1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
17 sonutan 1-10 aras gsteriliyor
    OfLu
    Misafir

Exclamation Bu kadar abuk Level Nasl Atlanyor Byle !

Arkadalar Herkeze Merhabalar..
    DotA'ya yeni baladm saylmaz ama ok zorlanyorum oynamakta.Traxex ile oynuyorum ve oynamaktanda zevk alyorum.nternetten falan pek oynamadm uana kadar daha dorusu bir kez bile oynamadm anca internet cafedeki arkadalarla oynadm ve azda olsa altm.Fakat anlamadm o kadar abuk level atlyorlar ki ben o kadar adam ldryorum o kadar adam vuruyorum kar takmdan daha fazla saldr yapp daha fazla hasar verip daha fazla adam ldrmeme ramen adamlar bir anda 2 level 3 level ben daha 2 level bile olmamken...
    Arkadalar BOT'larla oynuyordum bugn.Yine Traxexi aldm.Yanmda benden acemi bir arkada vard.Karmzada 2 tane Easy BOT koydum fakat neye yarar ? Biz daha level 5'iken adamlar level 10 ' u geiyor.Ormandaki canavarlarda ldryorum undeadleride ldryorum o kadar urayorum ama neye yarar ? Bu level kasmann bir taktii falan m var ? Bu Forumda ok uzman arkadalar var bunu baz gzlemlerim ile anlam durumdaym ve onlar byle basit eyleri ok iyi bilirler diye dnyorum, nk forum baya gelimi bir forum bu forumda cevabma ulaabilecekmiyim ?
    Bu kadar abuk nasl level kasyorlar ve birden nasl ar derecede level atlyorlar bunun bi srr bir taktii bir stratejisi varsa syleyin ltfen.Kesilecek birey varsa canavarlar ve undeadler ama adamlar yle bir level kasyor ki bir anda 12 falan oluyor biz ise daha yeni 5 level oluyoruz.Nedir bunun pf noktas anlatrmsnz arkadalar ?

-apne yazmay dene "ne" eklemezsen botlar ekstra xp alyor vede undeadleri kendin ldrmeye bak daha iyi xp alcaksn item bitirmedikede suyun yanna dnme
    Imagine there's no Heaven
    Imagine there's no countries
    Imagine no possessions

John Lennon (1940-1980)

Ertun dedeler seni sordu ne i www.nobrain.dk/

Botlar daha fazla exp ve para alrlar nk insan > botlar

OfLu
    Misafir
    Arkadalar konu ile ilgilendiiniz iin sizlere teekkr ediyorum gerekten kaliteli bir forummu.Baka arkadalar var ise bilgilerini paylamak isteyenler ok mutlu olurum.

-ng normal golddur botlar normal ekilde gold kazanr

-ne normal expdir normal ekilde exp kazanr botlar

bi de -nn var no necromonican botlar necro kasmasn diye n birden yaz sen
    Fb 6 - 0 6S efsane ma tarihi fark

Fb 4 - 3 6S ilk yarisi 3 - 0 biten mata geri dn

[SIGPIC][/SIGPIC]

Ve bunlar gibi yzlercesi

cinconu rezil etmek iin hepsi ...

-----------------------------------------------

AMD Phenom II 945 X4 (3.0 GHz) 8MB BE--GIGABYTE MA790XT-UD4P--KINGSTON 4 GB DDR3 1600 MHZ RAM CL9 HYPERX--Sapphire HD4890 Vapor-X 1 GB 256Bit GDDR5 HDMI-- Seagate 750 GB 7200 RPM 32MB SATA2 NCQ--AeroCool VX-R Pro 600W Super Mid Tower Kasa-Siyah

HEY GD UBER

hayr bakn botlara kars yazlmas gereken sadec ne deil -neng dir
    Yoksa sen 3 lvl ken adam 8 lvldir
    Ve itemlerini senden iki kat hzl bitiriler unutmayn -neng
    Ayrca bi tavsiye botlarla oynarken -nengap.... yazn ama siz random atn bylece 200 de olsa daha ok parayla baslarsnz Yeni oynayanlar iin idealdir hem bylece hero renmi olurlar bi bakarsn axe gelir

-neng forever
    Hell has deceived you,
    You were so blind,
    Just like all mortals,
    You'll loose your mind.

Hell has deceived you,
    You were so blind,
    Join venoms legions,
    Cause we're going wild.

VenoM

DarkBlood Forever..

-neng fun clup kuralm hadi

botlarda regende acayip cosuyor mana ve hp leri hzl regen oluyo biraz dengesiz ama sonucta yapay zeka neng yaz sonra yenersin botlar birde exp kasma olaynda eger rangeysen ve botlar srekli deny atar o yzdende exp az gelebilir sana

botlarn atlama kabiliyeti yksek ^.^
    *ok batan
    *kas
    *ozaman biraz
    *krptm mesajlarn

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)