Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 37 of 37
    Yönetici Arliath's Avatar
    Articles
    2
    Quote Originally Posted by FroStly...Omg View Post
    Euleye Olan Çok Büyük Bir Sevgim Var Nedense Ama Kasaba La İkiside Kasılır Ne bu Kdr Konuşuyoruz
    Amaç zaten daha da fazla konuşup yeni fikirlerin ortaya çıkmasını sağlamak, bu fikirleri dinlemek kavga yaratmayacak şekilde tartışma konusu oluşturmak.
    Tanrı yoktur, olsaydı o ben olurdum. Çünkü: Gerçek olduğuna inandığım tek şey benim.

Friedrich Wilhelm Nietzsche .

shift force staff combosunu kullanışlı bir şekilde yapabiliyorsanız o forcestaff hook'unuzun aganim'i gibi oluyor o yüzden 4 ewa forssstaa..

Bir arkadaşın dediği Force Staff imba. Bizim Barathrum farmladı farmladı adamlar 2 force 1 eul yaptı oyun boyu attack veremedi. Güya adamda Charge ve Nether Strike var adam assasin sınıfında. Saçma yani 300 golda o yeteneği almak insan biraz daha pahalı yapar. Kasap için de şöyle söyleyeyim ikisini de kastığım nadirdir genelde kasap aldığım oyunlarda tek STR ben olurum Flesh Heap STR'si ve Shiva ile tanklamak zorunda kalırım. (2 dakika falan ölmüyor) Hook'u bükebiliyorsanız kesinlikle Force Staff.

Quote Originally Posted by Aquila View Post
    Neden Force Staff?

-Pudge için adam yakalamakta oldukça kullanışlı.
    -Pudge için kaçarken kill almakta kullanılabilecek en yararlı item.
    -Ve çok erken dakikalarda bitirilmiş bir FS oyunun ilk 25dk.'sını inanılmaz eğlenceli kılar.

Tamamen şahsi görüşlerim tabii ki.
    Force 2150 gold olmasına rağmen çok kullanışlı bir itemdir . gerek adam kaçırmada gerek adam kovalamada çok işe yarayabilen bir itemdir . Ve Force staffla elimiz hızlı ise geriye dönmeden hook atma şansımız vardır . Tıpkı mirananın backward arrowu gibidr . Burda force , staff leap in yerini alır . Ayrıca verdiği +14 ( dü sanırım ) int işimize yarayabilir .

Ability veren itemleri artık recipe fiyatlarına göre karşılaştırıyorum. Bu durumda force staff fiyatına göre imba bi item. Dagger'la karşılaştırmam bile. Eul'a da tercih ederim.

Cevap: Kasap severler buyrun :)

Force staff + hook = fun. kule altından bile karsı kuleye hook yetıstırılebılıyor. gerçekten çok yararlı bir item forcestaff ve pudgeye eğlence getiriyor.

Cevap: Kasap severler buyrun :)

Force akar baba ya eul iskence icin 1e1 ama force-hook yapabilrsen hookun range cook imba oluyor

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)