala arkasndaym. GameHonor ve o ortam hala kalbimin bir paras, hala zlyorum.

O gnlerden beri ne online ne offline o kadar renkli bir sosyal hayatm olmad. Bugn de 5 yl ncesine dnebilsem keke diyorum.

Buraya bunlar yazmakla kendimi nkleer sava sonras geni ve bo bir arazide yaayan bir ruh arayan biri gibi hissediyorum kendimi ama umarm birileri vardr.
    Bir girip bakaym dedim eskileri yad eden var m diye. 5 yl olmu, ben eskileri hala yad ediyorum, hala bu szlerin arkasndaym ama sanki eski hafzam kalmam. Duygu derinden var ama hafza gitmi, baz fotoraflar yok, bazlarnn stleri tozlu, bazlarnn da baz paralar eksik, herkesin ismi aklma gelmiyor nickler gelse de. Ama tozlar sildike hatrlyorum baz eyleri, discord'un olmad gnlerde buradaki tayfayla yaptmz skype/teamspeak gnlerindeki oyun ortamn hala ama hala bulamadm.

ok gzel ok farkl ortamlar buldum, belki olduka unique ve buradan kimsenin girmemi olduu ortamlar ama yle oyun ortam bulamadm... Bu adan imdi de keke 10 yl ncesine dnebilsek diyorum...

Overlord animesindeki Momonga/Ainz gibi olduk galiba...

nmzdeki ay ben de bir yerde ie balayacam asistan doktor olarak... TR'deki ou doktor gibi de yurt d planlar yapyoruz bir yandan...

Life Update: Arapa ve Japonca'nn zerine dil katamadm istediim gibi... Birazck Endonezya Dili rendim o kadar...

Yazanlar olmu artk felsefe, sosyoloji falan okuyoruz diye... Ben de yleyim ben de, son 5 ylda daha ok Linguistics merak baskn olsa da son 3 aydr ben de yleyim. Bir de erlik video atyor izliyoruz gndemi onunla.

Dunning-Kruger ok gerekmi ama, artk hibir ey hakknda kolay kolay konuamaz oldum... Burada eski yazdklarma bakyorum, "Ulan aptal cahil bilmediin mesele hakknda ne gerizekal gibi konumusun" diyorum.
    Konu LauraBodewig tarafndan (23/09/2022 Saat 01:53 ) deitirilmitir.

her aksam giriyorum ve mal mal oynayan oyunculara kufur edip ckyorum.

ye Krizalid - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    14/05/2011
    BattleTag
    Krizalid#2895
    letiler
    2,562
    Blog Girileri
    11

Eskilerden kim kald bal bile eskimi smh.

eskiler bizi tanr yeniler rnek alr.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)