Sonuçlar: Sizce En İyi Platform Hangisi?

Katılımcı sayısı
99. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • DotAlicious Gaming

5 5.05%
  • Eurobattle.net

33 33.33%
  • Garena

15 15.15%
  • Ranked Gaming Client

3 3.03%
  • Xnape

10 10.10%
  • Wepla

29 29.29%
  • Battle.Net

4 4.04%
2. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
40 sonuçtan 11-20 arası gösteriliyor
    Yönetici Nighthawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5
    Alıntı Alıntı: vOdkia Mesajı göster
    Niye Dotalicious,, hiç oynamadım orda. Extra özellikleri neler
    Olayı tamamen botlara ve siteye bağlamışlar. Oyunlar farklı levellara ayrılmış, senin levelın tutmuyorsa giremiyorsun. Oyuna siteden giriyorsun, hepsi botlarla otomatik kuruluyor. Sitesinden alıntı:

Connection Protection: Our software can speak the GPS++ Protocol developed by Varlock, which lets you reconnect by just waiting as if you would lag!
    Fast Hosting: we have state of the art technology: high end server in German, Swedish and US American hosting facilities. Our client software will do everything to get you the lowest ping possible.
    Friendly Community: Our community is based on trust. We have friendly admins and the users are what matters to us! As long as you're friendly too, we will have a wonderful time together at DotAlicious!
    Extreme Statistics: Using our complex hosting software, which is based on GHost++ from www.codelain.com, we are able to gather all informations about your play and calculate your skill. This way, you don't have to play in unbalanced games!
    Ranking: We have a comprehensive list of players, ranked by their experience score, which is calculated by a complex formula that takes your enemies skill into account.
    Tournaments and Clans: You can create a representation of your clan on our homepage, take part in tournaments and clan wars and bring your clan to the top of the list!
    No leavers: Since we track every users play, we see exactly who's a leaver and who's not. You get one joker every hundred games. If you leave twice, you will automatically be punished. Also we forbid multiple accounts, but we're making it easy for you to reset your score anytime you want.
    Comprehensive Games: Every player at DotAlicious Gaming can play games with people of their own skill. New players start at skill level 0 and can climb up the ladder, by winning, having proper behavior and not leaving games.

Üye Volta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İletiler
    575
    Blog Girişleri
    3
    eb de oynuyorum fakat xnape bir süre deneme amaçlı oynamıştım ortam iyi mh durumlarıda iyi hiçbir oyunda mh olabilecek hareketlerle karışılaşmadım bu yönden xnape iyi fakat online kişi sayısı oldukça az benim için bu da kötü.Yani ben servera girdiğim an güzel seviyeli dozunda atarlı bir oyun için girerim bu yönden biraz eksik.Xnape biraz reklam yaparsa adam çekerse kesinlikle xnape tercihimdir.Eb nin kendilerini bir halt sanan adminleri ve tr kanalının aynı düzey modları beni ebden bezdirdi,mhlerde cabası.Neyse iyi forumlar elimizbağlı mecbur eb.
    3 nokta

Neredeyse bütün platformlarda oynadım ama ICCUP goremedım burada antı mh launcherlı bır platformdur cok kalıtelı oyuncularda var.
    Neyse Wepla oynamadan once en iyi wepla diyordum herkes çok kalite diye övüyordu. Ama uye olduktan sonra WDC denen illet güya anti mhymiş inanmıyorum oynadıgım oyunlarda cok gördüm.Sonra sureklı guncellemeler arayuz programının verdiği sürekli hatalar Forum'a girememeler derken wepladan uzaklastım. Xnape oldugunu dusunuyorum orada oynayanların gayet guzel arkadas ortamları olusturdukları anti-mh oldugu ve kufursuz sevıyelı oldugunu soylediler ama nedense Server kapalı galiba ID aldım bır turlu baglanamadım MySQL hatası verıyor. Benım duyduklarıma gore xnapedır. ama Darer ve ICCUP'ta kalite bakımından cok üstün. EB gelince tamamen basit bir platform kaliteli oyuncularda gormedım hıc seviyesiz Sacma bir auto-ban sıstemı.
    Garena gelınce mh önleyememiş olmaları hep - puan ile baslamalarını saglıyor seviyesizlik çok ayrıca oyunlarda 2kill veren dırek cıkıyor banned falanda yok host kafasına gore cıkıyor. RGC denemeyı dusunuyorum inş onda tutunurum.
    I'm krAnk
    Who Owns My Life ?

Alıntı Alıntı: krAnk Mesajı göster
    Neredeyse bütün platformlarda oynadım ama ICCUP goremedım burada antı mh launcherlı bır platformdur cok kalıtelı oyuncularda var.
    Neyse Wepla oynamadan once en iyi wepla diyordum herkes çok kalite diye övüyordu. Ama uye olduktan sonra WDC denen illet güya anti mhymiş inanmıyorum oynadıgım oyunlarda cok gördüm.Sonra sureklı guncellemeler arayuz programının verdiği sürekli hatalar Forum'a girememeler derken wepladan uzaklastım. Xnape oldugunu dusunuyorum orada oynayanların gayet guzel arkadas ortamları olusturdukları anti-mh oldugu ve kufursuz sevıyelı oldugunu soylediler ama nedense Server kapalı galiba ID aldım bır turlu baglanamadım MySQL hatası verıyor. Benım duyduklarıma gore xnapedır. ama Darer ve ICCUP'ta kalite bakımından cok üstün. EB gelince tamamen basit bir platform kaliteli oyuncularda gormedım hıc seviyesiz Sacma bir auto-ban sıstemı.
    Garena gelınce mh önleyememiş olmaları hep - puan ile baslamalarını saglıyor seviyesizlik çok ayrıca oyunlarda 2kill veren dırek cıkıyor banned falanda yok host kafasına gore cıkıyor. RGC denemeyı dusunuyorum inş onda tutunurum.
    Konu biraz güncelliğini yitirmiş durumda ama sana hitaben yazayım istedim. Xnape kapandı artık, server developeri başka projelerle meşgul. Server eleştirilerine kısmen katılıyorum. Özellikle xnape'ten ayrıldıktan sonra iccup ve darer'in sistemlerine bayıldım. 2side oldukça kaliteli oyuncular barındıran, sistemleri gelişmiş iyi serverlar.

