2. Sayfa - Toplam 18 Sayfa var BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu
178 sonutan 11-20 aras gsteriliyor
    Alnt Alnt: AQality Mesaj gster
    void ne kassn syle ona gre cevap verelim
    3 bf,mom,pt,fly
    Alchemist Rehberi by [ele]diff_ads
    http://www.trdota.com/forums/showthread.php?t=11458

Blue Mountain State liselilere iddetle tavsiye ederim

Alnt Alnt: [ele]diff_ads Mesaj gster
    3 bf,mom,pt,fly

hemen netden dps hesab yapan bir site bulaym sonra 5 sn iinde ka dmg verdiini hesaplyp ona gre item dnelim

Alnt Alnt: [ele]diff_ads Mesaj gster
    3 bf,mom,pt,fly
    heart assault ghost scepter dagon 5 hex pt kasms bi lion cenabet deilse dalga geer o 10 canl voidle..
    BAM BAM BAM BAM

Alnt Alnt: ooo_fresh_me Mesaj gster
    void yuriyi harcar abi yaa valla birakirmi hi ulti saten 800 max vurur backtrap patlasa ama 300 yer en fazla saten yur oyun sonu 1k hple dolaiyor
    16 ya kadar yur ezer ama 25 te yur ne kasarsa kasssin 1 fly kasmi voidi zor ezer

yi kasms yurnero 1k hp falan deildir.Ayrca iyi kasms yurnero 650 700 crit ckar.

Elediff in yazdigi itemlerle damage reduction zaten olmaz.8 crit vurusta kac damage yiyecegini hesapla ayrica Mkb var misste atmiyor .2 tane hot kasarsan kurtarirsin voidi

Bkb ilk actigini var sayiyorum ward ile 9 saniye dayanabilir diye dusunuyorum.Sonra orchidi basar ultiyi cakar void gg.

Boyle olmasi gerek denemek lazm

hemen netden dps hesab yapan bir site bulaym sonra 5 sn iinde ka dmg verdiini hesaplyp ona gre item dnelim

Damage per second: 866.1

Buna bal olarak 5 saniyeden hesaplarsak 5x866.1=4330.5 eder.Tabi bu rakam armorun etkisi olmadan olan rakam olduundan yzde 50 armor olan bir hero olduunu varsayalm.Bu rakamn yzde 50 sini silersek 2150.25 eder.Dolaysyla bu rakamn altndan kalkabilecek bir hp ye sahip dps bakmndan salam hex kasm bir hero voidi alabilir bence .

u itemlerle yenemezsin voidi ama seninkilerle deil ^^ bkb refresh hex fly satanic heart ya da fly kardaki heroya gre..
    BAM BAM BAM BAM

50 armor %85 civari bloklar %50 deil

yzde 50 dedim

item dnmek ne yaa dota kagit makas ta oyunumu saniyorsunuz
    oyunu gidiatini belirleyen eyler
    1: hero farki ( bu herolar arasinda olan deil seninle oynadigin hero arsindaki fark herolarinda karakteri vardir kendine uygun heroyu almalisin mesela void saglam hero diye bende alayim deme ne voidler grdm nc den ikmadi gang atamadi

2: player farki ( oyunun gidiatina nem gstermeli herkezin seviyesini combata girmeden grenmelisin yoksa bu olur: aq kim kastirdi bunu gibi

3: takim oyunu ( +1 -1 demekten ibaret deildir itemleri paylain skillerinizi senkfonize edin cingene gibi dalmayin yani

4: strateji ( gangami gidersin orda burdami kasarsin .! .. ?

5: combati grmek ( bu prolara mahsuz birey ben mesela karimdaki dman la 4 vurus yapalim melee kim alir hesaplarim sikilinin saniyesini stten bakarim ona gre bir hamle yapabilirsin

6:psikolejik etki baskinmi oynarsin ezikmi oynarsin bunu adami airtmak iin kullanman gerek ben ilk baladigimda dotaya karakterimi aynen heroya yansitiyordum ama bu yandi yani

7: combata giris nemli gang tr birey yapmalisin adamin karisinda 5 dakika bekledikten sonra zgiven kazanir stratejisini belirler aniden toplu dalarsaniz biri kacar biri kalir aha dman karar veremeden 1 kisi eksik olur

8: uyum combat yapmayi bilin benim mesela nmdeki adama girdigim az grlm birey birine stun atarim bakasina dalarim

9: item farki na gelince 5v5 de kombata faydasi sadece %15 dir yani 5 kisi dalarken sana gvenlik aiklarin ortaya ikacak armorun varmi magi res varmi hp varmi haa bunlari itemlerle temin ettin diyelim anca tank olurusun

void vs yurineroya gelince 1v1 de sadece oyunun gidiati belirler kastiran kaybeder yani o tr bir denge var

arkadalar sonuta oynadgmz oyun 1v1 dgl voidten baska karsda 4 hero daha olcak sizdede ayn ekilde...
    ps:hex,hot,dagon 5,assult vs.... ben daha bunlarn hepsini ayn oyunda kasabilen lion grmedim
    Alchemist Rehberi by [ele]diff_ads
    http://www.trdota.com/forums/showthread.php?t=11458

Blue Mountain State liselilere iddetle tavsiye ederim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)