9 sonuçtan 1-9 arası gösteriliyor

Smile Solo hakkında

Beyler bişey sorucam şimdi adam solo kasıyor adam yazıyor -1 filan bu -1 ne demek ben soloya geçtim başladılar saydırmaya - versene die anlamadım bana bu -'yi açıklayacak birisi varmı

- vermek karşında kasan rakib heronun o koridoru terketmiş olması,ve ya koridorda olmamasıdır.Hero ya baseye gitmiştir ya da gang gitmiştir.Gang gittiyse - vermediğin için kızıyorlardır.

tmm manasını yazdında biraz örnek verseydin kardeş atıyorum adam yok _____ adam varken ______ 2 tane adam gittiğinde ________ şimidden tşkler

Adam karşındayken giderse -1 yazarsın.2 adam giderse -2 yazarsın.Bu şekilde,adam geri gelirse 0 veya Re yazarsın.

+ sadece solo için geçerli değil.

Koridorunda 2 adam olsun diyelim ki.
    -1 yazdın koridorundakilerden birisi yok demek
    -2 yazdın koridorundakilerden ikisi de yok demek
    0 yazdın koridorda ne eksik ne fazla var demek
    +1 yazdın normalde olan rakiplerinin dışında başka koridordan da 1 rakip gelmiş demek

Bunların dışında ben genelde -1 yazmaktansa gözden kaybolanı yazıyorum, örnek olarak:
    -trax

Yabancı oyunlarda miss mi ss mi birşeyler diyorlar farklı olarak ama şu an tam aklıma gelmiyor, kafam bir garip şu an...

Yabancılarda miss mid/top/bot veya ss mid/top/bot denir.

bazen mesela şöyle de olabiliyor orta 5 yazdığımızda karşıda orta solo kasan adam allies dan şöyle yazıyor.

-OHA +5 !

Yaşamından geri kalanlar hep bilmeden yaşadığın güzel anlardan oluşacak,
    ama tüm yaşadığın kötü anlar hep yaşamını geri bırakacak. Öylece dururken sen, ya peşinde ya önünde olacak hayallerin. Ki işte sen onları yakaladığında yaşamın da seni bırakacak...(Yanay Germen)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)