Ama her başarılı server gibi yoğun saldırı alıyorlar, bu yüzden sıkıntıcı verici durumlar sık sık ortaya çıkıyor. Gerçi bunlar katlanılır şeyler lakin en büyük sıkıntı türk oyuncularla oynamıyor olmak, ingilizce konuşan kişilerle anlaşmak kolay ama diğer dilleri konuşan oyuncularla oynamak, botlarla oynamaktan farksız, ne onlar seni anlıyor ne sen onları

Tabi kendi arkadaş çevren varsa problemsiz bir biçimde rahatça takılabilirsin. Private serverlara her daim saygım var ama ziyadesiyle bıkkınlık gelmiş durumda o yüzden dota2 yi merakla bekliyorum, valve çatısında, orjinal serverda sıkıntısızca oyun oynamak istiyorum.
    Always looking for a new idea.

Alıntı Alıntı: Folamour Mesajı göster
    Bireysel oyunlar için DotAlicious Gaming > Ranked Gaming Client > Eurobattle.net > Garena = Battle.Net gibi bir sıralama yapabilirim. CW için Garena daha iyi. Wepla ve Xnape'te oynamadım.
    DotAlicious Gamingte oynamadım nasıl bi yer fikrim yok ama heralde senin bu sıraladıgın gibi olması lazım cw konusunda RGC > ALL diyorum.

Alıntı Alıntı: AnImated^PICS Mesajı göster
    DotAlicious Gamingte oynamadım nasıl bi yer fikrim yok ama heralde senin bu sıraladıgın gibi olması lazım cw konusunda RGC > ALL diyorum.
    Vay ouz sen yaşıyor musun. Hangi serverde oynuyosun.
    Let's play...

Wepla'da MH ve küfür olayı bittiğinden beri oyunlardan iki kat fazla zevk alıyorum

Alıntı Alıntı: Folamour Mesajı göster
    Bireysel oyunlar için DotAlicious Gaming > Ranked Gaming Client > Eurobattle.net > Garena = Battle.Net gibi bir sıralama yapabilirim. CW için Garena daha iyi. Wepla ve Xnape'te oynamadım.
    CW için eurobattle çok iyi . TD , ET , HZ gibi lagsız çok bot var 0 lag 0 delay oluyor . Private kuruluyor oyuna gereksiz kişler katılmıyor. Garenada ise save imkanı var. Eurobattle da hosttan kaynaklı problem olmuyor. Daha dorusu problem olmuyor. CW için Eurobattle en iyisi.
    Alıntı Alıntı: hylfnirr Mesajı göster
    Wepla'da MH ve küfür olayı bittiğinden beri oyunlardan iki kat fazla zevk alıyorum
    Oyuncular çok kötü. Harcadığın zamana deymez.

TauHunter
    Misafir
    Garena dünyanın en iyi worldbest platformudur.MarQu1s (En iyi WorldBest Pileyır) bu platformda turkey dota room 10 serverinde oynamaktadır.Ayrıca chat loguylada inanılmaz bir oyun zevki verir.MH oranı tr10da %90 ve tr5 te %50 dir.Tanıdık oyunlarda %10dur.Leave oranı her serverda da %95 ve küfür oranı inci sözlükteki liseli atarlarından farksızdır.Şiddetle tavsiye ederim.

EDIT:Her serverda sakat playerlar bulmak mümkün(osman347,BalanarBaran,ChatlAQCHocUQiksDé).V e pro playerlarda bulmak mümkün (MarQu1s(İksdé),SlardarNuri,EowiElwind(abibuadamay yıldızlıheykırdikkat),Frostly,Frostly,ProHookFrost ly,HokagenFrostly,Frostlyiksd).

Üye FroStly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    2
    İletiler
    2,393
    Blog Girişleri
    2
    Alıntı Alıntı: TauHunter Mesajı göster
    Garena dünyanın en iyi worldbest platformudur.MarQu1s (En iyi WorldBest Pileyır) bu platformda turkey dota room 10 serverinde oynamaktadır.Ayrıca chat loguylada inanılmaz bir oyun zevki verir.MH oranı tr10da %90 ve tr5 te %50 dir.Tanıdık oyunlarda %10dur.Leave oranı her serverda da %95 ve küfür oranı inci sözlükteki liseli atarlarından farksızdır.Şiddetle tavsiye ederim.

EDIT:Her serverda sakat playerlar bulmak mümkün(osman347,BalanarBaran,ChatlAQCHocUQiksDé).V e pro playerlarda bulmak mümkün (MarQu1s(İksdé),SlardarNuri,EowiElwind(abibuadamay yıldızlıheykırdikkat),Frostly,Frostly,ProHookFrost ly,HokagenFrostly,Frostlyiksd).

ggc'de oynamıyorum artık -.-
    Us here and obey !

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)