Sonuçlar: Sizce En İyi Platform Hangisi?

Katılımcı sayısı
99. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • DotAlicious Gaming

5 5.05%
  • Eurobattle.net

33 33.33%
  • Garena

15 15.15%
  • Ranked Gaming Client

3 3.03%
  • Xnape

10 10.10%
  • Wepla

29 29.29%
  • Battle.Net

4 4.04%
1. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
40 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor
    Yönetici Nighthawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5

En İyi Platform Anketi

Bu ankette platformları tüm özelliklerine göre değerlendiriniz.

Üye FroStly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    2
    İletiler
    2,393
    Blog Girişleri
    2
    Alıntı Alıntı: Folamour Mesajı göster
    Bu ankette platformları tüm özelliklerine göre değerlendiriniz.
    İlginç.
    Wepla Olmaması Çok İlginç Weplada Artık WDC İle Artık 0 Mh Oluyor Ve Pro Nub Orta Game Olarak Seviyelere Göre AYrılıyor Rat Sistemi İlede Oyuncunun Puanı Ve Leav Oranı Görülüyor Kısaca Garena Ve Eu'nun 10 Katı Mükemmel Bir Platform Bazı Cahiller Veya Eski Kafalılar Hala Wepla Denince Ordaki Herkez Mh Diyorlar Ama WDC İle 0 Mh'ye Düşen Mükemmel Bir Platform Xnapedede Aynı Şey Vardı Snaırım

Not:Garenada Oynuyorum

Konu server milliyetçiliğine dönmez umarım. Aslında iyi yanlar söylenirken aynı şekilde eleştirilerde yapılırsa bence ortak çıkarımlar yapılabilir. (Mesela bizim xshield projemiz bu şekilde ortaya çıkmıştı.)
    Always looking for a new idea.

Yönetici Lexsarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Lexsarko#2517
    Makaleler
    15
    İletiler
    2,908
    Niye dönüşsün ki? "Benim server'ım seninkinden iyi hıh!" diyecek birileri yok. Ayrıca ortam da müsait değil öyle birt duruma

Alıntı Alıntı: Lexsarko Mesajı göster
    Niye dönüşsün ki? "Benim server'ım seninkinden iyi hıh!" diyecek birileri yok. Ayrıca ortam da müsait değil öyle birt duruma
    Gamehonor'un şu anki mevcut kullanıcılarından ve yönetiminden en ufak bir şüphem yok zaten

ama bilirsiniz toplum olarak meyilliyiz, yeni kayıt olup gelen birileri vasıtasıyla da olmaz umarım.
    Always looking for a new idea.

Alıntı Alıntı: FroStly...Omg Mesajı göster
    İlginç.
    Wepla Olmaması Çok İlginç Weplada Artık WDC İle Artık 0 Mh Oluyor Ve Pro Nub Orta Game Olarak Seviyelere Göre AYrılıyor Rat Sistemi İlede Oyuncunun Puanı Ve Leav Oranı Görülüyor Kısaca Garena Ve Eu'nun 10 Katı Mükemmel Bir Platform Bazı Cahiller Veya Eski Kafalılar Hala Wepla Denince Ordaki Herkez Mh Diyorlar Ama WDC İle 0 Mh'ye Düşen Mükemmel Bir Platform Xnapedede Aynı Şey Vardı Snaırım

Not:Garenada Oynuyorum
    neden garenada oynuosun ozmn
    EMPATYNİN SANDALYEYLE İMTİHANI
    22:16 Empaty: OLUM SANDALYEYİ KIRDIM YA
    22:16 Empaty: ÇOK GÜÇLÜYÜM
    22:16 Empaty: AMK
    22:16 Empaty: ARKAMA
    22:16 Empaty: YASLANDIM
    22:16 Empaty: YERE
    22:16 Empaty: DÜŞTÜM
    22:16 Empaty: AMK
    22:16 Empaty: GELİYOM
    22:16 Empaty: BEN 1SN
    [ALLIES] Empaty: BEYLER
    [ALLIES] Empaty: BU KADAR GÜÇLÜ
    [ALLIES] Empaty: OLDUGUMU
    [ALLIES] Empaty: BENDE BİLMİYORDUM

ptRx: yatarak dota oynayamıyom
    DrdLrD^: dotayı
    DrdLrD^: normalde oynayamıyon
    DrdLrD^: yatarak dota oynayamıyom diyosun

Üye FroStly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    2
    İletiler
    2,393
    Blog Girişleri
    2
    Alıntı Alıntı: DreadlorD Mesajı göster
    neden garenada oynuosun ozmn
    Garenada Çok Çevrem Var Ve Funny Mapler Kuruluyor Ayrıca Üst Roomlarda Çok Kaliteli Oyuncular Var Weplada Full dota Arkadaş Dota Dotada Bir Yere Kadar

Arada Arkadaşlar İle Kafede Giriyorum Weplaya O Kadar

Ama Bence (Darer Ve Xnapede Hiç Oynamadım Xnapede Oyniyan Arkadşaım Var Ondan Biliyorum Ordada Mh Englliyen Bir Program Oldugunu) Wepla Şu Anda Darer Ve Xnapyi Saymazsak En İyisi

Xnape'te oynarken kimsede MH olmadığını bilmek çok güzel bi duygu. EU'da oynarken artık MH var mıdır yok mudur diye düşünmeyi bile bırakmıştım. Xnape yönetimi de çok iyi,, bi yandan bize uyuyorlar bi yandan kendi kafalarını yaşıyorlar. EU'daki gibi çoğu oyuncuyu hakir gören bi yönetim yok. EU'dayken biçok kişi OPlarla oyun atınca falan abi çekiyorlardı,, o derece. Bunun gibi çocukluklar falan çok. EU'da oynayanlar bilir

Botlardaki stats olayı bütün servere yansıyor,, her oyun score olarak geri dönüyor bize. Sıralama da var,, bence resetlenmeli o sıralama

Üstelik server botları saolsun hiç lag yok. Download kapalıyken 10ms'yi geçmedim hiç. Bu aralar bayağı sardı beni Xnape kısacası Serverin ilk kurulduğu zamanlarda da oynuyordum ama o zmnlar şu anki kadar bile oyuncu yoktu,, günde 1-2 oyuna denk gelebiliyordum sadece. Şu anki hali cidden ideal.

EU'daki çevremi de çekebilsem Xnape'e güzel olcak aslnda

Wepla'yı 2008den beri hiç denemedim,, denemeyi de pek düşünmüyorm,, EU ve Xnape idare ediyor şimdilik. Aynı şekilde Dotalicious Gaming ve Ranked Gaming Client'i de denemedim hiç.

Garena beni pek sarmadı,, bikaç oyun attım orada bikaç sene önce,, aşırı lag vardı bende. O zmndan beri girmedim hiç.

özet: Denediklerim arasında tüm özelliklerine göre baktığımda Xnape diyorum kısacası

Yönetici Nighthawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5
    Bireysel oyunlar için DotAlicious Gaming > Ranked Gaming Client > Eurobattle.net > Garena = Battle.Net gibi bir sıralama yapabilirim. CW için Garena daha iyi. Wepla ve Xnape'te oynamadım.

Alıntı Alıntı: Folamour Mesajı göster
    Bireysel oyunlar için DotAlicious Gaming > Ranked Gaming Client > Eurobattle.net > Garena = Battle.Net gibi bir sıralama yapabilirim. CW için Garena daha iyi. Wepla ve Xnape'te oynamadım.
    Niye Dotalicious,, hiç oynamadım orda. Extra özellikleri neler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)