1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
28 sonutan 1-10 aras gsteriliyor

Talking Dotaya Yeni Baladnzda Yaptgnz en Byk Acemilik Neydi?

Evet arkadalar...Herkes henz dotay bilmezken kendi noobluunu yapmtr...rnegin ben bir adam traxa pt + 4 wraid band ksnca oluan dmg yi grnce tinkere 6 wraith band kasmstm sonra adamlar bana laf atyordu bende +18 damagem var ite fln diyordum
    hatta bi kere mortredde sadece stat ve blink gitmitim adam yakalayamyodum ama kodummuda iyi koyuyodu :P :pass:

Birde benim ap modda hep slayer alrdm... Son vurusa ultiyi cakardm ve kill'ime bakarak pro oldugumu zannederdm

evet ? sizlerden bekliyorum..?

ben ilk baladmda forum sitelerini gezindiim iin son vuru yapmam gerektiini renmitim,bi oyunda vipera divine kasp drmtm dtn bilmiyodum ama.lk herom ise krobelustu her oyun seip hyperstone almaya alyodum Bi de tinkere pt falan kasyoduk iste

razora ift bf kasmtm dmg verio die
    Justin Bieber: "God sent me here to make music."

Metallica: "We didn't send anyone!"

ye CoNqUeReR - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    30/03/2010
    letiler
    572
    ben ilk dotaya basladgmda kuzenim bana gostermisti o vkaitler o arada battlenete giriyodu benle garenada oynuyodu bana gel hadi gir garenaya oyun atalm goreyim nasl oynuyosun demisti bende garenaya girdim masa ustunden warcrat 3 frozen... acmstm ordanda battle nete girmeye calsyodum abim(ona abi derdim) lan daha acamadn m 40 saat oldu demisti bende aclyo bekle demistim bi bakt ben battle nete giremye calsyorum ne halt yiyosun oraya LAN' a girceksin eddi osnra bakt ganreandan girmemisim oyuna o gun bana icinden sovuyodu senle bi daha oynamam ben hayatta demisti

Bende bir keresnde sentry ward yerine gitttm observer ward aldm ( isimleri yanls yazms olabilrm :S ) adamlar dyordu bunu ne aldn digerini alcaktn aq diolard... la bebe onlar 3dk lk bu 6 dklk demstm ulan hi unutamyom elim observer ward a gidiyo hala

Br forumda 2 pt filan kasldn gmtm(eski versiyonda) yeni versiyonda never alp mid gidiyodum 2 pt bide damage veriyor diye blades of attack'la dolduruyodum Adamlar artk birey demiyodu bana ...

lycanthropeye 2 tane aganm yapmaya calsodum XD lycanhropeyide x hero daki kiljaeden zannet mitim bnce berbat bi adam

Lionla harass olsun diye full cana ulti atp duruyodum

Oyun kran krana geciyor bende lone druid var binbir zorlukla adamlar kesip rosh yaptk bende rosha ayla heroyu secip dalmstm aegis dsnce tkladm aegisi spiritbear ald :S Sonra yaptgmz combatta ben yattm haliyle ayda yatt sonra spiritbear tek basna dogdu ama herodan uzakta oldugunu(hero yattg icin) icin kimseye saldramad daha sonra oyunu verdik

Alnt Alnt: isimsiz_kaharaman Mesaj gster
    Oyun kran krana geciyor bende lone druid var binbir zorlukla adamlar kesip rosh yaptk bende rosha ayla heroyu secip dalmstm aegis dsnce tkladm aegisi spiritbear ald :S Sonra yaptgmz combatta ben yattm haliyle ayda yatt sonra spiritbear tek basna dogdu ama herodan uzakta oldugunu(hero yattg icin) icin kimseye saldramad daha sonra oyunu verdik
    Bu olayn ayns bir oyunda arkaamn bana geldi, glmekten oyunu brakyodum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)