1. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
42 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor
    UnSighTeD_
    Misafir

Talking DotA Allstars v6.60

Sonunda 6.60 sürümü çıktı.İlk ben söyleyim dedim.Direk download linkidir.İnanmassanız sitenin içinde getdota geçiyor yani official sitesi.Sabah erken paylaşım yaptığım için daha changelogu yok malesef .

Senden bekliyoruz Remedy

aqwe
    Misafir
    su anda offical site olan getdota kapalı herhalde maple ilgili birseyler yapıyorlar

Bunu Remedy'nin bile çevirmesi çok zor olacaktır çünkü 3 heronun birinde küçük değişimler var. Aganim baştan aşağı değişmiş
    Razor da öyle
    5 ten fazla item gelmiş
    ve fazlası

Sanırım oyun böyle çok çok daha güzel olacak.

neo1507
    Misafir
    nisandi,mayisdi derken hazirana bagladilar olayi ^^ hayirli olsun ne diyelim.viper zaten imbaydi iyice ucmus.mort ve svenin degisiklikleri cok guzel olmus.medusanin artik purgesi yok ona uzuldum ^^ yeni skilli naganin ultisi gibi ama slowluyo.guzel ya calismislar baya.aganimin yeni halini cok beyendimde yuriye +2 slash daha veriyomus.daha ne kadar abarticaklar bu heroyu bilmiyom yani.severimde keratayi ama

Tideye o pipoyu kas tiksen ölmez
    *ok baştan
    *kas
    *ozaman biraz
    *kırptım mesajlarını

Ben beğenmedim ya.Stable 60 cıkana kadar 59d favori...

razor güçlü olmuş bayağı,viper'ıda abartmıslar zaten.Bakalım hayırlı olsun herkese

Alıntı Alıntı: CitizenOfTheNight Mesajı göster
    Bunu Remedy'nin bile çevirmesi çok zor olacaktır çünkü 3 heronun birinde küçük değişimler var. Aganim baştan aşağı değişmiş
    Razor da öyle
    5 ten fazla item gelmiş
    ve fazlası

Sanırım oyun böyle çok çok daha güzel olacak.

Çevirmeye başladım ama keşke senin dediğin kadar olsa değişiklikler teoride öyle 5-6 heroda değişiklik var ama aslında onlara heroda küçük küçük belkide yüzlerce değişiklik var bu akşama kadar bitermi bilemiycem şu anda üzerinde çalışıyorum
    You'll have to excuse my distracted self, I'm too busy enjoying the carefree world inside my head to be bothered by the overcomplicated, overdramatic, and just plain hellishness of the real world. So leave a message after the beep *beep*.

map çıktı bn adanadayım pff

hadi hayırlısı indiridim oyun atacagım .

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)