8. Sayfa - Toplam 18 Sayfa var BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu
178 sonutan 71-80 aras gsteriliyor
    328 inci oyunumu localden deilde b.netden oynadm bu konu sayesinde
    Prince of Persiann yeni oyunlar neden eskisine benzemiyor ?

(SoT WW T2T )

nternete normal baglanyordum o kabloyu skp usb kablosunu taktm suan usbden baglanyorum usbden port ayarlarna gerek yok demssnz. eurobattleden giriyorum ama nasl oyun kurucam create game'den olmuyor b yardmc olurmusunuz.. oyun channelde !gopub oyunismi falan yazyorum ama bana mavi bi yazyo yolluyor annda geri..

Modeminiz USB deilse porta ihtiyacnz var.mzamdaki linklerden yararlanabilirsiniz.

modem pcye usbden bagladm nternete nasl dednz ben anlamadm ki usbden baglananlara port gerekmez diye yazmssnz ama..

Ethernet Modemden USB balanmak farkldr,USB Modem farkldr.

[ BNET: server.eurobattle.net] connecting to server [server.eurobattle.net] on port 6112
    [ BNET: server.eurobattle.net] connected
    [ BNET: server.eurobattle.net] using custom exe version bnet_custom_exeversion = 230 1 24 1
    [ BNET: server.eurobattle.net] using custom exe version hash bnet_custom_exeversionhash = 48 158 165 202
    [ BNET: server.eurobattle.net] logon failed - game version is invalid, disconnecting
    [ BNET: server.eurobattle.net] disconnected from battle.net due to socket not connected
    [ BNET: server.eurobattle.net] waiting 30 seconds to reconnect

nerilerinizi bekliyorum her ayar yaptm artk kafay yicem v1.4.194

Alnt Alnt: messi23 Mesaj gster
    [ BNET: server.eurobattle.net] connecting to server [server.eurobattle.net] on port 6112
    [ BNET: server.eurobattle.net] connected
    [ BNET: server.eurobattle.net] using custom exe version bnet_custom_exeversion = 230 1 24 1
    [ BNET: server.eurobattle.net] using custom exe version hash bnet_custom_exeversionhash = 48 158 165 202
    [ BNET: server.eurobattle.net] logon failed - game version is invalid, disconnecting
    [ BNET: server.eurobattle.net] disconnected from battle.net due to socket not connected
    [ BNET: server.eurobattle.net] waiting 30 seconds to reconnect

nerilerinizi bekliyorum her ayar yaptm artk kafay yicem v1.4.194
    Konuyu okumadan cevap yazma !

Anladm tkler.. birde bu modemde port acma internete bi zarar falan varm superonline ile bi sorun falan olurmu.. port acmay blmyorum verdiginiz siteye girdim modem modelini buldum download m yapcam onu biraz bilgilendirirmisiniz..

Her modemin arayz vardr,orda gsterdii ekilde srasyla yaparsanz sorun olmaz.Portlar zararl deildir.Ama ordaki 6112-6119 rakamlar yerine 6000-7000 girmelisiniz.

port actm ghost ayarlarn vs.. yaptm.. pub oyunismi yaznca Oyun kurulamiyor. [deneme123]. Secilen harita kurulum dosyasi yuklenemedi. byle bi hata alyorum oyun kurarken haritay nereden secicez.. ??

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)