3. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
37 sonuçtan 21-30 arası gösteriliyor

Oyuna zararlı bir yönü yok, her hero kullanabiliyor. Bu herolar arasındaki eşitsizlik değil, itemler arasındaki eşitsizlik ve itemler savaşmadığına göre değişim gerektireceğini düşünmüyorum.
    Peki şöyle diyelim: Rylai'de kelen var ve pudge kovalıyor, ve senin dediğin yerde rylai sentinel camp'a blink oluyor. Ama pudge kelen alamaz ve rylai kaçar.
    Şimdi de ikisinde force staff olduğunu düşün. Yani şunu demek istiyorum kaçanda force varsa kovalayana force yasak mı ? Mesafe kapatılabilir. Hem biri disable oldu diye o bırakıp gidilseydi support diye birşey olmazdı.
    Konu tarhuman tarafından (16/06/2011 Saat 21:35 ) değiştirilmiştir. Sebep: spoiler'ı yaparken sorun çıktı

Üye Volta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İletiler
    575
    Blog Girişleri
    3
    Bence force staff herkez bir şeyler demiş zaten,fakat force staff eul gibi bir challeng bozucu olarakta çok etkili bir item,yani tp atan birine force gömüp üstüne çullandığında ya da kombat sırasında kendine takımına dönük bir oyuncuyu ittirdiğinde gerçekten çok etkili ve zorlayıcı bir item.Kullanmasını bilene.
    3 nokta

Yönetici Lexsarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Lexsarko#2517
    Makaleler
    15
    İletiler
    2,908
    Alıntı Alıntı: Volta Mesajı göster
    Bence force staff herkez bir şeyler demiş zaten,fakat force staff eul gibi bir challeng bozucu olarakta çok etkili bir item,yani tp atan birine force gömüp üstüne çullandığında ya da kombat sırasında kendine takımına dönük bir oyuncuyu ittirdiğinde gerçekten çok etkili ve zorlayıcı bir item.Kullanmasını bilene.
    Force channel bozmaz aslancım forcela sadece kendi channelını bozabilirsin...

Alıntı Alıntı: Lexsarko Mesajı göster
    Force channel bozmaz aslancım forcela sadece kendi channelını bozabilirsin...
    Yani çağrı diyorsun ki ulti atmaya başlamış bir düşman enigma'ya force atarsan geldiği noktada ultisi devam eder?
    Tanrı yoktur, olsaydı o ben olurdum. Çünkü: Gerçek olduğuna inandığım tek şey benim.

Friedrich Wilhelm Nietzsche .

Channeling bozuyor ama TP'nin istisnası var galiba.Tp'yi bozmuyor çünkü.

Üye Krizalid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Krizalid#2895
    İletiler
    2,560
    Blog Girişleri
    11
    Alıntı Alıntı: Aquila Mesajı göster
    Yani çağrı diyorsun ki ulti atmaya başlamış bir düşman enigma'ya force atarsan geldiği noktada ultisi devam eder?
    Enigma hareket eder, Black Hole aynı yerde kalır.

@t[a]rhuman : Dediklerin doğru. Benim düşüncelerim öyle, seninkiler de böyle. Ama şunu söyleyeyim, eski Dagger of Escape adı üstünde ağırlıkla bir kaçış item'ıydı. Hero sadece kendi üzerinde kullanabiliyordu ancak yine de değiştirildi. Şimdi onun yerine Force Staff var ama herkese atılabiliyor, ben anlam veremiyorum hala o haliyle durmasına.

Alıntı Alıntı: Quim_ Mesajı göster
    Channeling bozuyor ama TP'nin istisnası var galiba.Tp'yi bozmuyor çünkü.
    TP veya Channeling bozmaz. 6.67 öncesindeki Soul Steal ve Life Drain vb channelinglerde bağın dayanabildiği bir mesafe var. Force Staff sadece bu mesafeleri aşmak suretiyle channeling bozabilir. (ki bundan da emin değilim)
    Konu Krizalid tarafından (17/06/2011 Saat 14:15 ) değiştirilmiştir.

Üye Volta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İletiler
    575
    Blog Girişleri
    3
    neyse tp bozmuyormus olsun güzel item gene de ben force kasarım
    3 nokta

Konu ilginçleşmeye başladı -.-
    Tanrı yoktur, olsaydı o ben olurdum. Çünkü: Gerçek olduğuna inandığım tek şey benim.

Friedrich Wilhelm Nietzsche .

Alıntı Alıntı: Aquila Mesajı göster
    Evet dediğin şekilde belki ölebilirdim
    özgüven bombası patlamak üzere haberiniz olsun

ben force kullanırım.Pudge mana regenden çok mana poola ihtiyac duyuyor bundan dolayı kesinlikle işe yarar bide "force" skilli cabası.
    GameHonor where berk "begins"

-WerderWeremem
    -Lexsarko
    -Huf
    -Napstar
    -Canifeto12
    -ThePrivate
    -TheDeal
    -Quim_

Kimler yok ki buyurun link.

Üye FroStly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    2
    İletiler
    2,393
    Blog Girişleri
    2
    Euleye Olan Çok Büyük Bir Sevgim Var Nedense Ama Kasaba La İkiside Kasılır Ne bu Kdr Konuşuyoruz
    Us here and obey !

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)