3. Sayfa - Toplam 18 Sayfa var BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu
178 sonutan 21-30 aras gsteriliyor
    bana bot lazm nerden bulabilirim ?

Alnt Alnt: bensezgin Mesaj gster
    bana bot lazm nerden bulabilirim ?
    bu kadar hazra konmaya hevesli olmasak ayn rehberler bal iinde anlatm var zaten

http://www.trdota.com/forums/showthread.php?t=3883
    You'll have to excuse my distracted self, I'm too busy enjoying the carefree world inside my head to be bothered by the overcomplicated, overdramatic, and just plain hellishness of the real world. So leave a message after the beep *beep*.

Portlar 6000-7000 Deil 6000-6000 Olarak Amalsnz .

Windows XPde loopback yapabilirken windows7de loopback yapamyorum. Ne yaptysam ne ettiysem yine de "tanmlanamayan a" sorununu zemedim. Nasl olabilir zm?

Oyunun dizinini nasl belirticem aar msn biraz?
    :lyca::sbre:

[BNET: XPAM] connecting to server [server.eurobattle.net] on port 6112
    [BNET: XPAM] using cached server IP address 188.165.23.200
    [BNET: XPAM] connected
    [BNCSUI] unable to open [C:\Program Files\Warcraft III\war3.exe]
    [BNCSUI] unable to open [C:\Program Files\Warcraft III\storm.dll]
    [BNCSUI] unable to open [C:\Program Files\Warcraft III\game.dll]
    [BNET: XPAM] logon failed - bncsutil key hash failed (check your Warcraft 3 path and cd keys), disconnecting
    [BNET: XPAM] disconnected from battle.net due to socket not connected
    [BNET: XPAM] waiting 30 seconds to reconnect
    war3.exe den girmeye alyor ben manuel deniyorum giriyorum ama eurobattle a girmiyor
    war3.exe yi euroloader.exe ye evirebilir miyiz? imdiden ty

war3.exe den girmeye almyor.Oyunun dizinini doru belirtmelisin.

Alnt Alnt: NNNatriuMMM Mesaj gster
    Windows XPde loopback yapabilirken windows7de loopback yapamyorum. Ne yaptysam ne ettiysem yine de "tanmlanamayan a" sorununu zemedim. Nasl olabilir zm?
    http://www.trdota.com/forums/showthread.php?t=8547 karde burda var ok basit ekilde yapabilirsin 3 dk n almaz harfi harfine uygularsan

Ben 1 senedir GhostOne ile oyun kuruyorum ve hibir problem yaamadm fakat bugn kurduum oyunlarda benden baka kimse giremiyor portu kontrol ettim normal ayn loopback i yaptm ayn pcyi kakez atm kapadm modemi 1-2 kez resetledim gene olmad yardm ederseniz ok sevinirim. :/

Alnt Alnt: zeratulforaiur Mesaj gster
    Merhaba benim uzun sre bu sitede sorup da cevap bulamadgm problem yine balad.Ghost one programn atmda otomatik loopback ip update yapmyor. Sol alt tarafta ghost on/off yazan yerinde sanda yeni loopback ip si gzkmesi gerekirken oras bo oluyor.Haliyle kurduum oyuna giremiyorum.Elle giriyorum loopback ip sini, bu sefer de oyun ortasnda loopback ip update yapyor ve oyundan dyorum. Bunu sormay brakmtm nk sitede bilen yoktu.Tekrar soruyorum belki bilen yeni birisi gelmitir.Hadi hayrl iler.Bu arada olmas gereken btn ayarlar yaplm durumda.Sadece ge update yapyor loopback ip sini.
    Aynen bendede yle Loopback kuruldugunda snrlbalant ipden dolay salanamyor fakat kendimiz ip verdiginde bal gzkyor loopback sekmesinde verdigimiz ip gozukuyor fakat ghostun en alt ksmndaki sekmede ip gozukmuyor gozukurse oyuna giriyor sorunum gzkmemesi ne yapabilirim eer bulduysan banada sle

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)