6 sonuçtan 1-6 arası gösteriliyor

Arrow Gamehonor where ....

Gamehonor where berk"begins"

İsim:  berkbegins.png
Görüntüleme: 69
Büyüklük:  10.1 KB (Kilobyte)
    Konu berkbegins tarafından (11/01/2019 Saat 16:10 ) değiştirilmiştir.
    GameHonor where berk "begins"

-WerderWeremem
    -Lexsarko
    -Huf
    -Napstar
    -Canifeto12
    -ThePrivate
    -TheDeal
    -Quim_

Kimler yok ki buyurun link.

Exclamation Cevap: Gamehonor where ....

Geçmiş de yaşananlar günümüze ışık tutarlar. Bugün geldiğim noktadan geçmişe dönüp bakmak istediğim zamanlar ilk iş mutlaka GH'yi ziyaret ederken buluyorum kendimi. Forumlaşmanın gereklilikleri yanında amacını da göz ardı ettiğimiz için olsa gerek bugün gerçek bir anıttır* GH. Evet zira bunları göz ardı etmemiş olsak bir anıt olmaz yaşamına aktif devam ederdi. GH'yi anıt'a benzetmemin iki amacı var;

• Geçmişe saygı için vardırlar,
    • Yitip gidenler uğruna yapılırlar.

Kanım odur ki bu forumu geri toparlamaya çalışmak isteyen ama nasıl yapacağını bilemeyen benim gibi birileri de vardır. Hastayı iyileştirirken bir amaç aranmaz ama ölüyü diriltmenin bir amacı olmalı. Forumlaşmanın gereklilikleri ve amaçlarını tekrar belirleyebilirsek eski ihtişamlı günler geri gelebilir kanaatindeyim. Bu doğrultuda GH'yi tekrar amacına uygun işlevselleştirmemiz lazım.
    Konu berkbegins tarafından (15/01/2019 Saat 18:37 ) değiştirilmiştir.
    GameHonor where berk "begins"

-WerderWeremem
    -Lexsarko
    -Huf
    -Napstar
    -Canifeto12
    -ThePrivate
    -TheDeal
    -Quim_

Kimler yok ki buyurun link.

Cevap: Gamehonor where ....

Ne yaptın böyle WC3 Reforged için geliyorduk öldürdün en sonunda.

Şu an bu düzeni bozmaya elim gidiyor ama kıyamıyorum çünkü çok güzel uğraşmışsın

Üye Nana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nana#2980
    İletiler
    1,310
    Blog Girişleri
    8

Ananizin aminda demek İsterdİm ama terbİyem el vermİyor yillar sonra gİrİyİm bİr foruma neler var dedİm ve gÖrdÜĞÜm manzara karŞisinda Şoke oldum hala ayni tas ayni hamam İlerleyİn artik lÜtfen ya 2019 yilindayiz lÜtfen ya Şu foruma bİr kere gİrdİĞİm zaman mutlu bİr Şekİlde ayriliyim ya Çok mu Şey İstİyorum bu konulari ne zaman aŞicaz yeter kendİmİ sİkİcem artik ya valla ÖldÜrÜcem kendİmİ yeter ya salak salak Şeyler bİr kere de elle tutulur bİr Şey tartiŞin arkadaŞ bende bİŞeyler yaziyim aptal aptal Şeyler sikilmadiniz mi artik ya

Alıntı Alıntı: Nana Mesajı göster
    Ananizin aminda demek İsterdİm ama terbİyem el vermİyor yillar sonra gİrİyİm bİr foruma neler var dedİm ve gÖrdÜĞÜm manzara karŞisinda Şoke oldum hala ayni tas ayni hamam İlerleyİn artik lÜtfen ya 2019 yilindayiz lÜtfen ya Şu foruma bİr kere gİrdİĞİm zaman mutlu bİr Şekİlde ayriliyim ya Çok mu Şey İstİyorum bu konulari ne zaman aŞicaz yeter kendİmİ sİkİcem artik ya valla ÖldÜrÜcem kendİmİ yeter ya salak salak Şeyler bİr kere de elle tutulur bİr Şey tartiŞin arkadaŞ bende bİŞeyler yaziyim aptal aptal Şeyler sikilmadiniz mi artik ya
    İnsanlar sanal ortamda kalitelerini yaptıkları ve yazdıkları ile belli ederler.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)