1. Sayfa - Toplam 18 Sayfa var 12311 ... SonuncuSonuncu
178 sonutan 1-10 aras gsteriliyor

Hybrid View

GHost - Loopback & Oyuna Girememe Hata - zmleri

Oyunuma herkes giriyor ben giremiyorum ?

Sorun Loopbacktedir.Doru ayarlaynz.

Loopback Snrl Balant ve ya Balant Yok hatas veriyor ?

Loopback'e sa tklaynz zellikler diyiniz.
    TCP/IP'ye ift tklayp giriniz.lk satra gncel IP'nizi (Buradan renebilirsiniz), 2. satra 255.255.255.0 yaznz.Olmazsa 2. satr 255.0.0.0 olarak deitiriniz.

Oyunuma benden baka kimse giremiyor ?

Portlarnz almam ve ya yanl almtr.6000-7000 TCP ve UDP portlarn ayr ayr anz.Gvenlik Duvarnz Kapatnz.

GHost Game version invalid hatas veriyor ?

Hash ayarlarnz yanltr,dzeltiniz.

1.24e Ghost Hash Ayarlar

GHost invalid password hatas veriyor ?

GHost iin aldnz hesabn kullanc adn ve ya ifresini yanl girdiniz,kontrol ediniz.Doru olduundan eminseniz hesab aktive ediniz.

Eurobattle Hesap Aktivasyonu

GHost Loopback IP'sini gncellemiyor ?

IP'yi elle gncelleyiniz.Loopback balantsna sa tklayp zellikler seeneinden,TCP/IP ksmna girerek ilk satra gncel IP'yi yaznz.

GHost'a verdiim komutlar ilemiyor ?

Kendinizi Root Admin olarak belirtiniz.

Oyunu kuruyorum,ama oyunuma girdiimde geri atyor ?

Oyun kurulumundan nce Map CFG'sini yklemelisiniz.

Harita olmasna ramen oyuna girdiimde map yklyor ?

Haritay Maps\Download blmne kopyalaynz.

Baka sorun olursa buraya yazn,zmlerini eklemeye alrm.
    Konu PlanetX tarafndan (20/10/2011 Saat 03:55 ) deitirilmitir.

Botu b.net e trdota kanalna sokuyorum.

Map cfg yi yklyorum.

Map cfg yi ykledikten sonra kendiliinden kp tekrar giriyor.

Burada da grld gibi botum "wanderingranger" kp giriyor.

Bu kp tekrar girme ilemi srekli oluyor. Hi bir ey yapmasam da kendiliinden kp giriyor.

Forumdaki botu indirip kurun,sizdekini komple silin.

[QUOTE=Lundbeck;100975]Sadece 6000-7000 portlar yeterli.Loopbackide ayarlym Teamviewer'n varsa ?

Pekala suan evde deilim eve gidince pm ile belirtirim birde net gitti gelince olur ancak

Teekkrler Lundbeck. Sorunum halloldu. 1.7 ye gncellemem belki de sorun oldu.

Merhaba benim uzun sre bu sitede sorup da cevap bulamadgm problem yine balad.Ghost one programn atmda otomatik loopback ip update yapmyor. Sol alt tarafta ghost on/off yazan yerinde sanda yeni loopback ip si gzkmesi gerekirken oras bo oluyor.Haliyle kurduum oyuna giremiyorum.Elle giriyorum loopback ip sini, bu sefer de oyun ortasnda loopback ip update yapyor ve oyundan dyorum. Bunu sormay brakmtm nk sitede bilen yoktu.Tekrar soruyorum belki bilen yeni birisi gelmitir.Hadi hayrl iler.Bu arada olmas gereken btn ayarlar yaplm durumda.Sadece ge update yapyor loopback ip sini.

Alnt Alnt: zeratulforaiur Mesaj gster
    Merhaba benim uzun sre bu sitede sorup da cevap bulamadgm problem yine balad.Ghost one programn atmda otomatik loopback ip update yapmyor. Sol alt tarafta ghost on/off yazan yerinde sanda yeni loopback ip si gzkmesi gerekirken oras bo oluyor.Haliyle kurduum oyuna giremiyorum.Elle giriyorum loopback ip sini, bu sefer de oyun ortasnda loopback ip update yapyor ve oyundan dyorum. Bunu sormay brakmtm nk sitede bilen yoktu.Tekrar soruyorum belki bilen yeni birisi gelmitir.Hadi hayrl iler.Bu arada olmas gereken btn ayarlar yaplm durumda.Sadece ge update yapyor loopback ip sini.
    Senin bence artk yeni bir modem alma zamann geldi
    Senin sorununun ok kolay bir zm olmal
    Vigoss can't get stunned either, the stun will just get Vigossed.
    If you have 1000 gold and Vigoss has 1000 gold, he has more gold than you.
    Jesus can walk over water but Vigoss can walk over Jesus.

Dota oynamak iin gerekli olan dosyalar

Ghost 1.6 videolu anlatm

Alnt Alnt: zeratulforaiur Mesaj gster
    Aynen bendede yle Loopback kuruldugunda snrlbalant ipden dolay salanamyor fakat kendimiz ip verdiginde bal gzkyor loopback sekmesinde verdigimiz ip gozukuyor fakat ghostun en alt ksmndaki sekmede ip gozukmuyor gozukurse oyuna giriyor sorunum gzkmemesi ne yapabilirim eer bulduysan banada sle

Ya lundbeck arkadasm bn 6000-7000 portlarn girdim,forumun dedii gibi loopbacka de yaptm ama oyunumu kimse grmyor.
    Baska sebebi olabilir mi

Lundbeck , benim portlarm 6119 ve 6112 ama sorun yaamyorum =

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)