1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
24 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor
    Yönetici Nighthawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5

Garena Yeni Kural Kitabı - Eleştiri

Garena yönetimi yeni kural kitabını yayınlamış: http://fairplay.garena.com/showthrea...Mutlaka-Bakin-!!

Görünce çok üzüldüm.

Garena diyince aklımıza gelen Competitive Dota oldu yıllardır. Bu sayfada da: http://www.gamehonor.com/forums/23-Platformlar açıklamasını bu şekilde yaptık. Ancak competitive seviye ancak avrupanın birinci ve ikinci sınıf klanlarında kalmış anlaşılan. Türkiye bundan hiç nasibini alamamış. Çünkü ne yazık ki kural kitabı, 4 yıl önce bir dotacı tarafından yazılsa bundan daha düzgün olurdu. Esprili bir dille ifade edersek; Garena kurallarında BD yasak yazdığını duysa IceFrog yaptığı işten soğur

Bu kuralları hazırlayanlar hiç mi dota bilmez, dotayı geçtim Türkçe de mi bilmezler, anlayamıyorum. Garena ne zaman düzgün bir yönetim görecek çok merak ediyorum, ama sanırım hiç göremeyecek.

İyi klanlar Quakenet'in (IRC Serverı) dotacw.euro kanalından ya da klan kanallarından cw ayarlayıp garena üzerinden oynuyolar. Inhouse ligler genelde garena üzerinden oynanıyor. Garena competitive dota için önemli bir platform olmaya devam ediyor. Ancak public TR için sanırım en kötü platform garena.

Üye ViktorReznov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    ViktorReznov#2510
    İletiler
    1,763
    Ne pro nun ne noob un belli olduğu, ne de adam akıllı bi banlama sisteminin olduğu hiç beğenmediğim bir platform malesef.

Garena forumunda türkçe karakterler "?" olarak çıktığı için yazmıyoruz.

BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5
    Alıntı Alıntı: Lundbeck Mesajı göster
    Garena forumunda türkçe karakterler "?" olarak çıktığı için yazmıyoruz.
    O konuda haklısınız, sizin yapabileceğiniz bir şey yok. Ama ben sadece karakterleri değil cümleleri ve üslubu kastetmiştim. Kural kitabı diyince, dili düzgün olur, anlaşılır olur, anlatım bozukluğu olmaz ve ciddi olur. Asim'in yazılarında bunların hiçbiri yok. Tabi dile gelmeden önce içeriği konuşmak lazım.

Üye Volta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İletiler
    575
    Blog Girişleri
    3
    Ya geçin gidin boş serverın boş adminleri birkaç kendini bilmez dota prosu sananlar doluşmuşlar kural koymuşlar...
    3 nokta

Üye WeRdeR WeReMeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    MuslumBird#2539
    Makaleler
    1
    İletiler
    3,079
    Blog Girişleri
    3
    Diyordum kızıyordunuz bana.
    Mezar taşıma; "Resurrect Please" yazsınlar

Wrath Of The WeRdeR_WeReMeM [WotWW]

BEŞ NOKTA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

kUnTiGeR
    Misafir
    Alıntı Alıntı: Volta Mesajı göster
    Ya geçin gidin boş serverın boş adminleri birkaç kendini bilmez dota prosu sananlar doluşmuşlar kural koymuşlar...
    Gerçekten bu yorumunuza çok üzüldüm. Açıkçası bu lafları hak etmek için ne yaptık ki; bu kadar laf yedik anlamadım. Ayrıca hiçbir adminin kendini pro sandığı vs. yok, açıkçası burda fikir belirtmekten çok, kişilere yönelik laf atmalara rastlıyorum. Gerçekten üzücü bir durum. Biz elimizden geldiğince sinirlensek de kırılsak da üzülsek de birşey demeden; fikirlerinize saygı duyarak yaklaşıyoruz. Cevaplarımızı ise elimizden geldiğince çalışmalarımızla vermeye çalışırız. Keşke insanlar da yazmadan önce biraz daha fazla yazdıklarına özen gösterse...

BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5
    Alıntı Alıntı: kUnTiGeR Mesajı göster
    Gerçekten bu yorumunuza çok üzüldüm. Açıkçası bu lafları hak etmek için ne yaptık ki; bu kadar laf yedik anlamadım. Ayrıca hiçbir adminin kendini pro sandığı vs. yok, açıkçası burda fikir belirtmekten çok, kişilere yönelik laf atmalara rastlıyorum. Gerçekten üzücü bir durum. Biz elimizden geldiğince sinirlensek de kırılsak da üzülsek de birşey demeden; fikirlerinize saygı duyarak yaklaşıyoruz. Cevaplarımızı ise elimizden geldiğince çalışmalarımızla vermeye çalışırız. Keşke insanlar da yazmadan önce biraz daha fazla yazdıklarına özen gösterse...
    Voltadan alıntılayarak cevap vermişsin ama "elimizden geldiğince cevap vermeye çalışıyoruz" diyince yazma ihtiyacı hissettim. Bu başlıkta eleştirilen şey kural kitabı. Bu konuda ne yapılıyor? Zaten yeni yönetim geldikten sonra yazılan kurallar bunlar.

Yönetici BorisPeace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    148
    İletiler
    3,539
    Blog Girişleri
    4
    14 Haziranda yazılmış kural kitabı, şimdi gördüm.

Ben onu yıllar önce yazılmış da şimdiki yönetim değiştirecek sanıyordum :/

kUnTiGeR
    Misafir
    Alıntı Alıntı: Folamour Mesajı göster
    Voltadan alıntılayarak cevap vermişsin ama "elimizden geldiğince cevap vermeye çalışıyoruz" diyince yazma ihtiyacı hissettim. Bu başlıkta eleştirilen şey kural kitabı. Bu konuda ne yapılıyor? Zaten yeni yönetim geldikten sonra yazılan kurallar bunlar.
    Bu kuraldaki rahatsızlıktan ötürü, toplantıda dile getireceğim bu konuyu da. Yalnız bunun için ggc head adminlerinin onayı gerekebileceğinden sonucun değişmesi halindeki, uygulama gecikebilir.
    Konu kUnTiGeR tarafından (19/06/2011 Saat 22:02 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)