Sonuçlar: Sizce En İyi Platform Hangisi?

Katılımcı sayısı
99. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • DotAlicious Gaming

5 5.05%
  • Eurobattle.net

33 33.33%
  • Garena

15 15.15%
  • Ranked Gaming Client

3 3.03%
  • Xnape

10 10.10%
  • Wepla

29 29.29%
  • Battle.Net

4 4.04%
4. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci ... 234
40 sonuçtan 31-40 arası gösteriliyor

Cevap: En İyi Platform Anketi

Sıralama ve özetle yorumlayacak olursak:

1-) WeplaES
    2-) Garena

1-) WeplaES'in en sevdiğim yanı; RATİNG sistemi. Bu sistem sayesinde:
    YENİ - ORTA - PRO diye üçe ayırmış oyun tiplerini.
    WeplaES şu sıralar admin bakımından ölü durumda. Hiç kimse ilgilenmiyor ve küfürler yağdırıyorlar. Kanalda milliyetçilik, ALLAH inkarcıları boy gösteriyor :S Gerçekten şu an bu durumuna üzüldüm...
    2-) Garena daha çok FriendShip'e hitap eden bi server haline geldi. Mesela en basitinden Room5'te FriendGaming'ler oluyor. O tür bir ortamı yakaladığınız zaman en iyi oyunları oynarsınız. Onun dışında FUN mapleriyle de ünlüdür. Fazlaca Fun map oyunucus var.

NOT: Bu iki server haricinde eurobattle'da oynamışlığım vardı bi kaç YY(Yüzyıl) önce bıraktığımdan dolayı listeye dahil etmek gelmedi içimden.

Alıntı Alıntı: Syrna Mesajı göster
    Sıralama ve özetle yorumlayacak olursak:
    1-) WeplaES'in en sevdiğim yanı; RATİNG sistemi. Bu sistem sayesinde:
    YENİ - ORTA - PRO diye üçe ayırmış oyun tiplerini.
    Oyunu iyi bilmeme rağmen nooblarla oynamak zorunda olduğum için başlayıp aynı gün bıraktığım server.
    Egon çapından büyük olursa madara olursun net. -Lexsarko @ 18.08.2014 20:12

Alıntı Alıntı: Latyos Mesajı göster
    Oyunu iyi bilmeme rağmen nooblarla oynamak zorunda olduğum için başlayıp aynı gün bıraktığım server.
    Wepla üyelik alımını açtıktan sonra "BETA CHRCTR" diye yeni bi uygulama getirdi.
    Bu uygulamada BETA'dan çıkman için yapman gerekenler:
    -10 Oyunun 7'sini kazanmak.
    -355 dakika oyunda zaman geçirmek. ( Sadece oynadığın süre işler. )

Bunları tam olarak yerine getirdikten sonra; rat düzene girer ve normal üye olarak wepla'da oyunlara dahil olursun.
    1500 Rat'la başladığın için ne olursa olsun 20-30 oyun daha NOOB oyunlarda takılman gerekcek.

oda değilde konu bir anda nasıl hortlamış böyle Ayrıca en iyi platform bana göre dotalicius ne kadar dota 1 oynamasam da artık yeni gelen level sistemi güzel olmuş ve çok kaliteli oyuncular var en sevdiğim tarafıda türk çok az
    Www.CapoeiraTurkiye.Com

GERÇEKTEN mh açılmayan bir platform varmı ?

@Vulcan
    Wepla %90 ını, RGC ve Eurobattle zayıf mhleri, WESDotALeague yi bilmiyorumda programı kendileri yazmış engelliyor dedi bana raist

Eurobattle'ın gproxy olayı cok büyük bir artısı özellikle benm gibi interneti sürekli kesilen arkadaşlar için ama mh sorunu %100 çözülebilmiş değil.TD ile beraber mhlerin biraz daha azaldığını düşünüyorum ya da kullanıcılar daha da profesyonelleşmeye başladı

Weplada ise proxy yerine leave yüzdesi var belli oranı aşınca oyun otomatik olarak leaver kabul edip sizi kurulu oyunlardan atıyor (tabii bunu devredısı bırakmak için özel komutlar var) ve bence en büyük eksilerinden eurobattleda başlayıp sonradan weplaya geçen oyuncular başlangıç seviye oyuncularla beraber oynaması yani herhangi bir seçiciliğiniz yok malesef. Ancak mh konusunda çok titizler wdc programı mh açan oyuncuyu otomatik tespit ediyor ve wdcyi kapattıktan sonra oto-banlıyor

Yine de benim favori olarak gösteridiğim server (zaten dotaya orada devam etmekteyim) eurobattle
    Magicians

Alıntı Alıntı: Vulcan Mesajı göster
    GERÇEKTEN mh açılmayan bir platform varmı ?
    yok wepla denedim orada da mh var hatta birkaç gecedir oyun atıyorum gerçekten mh akıyor..
    Herkes JFA'da.Sen neredesin?
    JFA Başlangıç Rehberi için Tıklatınız

Ayrıca JFA'nın artık radyosu da var! Mümkün olduğunca yayınımız vaar olucaktır.Dinlemek istediğiniz türü JFA grubundan belirtebilirsiniz

Mazlumun yanındayım ben. :/

Üye Berkantk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Berkantk#2225
    İletiler
    1,183

Weplada arkadaşım mh açtı. oynadı da ama 1 gün sonra o ve o gün cafede wepladan dota oynayan herkes banlandı. Oynayabiliyorsun ama en fazla çıkana kadar :/

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)